Kapat

Kas yapmıyım ama güçlü olıyım?

Arkadaşlar ben zayıf bir kızım. Kas yapmak istemiyorum ama güçlü olmak istiyorum. Squattan başka hangi egzersizleri yapabilirim? Mesela kollarım ve bacaklarım güçlensin istiyorum ama erkek gibi kas olmasın ama bir erkeği dövebileyim bunun için dövü, ş kurslarınada gitcem ama herneyse konumuz bu değil?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• o zaman haftanın her günü çalışıcaksın kaslanıcaksın ve güçleniceksin ama kasların fazla belli olmıcak

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 15

• İman gücü verelim sana?

0|0
    0|0
  • antremanlarını powerlifting tazı yap araştır öğren hani sürekli uzun setler yapma 6-4 tekrar arası maksımum ağırlıkla gir bü şekilde 2. kas liflerin artacaktır bu sayede daha güçlü ve zayıf olacaksın

0|0
    0|0
  • erkek gibi kas imkanı yok olamaz :) Erkeği dövmek mi bak ya şiddete hayır :)

0|0
    0|0
  • evde dip köşe temizlik yap güçlenirsin ;)

0|0
    0|0
  • Ya yemin ederim o kadar cahilsiniz ki bir şey diyemiyorum gerçekten.

0|0
    0|0
  • bir erkeği dövemezsin yaradılış olarak imkansız

1|0
    0|0
    • abicim bir gün kick boks salonunu ziyaret et derim, dayak yiyen onca erkeği görebilmen için

• @donutaşığı bir kızın ne işi olurr kick boks ta aklım almıyor zaten yap işte platesini fitnessını bırak onları erkek yapsın

• Dovus ile kas alakasiz seyler ki. Birini dovmek istitorsan iş teknikte biter kasda degil

0|0
    0|0
  • Şinav, barfiks, squat, mekik yap tamamdir.

0|0
    0|0
    • şınav çekemiyorum kollarım zayıf nasıl güçlendircem!!!

• 2.5 kglik dumbell alin ve 4 set 8 tekrardan olusan antrenmanlar yapın sinavlarinizi kuvvetlendirir

• kickbox en ideali

0|0
    0|0
  • Bir erkegi dovmek cok iddiali olmadi mi

0|0
    0|0
  • Tekvando yap...

0|0
    0|0
  • :D oy oy oy iyi güldürdün

0|0
    0|0
    • cevap yaz gülceğine

• Peki :) bak şimdi ben sporcuyum. Güç konusuna gelince de hayvan gibi bir şeyim. 6 sene dövüş sporu ile ilgilendim. Kızlarda testosteron hormonu çok az olduğu için bir erkek gibi bir kaç aylık idmanda şekil kazanamazsın zaten. Direnç egzersizleri yap. Plank yap şınav çek. Üst bölgesi çalıştıran en iyi antrenman sırt yoğunluklu çalıştırsa da barfikstir. Gölge boksu yapmayı öğren. İstediğin zaman mesaj at yardımcı olabilirim

• Kiz erkegi dovemez. 180Lik erkegi en azindan dovemez kiz gibi cılız birisini belki

0|0
    0|0
  • Spor salonuna git orda yardımcı olurlar

0|0
    0|0
  • Dövüş sporlarına yazıldın mı örneğin jujutsu kick box muay thai gibi zaten orda haftada bir kondisyon yaptırıyorlar. Şınav mekik yerlerde ağırlıklarla sürünme koşma falan bunlar yeterli olucaktır.

0|0
    0|0
    • çekemiyorum işte şınavv!!! kollarım zayıf nasıl güçlendirim

• Önce dizlerin üstünde çek ya da şınav pozisyonunda kolların ile dur ben bak ilk başladığımda kollarımın üstünde 1 dk duramıyordum düz bir şekilde hareketsiz. Öyle öyle başladım.
      Yarım yarım inmeye çalıştım biraz hareketten çaldım ve sonuç şu an barfiks dips şınav tüm vücut ağırlığınla yapılan şeyler sorunsuz ve nizami şekilde yapıyorum. Benim dediklerimi dene

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...