Fitness yapan gençler bii bakın hele?

Sumplament kullanıyormusunuz. Yeni başlayanların ne gibi sumplamentler kullanması gerekir. Bilgili gençler ne öneriirsiniz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka başta protein tozu alman lazım cunku kas yapman istiyosan günlük protein olarak kilo basına en az 1.5 gr kadar alırsan iyi olur ve bu snn kas yapmanı sağlar şimdi söyle birşey var alacağın protein whey olmalı antremandan sonra mutlakaa içmelisin ki yıkımı durdurup yapıma başlasın ama bu yeterlimi dersen yetmez tabiki cunku gunluk dediğim gibi diğer proteinli besinlerle takviye etmiyosan proteinli olarak aldığın 23 gr hiç bir işe yaramaz yanında ne almalısın kas yani protein su çeker su toplar vucuda enerji veren ve su toplamaya yardımcı kreatin almalısın ek olarak istersen bcaa veya amino asit alman yeterli isteğe bağlı bcaa önemli ve vucuda ferekli amino asitler butunudur hangi Amino asitler var dersen valin losin izolosin vardır ve alabileceğin iki takbiyeyi daha yazıyım ama şart değil glutamin ve multivitamin paketi olabilir herhangi birinin ya da noc veya tribulus alırsın bu liste uzar gider ama temwl olarak 1 protwin tozu 1 kreatin kullanmalısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• Hocam takviye çok gerekli birşey değil, ancak illa kullanacaksan spora başladıktan 3-4 ay sonra whey protein tozu alabilirsin, bir de etkinliği kanıtlanmış olarak creatin var bana etki etmedi ama etkisini görenleri biliyorum

0|0
    0|0
  • Üstad eğer yağ varsa ve yağ yakacaksan spordan 45dk önce L-Carnitin kullanmanı tavsiye ederim. Bana göre çok iyi bir yağ yakıcı.

0|0
    0|0
    • Yok sorun yağ degil. Protein ve yardimcı gıdalar yani cratein bişeydaha vardı aklıama gelmedi. Glutamin olabilir adı. Bunları kullanmaalımiyım.

• Yaş 30 ve yağ problemin yok. İdolümsün :) Ben daha o aşamaya geçmediğim için birşey diyemem çünkü bende forumdan okuduğum kadar biliyorum. Protein takviyesi vs. Gençlerden 1-2 kişi çıkar yardımcı olacak :)

• supplementlerin israf olduğu kanaatindeyim, ben daha çok rabbimin verdiği nimetlerle yetinenlerdenim..

0|1
    0|0
  • bende başlığı takibe aldım bakalım neler çıkacah

0|0
    0|1
  • Yeni başlamışsında amacın ne yani kilo vermek mi kas kütleni mi arttırmak?

0|0
    0|0
Yükleniyor...