Kaç yaşında sünnet oldunuz? Sünnet düğünü yapıldı mı?

Korktunuz mu kaçtınız mı ? Var mı matrak anılarınız :) Sünnet düğününüz oldu mu ? :D

0|0
6|40

En İyi Erkek Görüşü

• bız kac yasında adet oldun dıye sorsak sapık derler

4|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 39

• 5 yaşnda sünnet oldum, beni yatırdılar tam sünnetçi kesecekken çişim geldi dedim, sünnetçi'de "dur oğlum bitsin ondan sonra yaparsın dedi" bende "olmaz çok geldi yüzüne işerim" dedim.. o da tamam git gel dediler..

bende hemen koşarak mutfağa gittim ve ekmek bıçağını aldım.. ve sünnetçiye bıçak çektim. "git lan buradan kestirmem" dedim.. sonra babam birden elimden bıçağı aldı ve olan oldu ://

3|1
    1|0
  • 4 yaşında. bizim zamanımızda uyuşturmada yoktu. camide toplu sünnet töreninde aldılar ifademi:)

Ağlamak değildi benimkisi. çok farklı bişe. evlat acısı :))

4|0
    0|1
  • dokuz yaşında

1|0
    0|0
  • 6 yaşındaydım sünnet olduğumda korkudan sandayyeye oturdum bi sıkı tutum babam amcam kaldıramadı dayım geldi sandalyeyle birlikte odaya götürmüştü ulan ta akıllılık ordan gelmede sandalyeyide kaldıracakları hiç aklıa gelmemişti iğne bu penisin 5 6 yerine sokuyo o çok acıtıyo sinir var oralarda bu yüzden acı oldu ama sonra makas seslerini duydum hiç acımamıştı :)

1|0
    0|0
  • topalntı gıbı bısı oldu... hastanede sunnet oldum ve 12 yasındaydım sanrım yada 11 . cok cokkorktum ,cokta utandım ve cok guldum. cunku sunnetımde bı doktorum 4-5 tande hemsire vardı...

2|0
    0|0
  • 7 yaşında oldu o iş. Düğün yok mevlüt yaptılar.

2|0
    0|0
  • 12 years old

2|0
    0|0
  • 9 herhalde ne kufurler ne kufurler kacmayı dusnmustum merdıvenler doluydu nasıl olsa yakalıcakalr benı deyıp vazgecmıstım :D

1|0
    0|0
  • 3 yaşlarında falan... zor hatırladığıma göre diyorum :) düğün değilde aile arasında eylence şeklinde olmuş...

0|0
    0|0
  • Çok küçük yaşta sünnet ettiler beni:(( katırlamam imkansız.

1|0
    0|0
  • kaçmadım ama bir kızda bize bakıyordu oda sünnet olsun diye çok yalvardım ikna edemedim kimseyi

2|0
    0|0
  • bir kız bunu niye merak eder.. neyse

7 yaşımda

2|0
    0|0
  • 9 yaşında oldum. Korkma yoktu çok gaza getirmişlerdi, zaten keserken problem olmadı da, o iğne ... yok böyle acı, hayatımda çok net hatırladığım acılardan biri ki çok dikiş aldım, o acıyı unutmadım.

0|0
    0|0
  • 6 yaşındayken...

0|0
    0|0
  • Kardeşimi biraz daha beklesem liseyi bitirecekim :P

1|0
    0|0
  • anestezi ağrı kesiciler bağışıklığım var 10 yaşında sünnet oldum ve uyuşmadım o neşter darbelerini hala hissedebiliyorum

1|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum çok küçüktüm =)

1|0
    0|0
  • Bir buçuk yaşındaydım sünnet olduğumda.

2|0
    0|0
  • 7 yaşımda sünnetçiye uzatmıştım

2|0
    0|0
  • 11 (: Korkuyordum ...Adam 10 a kadar say demıstı ben sayıyordum bagırark 1 2 3 5 6 10 :D

2|0
    0|0
  • ağlamadım ama verdiği acıyı kafamın üstünde dönen yıldızlar misali 36 yıl önce

1|0
    0|0
  • 8 yaşında hastanede. korktum ama ağlamadım. uyuşturmuşlardı, yoksa erkeklikten falan değil yani ;)

1|0
    0|0
  • allahtan ben bebeyken kesmişler yoksa hayatta kestirmezdim,kıyamam ona yaa:D:D

1|0
    0|0
  • 8 yaşında belediyenin toplu sünnet çadırında :D

1|0
    0|0
  • dünnn ışın kılıcıylen kestilerr...

1|0
    0|0
  • bir buçuk falanmış. abime yazık olmuş :)))

1|0
    0|0
  • her şey güzel olacak

1|0
    0|0
  • 10 yaşındaydım.Kadın hemşire tuttu,adam kesti sonra onu pilava kattılar:P

1|0
    1|0
  • 3 kardeş bir olduk :D 1-15 yaşındaydım.

0|0
    0|0
  • belediyenin toplu sunnet toreninde yaptilar hepimizin pipisini ayni anda kestiler aha bunun gibi link

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 6

• Doğduktan 1 ay sonra panpa -,-

2|2
    1|0
  • Aslında bebekken yaptırmak en doğrusu galiba ya ; ))) yazık.

1|2
    2|2
  • sünnetsizim.

0|2
    1|1
  • kardeşim sırayla herkesin ismini saymıştı beni kurtarın diye.. En sonunda kimseden yardım gelmeyince " Adam öldürüyorlar kurtaran yok mu." diye bağırmıştı :)

0|0
    0|0
  • Doğduktan 6 gün sonra.

1|1
    3|7
  • 12,5 falandım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...