Fenerbahçe'nin avrupada başarılı olmasını canıgönülden istiyorum ve gs başarısınıda kutlarım

ancak bağzı kişilr sporu savaş zannedip hem ırkından gelmiş hem müslüman kardeşine nasıl olurda düşman gözüyle bakar cevaplarmısınız

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• hepsinin ucu birbirine bağlı desteklemek zorundamı demiş aşağıdaki gizli kullanıcı sonuna kadar zorunda çünkü belkide fenerbahçe limasolu 2 maçta da yendiği için gs şampiyon olursa şampiyonlar ligine direk girecek aynı şey fenerbahçeninde başına gelir belki yıllarca fenerbahçe gs avrupadaki başarıları sayesinde direk katıldı şampiyonlar ligine o yüzden bu kıskançlık ortamını beğenmiyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Marsilya maçında resmen fb taraftarı gibi destekledim bi baktım cluj maçında herkes romanyalı... bizim taraftarımızda yapıyordur bunu mutlaka biz böylelerine içimizdeki irlandalı diyoruz.Araç farklı olsada amaç birdir Türkiyenin başarısı ve itibarıdır.

0|1
    0|0
  • Güzel noktaya değindin. Ama bu takım kavgaları filmlerdeki gibi öncelere önceki abiere dayanır. Bir kardeş takım vardır örn: Zb ile gop kardeşiliği birde düşman takım zb ile kg gibi.

0|0
    0|1
    • bende zb büyüdüm ama zihniyet farkı olanı değiştiremeyiz herşey stadyumda kalmalı teşekkür

• aynen cunku ben fenerlıyım ama galatayıda cok sevıyorum ıkısıde turkıyeyı temsıl edıolar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• vatan boşunamı bölünüyor sanıyorsun?artık rakip takım taraftarları hırsından yunanda oluyor rusta oluyor

0|1
    0|0
  • Fener taraftarları GS-CSKA maçına cska atkılarıyla giderse gs taraftarıda böyle davranır yani... açıkçası ben fenerden nefret ediyorum. Bi galibiyet alınca götleri kalkıyor. ben daha gs yendiğinde öyle götüm kalkık hava attığımı bilmem. ama her fener maçında fenerli arkadaşlarım bi övünür bi övünür sorma gitsin... işte fb den nefret etme sebebim bu

0|1
    0|0
  • Avrupa'da hangi takımımız Türk bayrağını dalgalandırırsa gurur duyarım sevmedğim bir takımda olsa bile desteklerim..

0|1
    0|0
  • ben spora ırk ve din gözüyle bakmıyorum. gs nin başarılı olmasını istemiyorum. bu kadar basit. sevmiyorum desteklemek zorunda mıyım? değilim

0|1
    0|1
    • Katılıyorum ayrıca Türkiye dışından bir takımın taraftarı da olabiliriz yani zevk meselesi bu din ırk meselesi değil.Eğer öyle olsaydı Barcelona'nın müslüman ülkelerde hiç taraftarı olmaması gerekirdi.

• spor kardeşlik değilmidir ATATÜRK

• ne alaka ki? düşmanlık beslemiyorum ki gidip gs li diye adam mı dövüyorum? sevmiyorum ve desteklemiyorum

• türk takımlarının kalitesi artsa hangi takım gittiği önemli değil başarılı olsunlarda

0|1
    0|0
  • Bende fenerbahçeliyim.Galatasarayı şampiyonlar liginde desteklerim ama Süperligde tecavüze urasın :D

0|1
    0|0
  • Kimse kimseyi desteklemek zorunda mı sence?

0|0
    0|2
    • değil elbette ama düşmancada bakmamalı aynı ailede fenerlisi gs bjk ts varmı var bunlar neden düşman değiller

• onun aileyle alakası yok kardeşim tamamen kişilik meselesi

Yükleniyor...