Özleyen adam buluşmak istemez mi? Ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim hala !

geçen hafta sevgilim önümüzdeki hafta cumartesi tüm gün beraber olalım dedi tamam dedim bugün günaydın mesajı attım tatilmisiniz diye sordum evet dedi tamam dedim birdaha mesaj atmadı zaten buluşalım falan demedi neden böyle yapıyor ya amacı ne :(

dalga geçmeyin lütfen dün birde özledimmm diye mesaj atmıştı ..hani özleyen adam buluşmak istemezmi ya..

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Oha en uyuz edici bir durum. Seni miklemiyo başkasıyla planları var diyede sormamış. Hemen derhal ayrıl hemen

1|0
    0|1
    • zaten bugün ayrılmak için buluşacaktım ama haberi yok bundan ben desemmi buluşalım diye yoksa demiyimi ?

• işte başka tasarıları olduğu için söylemiyor

• aldatıyor zaten beni bunu yüzüne vurmak için buluşmak istiyordum ama..

Erkekler Ne Diyor 5

• Kısmet... Biz buluşacak sevgili bulamayız, millet sevgilisiyle buluşmaz...

0|0
    0|0
  • Siz kadınlık yapamıyorsunuzki , dişi olamamışsın

0|0
    2|0
    • ne alaka

• Böyle dolaylı yoldan sorular sorucan , onun ilgisini çekicen en sonunda zaten o sana geri döner ilgisini açıkça belli eder ve seninde çok hoşuna gider , ben anlayamıyorum yani bu kızları banamı sizin tersleriniz denk geldi anlamadımki , Bana sürekli ilgi gösterirlerdi bende onalara hiçte sıkılmazdık

• ya erkekler bizler böyleyiz bazen kadınları çok seviyoruz kendimize layık görmüyoruz parası yoksa ondandır garibim iş te ama söylemez de

0|0
    0|0
    • yok ya parayla alaksı yok

• OZAMAN EVLENMEYE G.TU YOKTUR BENİM GİBİ BAZEN ERKELER ÇOK CİDDİ DÜŞÜNÜP PLAN YAPAR AMA KIZLAR BUNU SAÇMA BULUR HATTA TANIMADIĞI KİŞİ İLE BİLE KEŞKE EVLENSEK DİYE HAYAL KURAR EĞER KIZ BUNUN GEYİĞİNİ YAPARSA AYVAYI YER ERKEK SOĞUR.

• Daha yeni uyanmıştır belki :) Sen buluşmayacak mıydık de bakalım ne diyecek.Buluşmayı o kadar istiyorsan, neden ilk mesajı ondan bekliyorsun?

0|0
    0|0
    • ben mesajı attım uyanmıs hep benmı dıycem ya o desin bi seferde

• O zaman aynen bunu söyle.Buluşma mesajını hep benim mi atmam gerekiyor de.

• Depikle gitsin.

0|0
    0|0
    • depikliycem zatende buluşmam lazım

Kızlar Ne Diyor 1

• senın ona sormanı beklıyordur ya da kafasında baska bır plan vardır .. unutmus numarası yapıyordur

0|0
    0|0
    • ama hep benmi diycem canım ya

• aldatıyosa hala nıye g.tünü kaldırıyosun .. sen benı haketmıyosun yaptıklarını affedemem bitti artık de mesaj at hattını da kır bu kadar basıt. Allaha havale et. ona da yapar bıgun bırı

• öyle zaten ne yapabilrimki karaktersiziş işte yanlız hiç haketmedim.

Yükleniyor...