Evli insanların aşık olma olasılığı yok mudur?

bu soruya dikkat edin lütfen.evli insanların aşık olma olasılığı yokmudur?

evliliğini sadece çocuklarının hatırı için yürüten insanlar bir başkasına aşık olursa ne yapmalı?

her yerden darbe üstüne darbe alarak içine dert mi etmeli? aşkını yaşamalı mı?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• askini yasa iki tarafida uzme,.. nerde mutluysan orda kal.. birak geriye kalanlarida kendi mutluluklarini bulsunlar.. bencilik edip iki tarafida yurutmeye kalkma.. yada icine atip mutsuz oldugun yerde durma..

0|0
    1|0
    • :(

• ozman cocuklarada aci cekdirmeye degmez..

• evet. aslında onlar için ayrılmak bile bence daha mantıklı

Kızlar Ne Diyor 7

• Yanlış olsada olabiliyor sanırım , ama eğer olduysa evlilik birliği tükenmiş demektir , birlikte yaşamanında bir anlamı kalmaz , çocukların hatrına diye birşey sözkonusu değil , her canlı kendi hayatını yaşar .Sanmaki o ortamda yaşayan çocuklar mutlu , daha çok eziyet çocuklara ...

0|0
    0|0
  • Çocuk için evlilik yürütme fikri?

sence o çocuk mutsuz bir evde mutlu büyür mü?

Lütfen şu çocuk için katlanıyorum muhabbetini bi bırakın..

O çocuk pekala büyücek bi şekilde varken yok olmakdansa yok ol naparsan yap be müdür..

0|0
    0|0
    • kim olduğumu açık etme..

bunu sen yapma kuzu:(

annenle konuş bakalım neden katlanmış?

• biliyorum canım senin diyaloğunu o sebepden zaten sen farklısın ve bence devam etmelisin..

Anlık heveslere kanma..

Her çarpıntıya koşarsan kalbin yorulur..

• bakalım kuzu

• Aşkını yaşayamaz ki istese de olmaz, bu yüzden gözden uzak olan gönülden de ırak olurmuş aşık olmamaya bakmalı. Ya da herşeyi göze alıp boşanır aşkını yaşamak istiyorsa, çocuğunu, eşini bir kenara atarak...

0|0
    0|0
    • için için yesin mi kendisini?

• yesin :) başka yapacak bişey yok, kaçsın uzaklaşsın, zor bir durum Allah yardımcısı olsun, ama olmaması gerekiyor işte.

• bencede ayrılsınlar birkez dünyaya geliyoruz hayatı zehir etmenin anlamı yok çocukları büyüyünce onu anlayacaklardır.

0|0
    0|0
    • o cesareti hala bulamadım ama

hep çocuklar geliyor gözümün önüne

• günümüzde boşanmalar gittikçe artıyor evet çocuklar için haklısınız ama büyüğünce sizi çok iyi anlayacaklarına inanıyorum. küçükken bazen ailemin içinde olan kavgaları hatırlıyorumda şuan aileme çok hak veriyorum inlar bence kendini yürümeyen bir ilşki için çok yıpratıyorlar çocuklar zaten yaşları ilerleyince ailelerinin mutlu huzurlu ve sağlıklı olmaları için çaba gösteriyorlar. tekarar söylüyorum hayata birkere geliniyor.

• Fersat55 e sadece guluyorum

• Madem birine bagli yasayamayacaksin evlenme. Karinin da cocuklarinin da hayatini rezil etme. Bencillik

0|0
    0|0
    • bekara boşanmak kolay geliyor sanırım?

• sen beş kardeşmisin pericik :) kaç numarasın sen :)))

• sende tek çocuk ruhu var aslında ama epey kalabalıkmışsınız. güzeldir kalabalık ya

• eğer mutsuzsan zaten evli durmanın alemi yoktur bence ...

0|0
    0|0
    • yanlış cevap..

boşanmış ailelerin çocuklarının ne halde oldukları hepimizin malümu

• çocuklarına yeteri kadar ilgi gösterirsen onlara yokluğunu belli etmezsen hiç bir şey olmaz dediğin baska bir sey evlenmek kadar bosanmakta doğal.

• ben 1.3 yildir evli bir adamla beraberim...karisina degilde bana asik

1|1
    1|0
    • bende onu diyorum..

herkes beni kınar diye dert ettim içime. kapadım kendimi .. kimsesiz gibiyim:(

• bir de. sanal alemden boyle netlerden falan kizla konusmamani tercih ederim,

• :D

yeteri kadar olgun bir insan olduğumu düşünüyorum.

yinede tavsiyelerin için teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 4

• :) olaya bak be. aşk diyip çocuklarının geleceğini hiçe sayan birini görüyoruz. " ne yani arkadaşım evliyiz diye aşık olamazmıyız" diyecek. olamazsın kardeşim. olacaksan ilk evlendiğin çocuklarının anasına neden aşık olmadın? hadi çocuklarının anasına aşık oldunda evlendin , bir başkasına nasıl aşık olursun? sendeki bu aşk bir hevesmi arkadaşım. öyle her hoşlandığın kişiye aşıkmı oluyon. ortada hiç birşey yokken şuanki eşin seni seviyor ve bu durumdan bir haberi yok ise "Yuva Yıkanın Yuvası olmaz, asla mutlu olamazsın..."

1|0
    1|0
    • insan zamanla çirkefleşebilip anlayışsız olabiliyor..

• kardeş

ben kimse ile çıkmıyorum. ve sevgilim filanda yok.

anlaşmalı boşanmak istediğimi söylüyorum ama yanaşmıyor

• sen hiç evlenmedin sanırım... böyle bişey yazdığına göre

• evli insanlar aşık olabilir. ama evliyken aşkını yaşaması doğru olmaz. evlisin ve aşık oldun, boşan ondan sonra aşkını yaşa.

0|0
    0|0
  • AŞık olacksa gitsin karısına asık olsun adı üstünde evli..

0|0
    0|0
  • ayrılsın onlar. çocukların hatırına yürüyen evliilikler çocuklara daha zararlı emin olabilirsin

0|0
    0|0
    • değil aslında..

aynı evde iki yabancı olarak yaşayıpta sezdirmemekte var

• 4uncuyum ben ^^

• arkadaşlar çıktığım bir insan zaten yok.. anlaşmalı boşanmaya yanaşmayan kendisi..

bunu yanında sürekli huzursuzluk çıkaranda kendisi

Yükleniyor...