2 Ayda Kaç Cm Kollarimi Genişletebilirim ve Kaç Kilo Alabilirim?

Boyum 1.84 kilom 65 civarı zayıf birisiyim Kollarimin genişliği 25 cm yarın vücut geliştirmeye başlayacağım 2-3 ay ciddi bir şekilde çalışacağım peki bu zaman diliminde kilo alıp kollaeimi genisletebilirmiyim?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bende aynı boydayım 95 kiloyum 40 cm'e yakın kollarım önceden 2 ay yaptım spor.

0|0
    0|0
    • Peki 2 ayda ne kadar genisletebilirim

• Ne kadar çalışacağına bağlı ben mesela 2 ay çalıştım ama haftanın 6 günü çalıştım hemde oldukça iyi çalıştım sırtımdaki atlet su içinde kalıyordu ama değdi yani ne kadar emek vereceğine bağlı kişiden kişiye değişir sen elinden gelenin en iyisini yapmaya bak.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• 3 ay sonra brad pitt'in fıght club fılmınde ki gıbı bır vucudun olmayacak bunu sımdıden aklına sok kılo alman tamamıyle sana baglı karbonhıdratlı beslenıceksın ama bu onune gelenı yemek değil eger onune gelen herseyı yersen cok ıgrenc bır göbek sahıbı olursun dıkkatlı olmak lazım.

0|1
    0|0
    • Yok zaten çok iyi bir vücut beklemiyorum ancak en azindan biraz toparlanmak istiyorum bu munkunmu acaba

• boy ve kilomuz benziyor, ben gayriciddi bir şekilde 2 ayda 2 cm genişlettim. sen daha fazla yaparsın

0|0
    0|0
  • 65 kg ne be üstad. 78 kg olduğum zamanları hatırlıyorum odun gibi o boya çok az o kilo senden 2cm uzunum bende kilo al

0|0
    0|0
  • tabiiki. genısletırsın

0|0
    0|0
  • Tahminen 28 cm falan olur

0|0
    0|0
    • Protein tozuda kullanacagim ama daha fazla genişleme ihtimali yok mu

• Haklısın ama bana 33 yeter zaten en azindan 30 olmazmi?

• 33 yeter demekle olmuyor büyüdükçe istiyorsun benim kolum 42 ama az geliyor,2 ayda 5 cm biraz zor gibi çok kilo alman gerek

• 2-3 cm alabillirsin. düzenli beslen. karbonhidrat ve protein ağırlıklarına dikkat et. 3-4 de atarsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...