Akhisar maçından önce bilal ve güray ile anlaşıldığı doğrumu?

Galatasaray akhisar maçından önce rakibin iki oyuncusuyla anlaştığı dogru mu?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• GalatAsaraY kiminle maç yapacaksa onların bir iki oyuncusunu ayartır. bazılarını transfer eder (amrabat, Necati) bazılarını edeceğim diye kandırır. bu oyuncularda rakibin en güçlü oyuncularıdır.

1|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 16

• yalan habere bak :D güray ve bilal kim galatasaray onunla ilgilensin, bilal ise geçen sene alsaydık olabilirdi ama seneye zaten yabancı oyuncu serbest kaliteli yabancı oyuncu getirmek varken bilale ne yapalım. klasik Galatasarayı yıpratma haberleri

0|0
    0|0
  • arkadaş sizde hep salya sümük ağlıyorsunuz ağlayacasksanız oynamayalım bu ne ya her hafta bir komplo teorisi

0|1
    0|2
  • Olabilir cincon sonuçta yapar herkesin desiği gibbi..
    Aag.

1|2
    1|1
  • sanmıyorum

0|0
    0|0
  • hayır değil.

0|0
    1|1
  • Basında böyle haberler çogu maç öncesi yer alır. Doğruluğu tabiki bilinemez. Oyuncular böyle haberlere karşı profosyonel davranmali.

0|0
    0|0
  • Bunlar saçma sapan şeyler. Bilal, Sneijder'i mi kesicek Selçuk'u mu? Güray Telles'i mi kesicek Olcan'ı mı? Sırf hikaye olsun işte..

1|0
    1|1
  • Gurayi trabzon alicak %70 bir ihtimal, bilal belirsiz ama gelebilir gs ye.

0|1
    0|0
  • sence o iki kişi galatasaray da kadroya girebilri mi? bilal kim yaa. yedek bile olamaz bizim takımda.. her maç öncesi böyle spekülatif haberler çıkartılıyor.. normal yani.. ligin sonu yaklaştıkça benzer haberler daha çok çıkar..

0|0
    1|1
  • Doğru değil

0|0
    0|0
  • Güldürdü.

0|0
    0|2
  • Haha şampiyonluk yolunda önümüze engel koymaya çalışıyorlar.

0|0
    1|1
  • Profesyonel oyuncu bunları takmaz abla :) çıkar isini yapar sadece

0|0
    0|0
  • Akhisara umudu vercekmis Galatasaray bu puanlar için oyuncularını alcakmis birde

0|0
    0|0
  • O Galatasaray'ın başarısını engellemek için köpek basının uydurduğu hikaye.

1|0
    1|2
  • Esaslı bir kahkaha attım. Dostum kalbinden geçenleri değil gerçekleri söyle.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• doğru her hafta gs rakip takımın oyuncularını ayartıyor seni transfer edecez sözü veriyor o futbolcuda etkileniyor tabi ben iyi oynarsam gol atarsam beni almazlar diye iyi oynamıyor gsde bunu biliyor hep yapıyorlar bunu hep haftaya konyasporun sonra mersin sonra geçnlerbirliği futbolcularda sıra :)

1|0
    1|2
  • Mutlu olacaksan evet

0|0
    1|0
  • fenevle karıştırdın galiba

0|1
    2|0
Yükleniyor...