Hergun spor yaparsak zararlı mı?

haftanın ucgunu workout yapıylrum 1 gunu mola diğer 3 gun ise bu squatchallnge var ya onu yapıyorum ters tepkıyapar mı?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Profesyonel değilsen yapmak gereksiz. Ben zamanında hatanın 7 günüde çalışıyordum. Şu an sadece fit görünmek için yapıyorum ve haftada 3\4 gün ant. yapıyorum sadece. Bu şekilde vücuttaki micro sakatlıkların iyileşmesi için de gerekli zamanı vermiş olursun vücuduna.

Yani prof değilsen maximum haftada 4\5 gün ant. yapmalısın.

0|0
    0|0
    • Pekı bı Squat challenge ı bırakırsam geri kg almazmıyım. Aylardır yapıyorum yenılıyoru. M

• haftanın 1\2 günü squat challange,2\3 günü ise diğer antrenmanlarınızı yaparsanız gayet iyi bir program uygulamış olursunuz. Bu arada bu çalışma programını spor salonundaki antrenörden falan mı aldınız yoksa kendi kafanıza göre mi çıkardınız?

Erkekler Ne Diyor 6

• Haftanın 6 günü yapıyorum bende. Önemli olan kasların dinlenmesidir. Mesela bugün göğüs ön kol çalışıcam bu bölgeleri bidaha Cuma günü çalıştırıcam arada 3 gün var önemli olan en az 48 saat dinlenmesi.

0|0
    0|0
  • Zararlı tabiki. Max. 2 gün üst üste yap.

0|0
    0|0
  • Zararlı

0|0
    0|0
  • Fatal error hatasi verebilirsin dikkat et :)))

0|0
    0|0
  • haftada 2-3 gün izin verin kendinize

0|0
    0|0
  • 1 2 gun dinlencek o kaslar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zarar yok ama vucut alisiyor yaptigin spora bir sure sonra kilo verip yag yakamaz üstüne eklemen lazim

0|0
    0|0
  • ben günde 6 km yürüyorum bir zararı olmadı bana

0|0
    0|0
Yükleniyor...