Bencillikte sınır tanımayan sevgiliniz olsa ne yapardınız?

Sevgilimle 4 yıldır beraberiz... Uzun bir zaman işsiz kaldı, bu zaman sürecinde hep onun yanında destek oldum... 2 aydır çalışıyo ona bugün ''aşkım benim kontorum bitebilir sen kendine kontor yükler misin?'' dediğim de ''kontor yüklemiycem'' dedi... Sebebini sordum ''canım istemiyo,lüzumsuz'' dedi... Ama aylardır ben çalışmadığım halde kontör yükleyip onu arıyorum, o çağrı yapınca da arıyorum... Ona kontör yükle diyince ''lüzumu yok'' oluyo da o çağrı yaparken, ben ararken neden dakikalarca konuşuyo anlamadım.. Normalde aramız iyi ama yaptığı bu bencillik yüzünden kavga ettik, o hala yaptığının ne kadar kırıcı olduğunun farkında değil ne yapmalıyım ? Biz beraber değil miyiz?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• yuh ya bendemi sorun var zaten sürekli ben arıyorum onun kontürünüde sıkıştığında çebine harçlığınıda koyuyorum üstü başı kıyafetleride cabası bide beğenmiyor bizimki neymiş ben ona kıyafeti özel olarak biyerden almıyomuşum kendi mağazamdan getiriyomuşum sanki bizim mağazada satılan farklı bişey.

0|0
    0|0
    • tebrik ederim sizi :)

• bizdeki tam tersi her ne kadar yazın evleneceksekte ben nikahlı eşi olana kadar öyle maddiyata dayanacak şeyler yapmıyo, kendi ağzıyla da söylüyo zaten.

• bu kafadaki bir insanın evlenıncede değişeceğini sanmıyorum sonuçta evlilik yanlızca bir imza önemli olan niyetler olmalı.

Erkekler Ne Diyor 11

• İdare et... kafasında başka sorunlar vardır...

0|0
    0|0
  • cimri ve bencil insanlar ile bırak sevgili arkadaş bile olunmaz H.z Ali'nin bi sözü var ''Cimri ile arkadaş olmaktan sakın. Çünkü o kendisine en çok ihtiyaç duyduğun anda senden uzaklaşır. ''

0|0
    0|0
  • sigara paketi gibi kullanılıyorsun... içindeki 20 dal sigara bitince kutuyu da kaldırıp atacak seninki... demedi deme

0|0
    0|0
  • huy işte. seviyorsan katlanacaksın, 4 yıl önce olsa daha güzel fikir verebilirdik.

0|0
    0|0
    • normalde böyle bir tepki vermezdi ama bilmiyorum... canı bişeye mi sıkkındı da hıncını benden çıkardı bilmiyorum...

• en sevmediğim erkek tipi ya, kızı neyse de erkeği çekilmiyor valla. yani ben erkeklere ilgi duymamama rağmen böyle :D arkadaş olarak bile çekilmiyor.

0|0
    0|0
  • vur tekmeyı gıtsın adama bak ulen

0|0
    0|0
  • kabalık etmıs hakkaten o kadarda destek olmussun bu zor zamanlarında

0|0
    0|0
    • ''sen bana bencil diyemezsin'' diyo bide bana...

• sende bıraz uzak dur kendını gerı cek anlasın yanı yanlıs yaptıgını o yzden dıyorum

• daha zevkli şeylerde sınır tanımayan sevgili bulurdum

0|0
    0|0
  • o anlayana kadar sen ihtiyarlarsın

0|0
    0|0
  • alır karşıma olanı biteni anlatır ve bu konudan rahatsız olduğumu soylerdim.

0|0
    0|0
  • böyle mallarla çıkıyorsunuzya ne diyim ben... simdi adam 30 yasında vardır herhalde o zaman malın önde gideni olsa gerek...

1|0
    0|0
    • evvt 30 yaşında

• dicek bisis bulamıyorum ne dyim desemde kafan alak bullak olacak iyisimi kendi bildiği yap...

Kızlar Ne Diyor 8

• ilişkilerde bir sana bir bana ise,ilşki,

ama hep bana ,hep bana ise ,bu ticaret oluyormuş ,öyle okudum biryerlerde..

iflas etmeye başlamışsın bile.

0|0
    0|0
  • Söğüşleniyorsun

0|0
    0|0
  • sakın kontör yükleme ve kendi yükleyipte senden adam gibi özür dilemedikçe hiç bi tepki verme...tut kendini. adam olsun ...

0|0
    0|0
  • Bu bencillik değil baya cimrilik.

0|0
    0|0
  • kontur yukleme senı arayana denk

0|0
    0|0
  • bencile tahammülüm yok.cinsiyeti fark etmez

0|0
    0|0
  • bencilse uzak dursun.

0|0
    0|0
  • pekii daha önce kontor alıordu heralde değil mi ? 4 yıldır böyle değildi acaba senn arıyosun onun cebinden para çıkmıyo bu alışkanlık mı yaptı ona ya da senin de kontrn yok onundaa biraz serbest takılmak mı maksadı bilemedm ki ama çok kızdım o adama

0|0
    0|0
    • daha önceleri hatlarımız faturalıydı herkes kendi faturasını ödüyordu...Fakat ikimizde işten ayrılınca hatlarımızı kontorluye çevirdik. 2 aydır çalışıyo mesela 3 hafta önce kontor yüklemişti, onunki bitince ben yükledim, şimdi benimki bitmek üzere diye ona dedim ''kontor yükle'' diye ama olanlar yukarıda yazdığım gibi oldu. Ama bu işe girmeden son 1 yıl içinde işi yoktu, bende çalışmadığım halde ailemden para alıp yükleme yapıyodum... İşsizken ondan beklemedim sigarası falan var kendine anca onu

• alır diye... ben böylesine ince düşünürken yaptığına bi bakk

• sende yükleme bakalm biraz kendi haline bırak sen onun için yeternce bişiler yapmışsın zaten şimdi sıra onda haa hatasnı anlamıyosa böyle yapmaya devam ediyorsa seni aramadn durabiliyorsa bu ilşkide sorunlar başlamış demktir al karşına bidaha konuş

Yükleniyor...