Erkekler, eğer siz işçi sınıfında bir erkek olsaydınız patronlarınızı kıskanır mıydınız?

işçi sınıfında bi erkek olsaydınız ... bmw yada audiye binen patronlarınızı kıskanır mısınız? yada onlar gibi olmak ister misiniz? içinizde ukte kalır mı? ALLAH muhakkak adaltetlidir... bizde onu görecek göz yok lakin hayat adil değil diyebiliyor musunuz.. yoksa azıcık aşım kaygısız başım mısınız?

not: gizlide cevap verebilirsiniz. kimliğinizi saklamak isteyebilirsiniz çünkü gerçekten gerçek olan cevaplarını istiyorum..atıp tutmayın. gerçek fikirleriniz neyse onu söyleyin. bide siz hiç sizden yakışıklı erkeklere gıcık olur musunuz :P

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç özenmem emin ol ki O da kendinden daha fakir bir adama bakıp keşke şu adamın yerinde olsam diyordur, para insanın hayatını gerçekten çok kolaylaştırıyor ama kesinlikle her şey değil...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Öyleyim zaten, hayallerim var, özlemlerim var ve Allah'a şükür hepsini gerçekleştirecek azmim ve zekam var... Herşey olacak...

0|0
    0|0
  • Ben de İşçi sınıfındanım

Patronu mu hiç kıskanmam

Adam benden zeki ve benden çalışkan

ben 10 saat çalışıyorum

Patron 16 saat çalışıyor

Ticaret zekası normal zekadan farklıdır

Herkes başarılı olamaz.

Rızk Allah'tandır.

İster inançlı olsun ister inançsız

Allah çalışana bu dünyada emeğinin karşılığını veriyor.

Yakışıklı ya da güzel olmak ise

Kişinin kendi başarısı değil

Allah vergisi.

Zenginliğinle övünme

bir kıvılcım yeter

Güzelliğinle övünme

Bir sivilce yeter

0|0
    0|0
  • Çalışıpta kazananı kıskanmam takdir ederim ama aileden zengin olanlar için hayatın adil olmadığını biraz düşünsem de sonuçta onunda babası çalışmış derim. Onlar çalışıp kazandıysa bende neden kazanamayım. Yakışıklılık konusuna gelince Allah bunu uygun görmüş böyle yaratmış hem yüz nakli yaptıranlar bile var halime şükrederim.

0|0
    0|0
  • Eğer nefes alabiliyorsam, gülebiliyorsam, sevebiliyorsam ,sağlıklıysam ALLAH,a hamd olsun... zenginlik içinde olanlar kazanmış çalışmış cabalamış bir yere gelmiş ve meyvelerini yiyorlar.. helal hoş olsun hiç kimsenin ne parasında ne zenginliğinde nede mutluluğunda gözüm yok...

ALLAH,tan tek dileğim beni mutlu edecek hayırlı bir eş güzel bir gelecek...

kimseyi kesinlikle kıskanmam neden kıskanayım? güzellik yada yakışıklılık görece meselesi değilmi... bence bir insan güzellik yerine yada yakışıklılık yerine

akıllı zeki efendi dürüst olmalı... ve bunu kıskanmalı

0|0
    0|0
  • :D:D fakir çocuk zengin kız klişesine dönecekse ben almayım...asdsadsad

0|0
    0|0
  • gercekten kul hakkı yemeden kazandıysa helal olsun derım ama varmı böylesı kul hakkı yemeden işçinin hakkını veren patronlar varmı? bazen ilahı adaletın olmadıgını düşünüyorum neyse uzatmadan kıskanmıyorum çok şükür

0|0
    0|0
  • 1. Cevap: Gerçekten cevap istiyorsan Allah'tan adaletten bahsedip insanları "işçi sınıfı" diye ayırt edebilecek kadar müslümansın işçi sınıfı ne yaa seni eğiten cemaatin hocasının oturduğu minderin o minderin kumaşını dokuyanın...

2. Cevap: yaradılan yaradandan ötürü hoş görülmeli hayatım boyunca bana verilmeyenleri kıskanmadım yaradan böyle yaratmıştır konu kapanmıştır...

0|0
    0|0
    • ben yapmadım bu ayrımı ... sınıf sınıf ayırmadım... bende isterim ki... o zenginler işçilere adaletli olsunlar... Hz. Ömer gibi dicle de bi koyun kaybolsa RABBİM hesabını benden sorar düşünseler.

• boş işler onlar. bıze ahiret hayatı lazım. burdakı zengilik ordaki fakırlıgın eline su bile dokemez. onun ıcın bu dunyada yıyecegım ekmek kalacagım kotu de olsa bır ev ve omur boyu gecınebılecegım bır eş diyor dunyalık olmayanlar.

0|0
    0|0
  • kim kıskanmazzz

0|0
    0|0
  • Allah çalışana verir bundan emin ol. Tevekkül ve şükretmeyi bilmeli insan. Her insan kendini begenir ve kendisinden yakışıklı olduğunu kabul etmez kimse herkes bu kadar büyük olamıyor. Boşver fiziki güzelliği yarıştırmayı gönül güzelliği baki kalan

0|0
    0|0
  • Kıskanmam elalemin adamını. Kendi hayatimi kurmaya çalışırdık.

Param yok, elde yok... Degisiklik yapıp evlenecek kız bulmaya çalışırdımm.

0|0
    0|0
    • değişikilik yapıp... gerisini anlamadı...

• Para yoksa hayata tutunmanın bır yolunu bulmaya çalışırdımm.

Sevdiğim insani bulduktan sonra hayatim düzelmiş olurdu.

Varsin zenginler varsın yakisiklilar olsun banane..

Ben kendi hayatıma bakmak istiyorummm.

• kıskanılacak bir durum değil onu benden önce babamın düşünmesi gerekirdi çünkü onunda babasının altında mersedes vardı geriye dönük düşünceler herzaman kişiyi ileri götürmez çalış seninde benimde olur felsefesi herzaman tutmuştur ok

0|0
    0|0

• benim patronda X BMW

mercedes E250

LAND ROVER

var

hiç te kıskanmıyorum. allah gani gani versinki o da 100 lerce insana iş versin

0|0
    0|0
    • maşaALLAH..sen hayatını nasıl kurmayı düşünüyorsun hedeflerin varmı..bmw olmazda işini görecek bişi olur.düzgün bişi.

• allah herkesin gönlüne göre versin

• gönlündekini temiz ve güzel...

• her erkeğin bir erkekten iyi veya kötü yanı vardır ben şimdi yemek yapıyorum anlıyorum başkası bilmeye bilir bide ha audi binmişim yada anadoluya mutluysam anadolu altımda audi zaten

0|0
    0|0
  • Kıskanırdım hepte kıskandım , zaten bu kıskançlık ve hırsımdan kaynaklı bende sahip olurcam işlerim yoluna girdiğinde istediklerime , az ufak şeylerle ben mutlu olamıyorum maalesef

0|0
    0|0
  • kıskanmam ama hep bi' bmw ya da bi' audi arabam olsun istedim..

0|0
    0|0
  • Tabi ki kıskanırım...

0|0
    0|0
  • zenginin parası vardır ama sağlığı yoktur parası sağlılığına çare olmaz

0|0
    0|0
  • başkasının malı beni ilgilendirmez ben kendi işime bakarım.

0|0
    0|0
  • para var ama huzur yok huzur istiyorum amk :(((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• maddiyata fazlaca özenmek, ya da maddiyat-odaklı yaşamak düşük level tavırlardır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...