Birinin senden hoşlanıp hoşlanmadıgını nasıl anlarsınız?

bakıştıgım cocugun benim hakkımda ne düşündüğünü bilmiyorum ama bakıyor ondan uzaklaşmaya çalışıyorum onun bulundugu ortamdan görünce hemen gidiyorum kafamda cok karısıık

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• senin yapındaki kızları anlayamıyorum sadece insana dayir iki yıl eğitim gördüm ama bi tek senin yapındakileri anlayamıyorum senin gibi bi tanede benim başımda var oda senin gibi kaçıyor ama ben çok seviyorum ama çıktığı var diyorlar bazıları yok diyor bazıları konuş diyor bazıları konuşma diyor noğlur bana biraz kendini anlatsana nasıl bir ruh halin var ne yapılsa hoşlanırsın ne yapılmasa hoşlanırsın sana gelince kaçma daha çok bağlanırlar

1|0
    0|0
    • Bence sansini dene ne kaybedersin �

• ama korkuyorum yaa çıktığı varsa gerçekten onu üzmek istemiyorum ama bende kaçıyor yoksa cesaret fazlasıyla var ama ben biraz tanımaya çalıştım ama arkadaşım beni bildiği için dayanamadı gitti benim adıma arkadaşıyla konuştu oda yanındaydı ve arkadaşı çıktığı var dedi

• Ciktigi varsa bosver :(

• nsanın bilinçli olarak kontrol edemediği tek yer göz bebekleridir. Göz bebekleri birine nasıl bakılıyorsa ona göre tepki verir. Sevmediğiniz ya da ilgilenmediğiniz biri varken karşınızda küçüktür.. Arkadaşlarınız, dostlarınız varken büyür

Sevdiğiniz kişi varken hem büyür hem de parlar. Cam gibi olur. O da kendini ele verir.

0|0
    0|0
  • biraz kendinden bahseder misin çocuktan neden kaçıyorsun ?

0|0
    0|0
    • Ona baglanmaktan korkuyorum

• rica ederim ne demek iyi akşamlar :D

• :)

• anlamamak için afedersin. ... olmak lazım.

boşluğu kafana göre doldur.

0|0
    0|0
  • Bakması senden hoşlandığı veya sevdiği anlamına gelmez, cinsel razuları vardır sana karşı, yada gönlünü eğlendirmek için ayarlamaya çalışıyordur, siz bayanlar iki güzel lafa ve etkileyici bir bakışa hemen kanıyorsunuz... az daha dikkat...

0|0
    0|0
  • Utandıgın ıcınmı gıdıyorsun? Bence gıtme cunku o cocuk sana karsı guvensızlık duyar oda uzaklaşır 2 nizde cortlarsınız ... Sende kaçamak bakıslar at

0|0
    0|0
    • Hayir o hep bakiyordu bana bigun tqnimadigim cocuklarla tartstm bi baktim o geldi onun atkadaslarymiis kactim bnde

• sadeece gözlerine bak.. ne demısler gozler kalbın aynasıdır yalan nedır bılmez onlar..

0|0
    0|0
  • aşktır yani kıvılcım düşmüş bikere alev alır

0|0
    0|0
  • anlayan anlıyor işte

0|0
    0|0
  • konuşurken dokun ona..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3