Ne kadar sürede hangi hareketlerle kas yapılır?

Arkadaslar biraz omuz biraz kol kasi birazda baklava yapmak istiyorum hangi haraketlerle ne kadar sürede yapabilirim? Vucudum %60 oraninda kıllı negatif etkisi olurmu

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• 6 aydan önce kas yapılmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok çalısırdan 3-4 ay

0|0
    0|0
  • 6 ay 1 yıl içerisinde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• dumbell veya benim en sevdiğim halterle çalışarak düzenli bir beslenmede 6 ay gibi birşeyler çıkar ortaya baklava kısmı beslenme beslenmen kötüyse istediğin kadar mekik çık o kası çalıştır yağdan gözükmez.

0|0
    0|0
  • Vücut programlı bir çalışma ve dengeli beslenme ile 8 ay kadar bir sürede iyice belli eder kendini. Fakat biraz omzum olsun biraz oram olsun dersen çok çirkin bir vücuda sahip olursun. Orantılı gelişmesi gerek vücudunun.

0|0
    0|0
    • Ben cok abartili bisey istemiyorum cok hafif kol kasim olsun birazda baklavalar belirginleşsin yeterli spor yapmaya cok vaktim yok. Peki kıllar engel olurmu

• Engel olmaz. Kılların alınmasının sebebi daha vucudun daha estetık durmasıdır. Bende gidip balon gibi şişir demiyorum ama en azından bir fitnessa gidip hocadan uygun bir program al ve ona göre çalış.

• Tamam tesekkurler

• dips yap şınav çek 31 çek mekik çek

0|1
    0|0
  • Kıl kas gelişimini engeller kesinlikle baklava yapmak istiyosanda duzenli beslenmeyle 4-6 ay arası değişir.

0|0
    0|0
  • En az 5 ay

0|0
    0|0
Yükleniyor...