Mehrabalar spor yapmadan once veye yaparken veya yaptiktak sonra su icmek olurmu? Ben zayiflamak istiYorum?

mehrabalar spor yapmadan once veye yaparken veya yaptiktak sonra su icmek olurmu? Ben zayiflamak istiyorum spor yaparken su icmeliyim yoksa iCmemeliyim? Lutfen 100% bilenler cevaplasin?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• zten bol bol içecen o suyu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bol iç ama h3psini bir anda içme miden genişler misal olarak 500ml yi 1 saatte tüket

0|0
    0|0
  • spor yapmadan önce değilde
    sonrası

0|0
    0|0
  • içmelisin

0|0
    0|0
  • Yapmadan önce içersen sporu rahat yapamazsın miden dolar. Ama spor sırasında ağzını ıslatmak için az az içebilirsin. Spordan sonra da su içmemezlik yapma

0|0
    0|0
  • Olur tabi

0|0
    0|0
  • Su zaten bol iç

0|0
    0|0
  • haraketi bitirdiğin an su içmen en doğrusu

0|0
    0|0
  • Su dan bir zarar gelmez ancak spordan önce çok fazla içersen şişersin, bu da sporunu etkiler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Susadigin her zaman su icmelisin. Aksi takdirde susuzluk arttikca daha fazla Kilo alirsin. Su ictikce bagirsaklar vs daha iyi calistigi icin zayiflamak daha kolay olur.

0|0
    0|0
    • Ama spor ogretmenleri spordan 1 saat sonra su icmemizi soyluyor neden?

• Evet eminim ama doktora girmeye utaniyorum

• Niye utaniyorsun ki utanma.

• Ben spor yapıyorum ilk başlarda içiyorum. birde yaparken içiyorum. sonrada koşu bandına bincegim zaman içiyorum. ( ne kadar içebiliyorsam. zorlamıyorum) Sonra da işim bitince içiyorum. zararı yok bildigim.

0|0
    0|0
  • Kilon kac

0|0
    0|0
  • öncesinden içersen daha iyi ter atarsın

0|0
    0|0
  • Su her zaman icilir bence sorun olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...