Sizin için film indirip altyazısını indirip usb ye yüklese bu sizden hoşlandığı anlamına gelir mi ?

diyelim ki aranızda bir elektriklenme olan birisi var.. bu kişi beraber kahvaltı yaparken sizin fotoğrafınızı çekse ve usb nizi ödeve bakmak için alıp sizin için film indirip altyazısını indirip usb ye yüklese bu sizden hoşlandığı anlamına gelir mi ? not: film, önceden üzerinde konuşulan bir aktörün komedi filmi :)

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• seni sevdiğini, hoşlandığını sende biliyon ama bide bize onylatıyon ... evet seni sevdiği ve hoşlandığı aşikar... beraber hoşlanıp konuştuğunuz o filimi indirerek sevgisini zirveye çıkarmış ..ben onayladım :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Nasıl bir devirdeyiz anlamıyorum. Bir insana ilgi duyduğunu belirtmek bu kadar kolay, bu kadar bedava, alelade bir iş olmak zorunda mı? Nerede o uykusuz geçen geceler, provası yapılıp vazgeçilen konuşmalar?

Bence, yaptığı şey, sadece "sınırsız internetim var, bilgisayar kullanmayı biliyorum" demek olarak kabul edilmeli. Hakikaten.

0|0
    0|0
  • Zeki çocuk... Etkilemeye çalışmış seni ve etkilemiş de :))

1|0
    0|0
  • çok kıza böyle kıyaklar çekmiş biri olarak şunu söyleyebilirim her yapılan kişiden hoşlanılıyor anlamına gelmez böyle şeyler..

0|0
    0|0
    • ben de hiç böyle kıyaklar çekilmemiş bir kızım maalesef :)

• bence büyütme biraz daha farklı şeyler bekle..

• gelir bence

0|0
    0|0
  • öyle değildir umarım, yoksa iş yerindeki tüm adamlardan hoşlanıyorum ben.

0|0
    0|0
    • ya benim öyle sürekli gördüğüm biri değil :) sadece otobüste görüp konuştuğum biri

• şirkette harici harddiskle film dağıtıp duruyorum millete, altyazsını da sekronluyorum hatta bazılarının. sonra akıllarına gelmesin birşey :)

şaka bir yana sana ilgisi var demek, ya da çok kibar birisi. ki bence kibarlıktan değil sana ilgili.

• hoşlanıyor tabıkı kızım :)

0|0
    0|0
  • olabilir değşik bi yaklaşım :)

0|0
    0|0
  • çocuk sırlsıklam

0|0
    0|0
  • garanti hoşlanıyor.

0|0
    0|0
  • senden hosslnıyor fakat sakına sakın dırekmen guvenme derım benden tAVsıye cogugu bı tanı derım

0|0
    0|0
  • Ssenden hoşlandığı kesin ...

0|0
    0|0
  • senlen hoşlaşıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hangi aktör müş o yav :D

0|0
    0|0
  • Dolaylılığın da bu kadarı.

0|0
    0|0
    • sürekli görüp konuştuğum biri değil.. sadece otobüste sabah okula giderken ve akşam okuldan dönerken konuştuğum biri.. o kadar az zamanda aklında kalmasına şaşırdım o filmin :)

• kinayeli okudum herhalde :D

• uyuzluk etmiş haklsın :D bide kızda anlamamış felan .D ben anlasaydım nefret ederdim :D hiç sevmem öyle =)

• bu kadar dusunceli bir erkegi birakma derim seni seviyorr

0|0
    0|0
Yükleniyor...