Şarkı dinlerken mutlaka film gibi sizi etkileyen klipler var mı. Varsa hangileridir?

Sevdiğiniz şarkıları dinlerken mutlaka klibinide izlediğiniz vıdeolar nelerdir?Hem dinlemekten hem de izlemekten zevk aldığınız şarkılar.Hatta öyleki bazı klipler şarkının önüne geçmiştir.

Yine klipleri çok farklı olan İlhan İrem. Hemen hemen bütün şarkıları ve klipleri birbirinden harika.

link

Enigma

link

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 7

• link

link

link

bunlar aklıma gelenler bir de videosu değil de şarkının albümünün kendisinde bir öykü olan var.

link sözlerine bakınca anlaşılıyor zaten, albümde 2 kardeş aynı kızı seviyor ve kardeşlerden biri kızı ve kardeşini öldürüyor.Kendini bir tanık gibi gösterip ortadan kayboluyor.Bizse bu hikayeyi bir adamdan dinliyoruz, psikoloğa giden bir adam hipnoz tedavisi görmeye başlar ve kendisinin o zaman öldürülen kız olan Victoria nın reenkarnasyon sonrası hali olduğunu anlar.Bu ortaya çıktıktan sonra ve katilin kim olduğunu anladıktan sonra rahatlamış bir şekilde evine gider ama burada öldürülür.Albümün ilk şarkısı bir geri sayımla başlıyor ve sanki bizi hipnoz ediyor bittiğinde de geri sayımla uyandırılıyor adam ve en son evine gidip öldürüldüüğünü duyuyoruz.Bunun dışında bir de The Wall albümü var tabi, filmi de çok bilinir, onun öyküsü de. link

1|0
    0|0
  • Çok var, mesela

Her Morning Elegance - Oren Lavie link

Rammstein Du Riechst So Gut link

Enigma link (ben bunu çaldım aslında ama linklerden birini verdim hiç olmazsa :(8

1|4
    1|1
  • valla film tadında mı bilemem ama Ting Tings grubunun çok eğlenceli ve birbirinden ilginç klipleri var. Özellikle Shut Up and Let Me Go'yu çok severim. Şarkı da güzel klip de...

Anlamlı dersek Smashing Pumpkins - Try Try Try derim. Ancak klip yasaklandı. Belki bir ihtimal youtube'ta bulabilirsiniz.

1|0
    0|0
  • Şu an aklıma sadece pure love geldi

1|1
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Favorilerim.

link

link

0|1
    0|1