Ulu önder Atatürk'e not yazsanız ne yazardınız?

Ulu önderimize neler söylemek isterdiniz ? Ben şöyle derdim Tarih seni bağımsızlığımızın mimarı olarak yazmakta, bütün uluslar senin manevi şahsiyetin önünde saygıyla eğilmektedir, fakat şu anda Türkiyenin durumu ortada ulusal bayramlarımızı bile doyasıya kutluyamıyoruz, İşte Türkiyenin hali sen gittikten sonra çok şey değişti Atam derdim... Bu arada 17 şehitimz var Allah mekanlarını Cennet eylesin, Ailelerine sabır versin...

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• damalarlarimizda asil kan falan yokmus bildigin mal bi toplumuz koyun sürüsü gibiyiz senenin belirli dönemlerinde ülkecek atatürkcü olup timsah gözyaslari falan döküyoruz, geri kalan dönemde seyimizden asagisi kasimpasa diyoruz. kilimizi bile kipirdatmiyoz olan bitene. acaip sahte yalanci bi toplumuz valla bak?

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• uyan atam.senı bı kere gorebılmek ıcın neler yapmazdım..bızlere senı unutturmaya calısan bı basbakan var senın ılkelerını yıkmaya calısan bı hukumet var..senı unutturmaya calıstıkları surece bız daha cok sana baglancaz senı ozlemle anıyoruz derdım ve...OLMASAYDIN OLMAZDIK...yazardım...

0|0
    1|0
  • Kemiklerini sızlattığımız için bizi affet Atam yazardım

0|0
    0|0
  • Olmasaydın Olmazdık lafı Allaha şirklik değil midir? Tamam bende seviyorum artısıyla eskisiyle yaptı bişeyler.. Ama putlaştıranlara anlam veremiyorum.

0|0
    0|0
    • Olmasaydın olamzdık sözü aslında şirkle alakası yoktaTürk olmazdık anlamı taşıyor bence...

• evet mantıklı. böyle düşünmene çok sevindim.

• bende sevinmene,sevindim;)))

Erkekler Ne Diyor 6

• Katy Perry : KEŞKE ATATÜRK İNGİLİZ OLSAYDI.İNGİLTERE DAHA ADİL BİR ÜLKE OLABİLİRDİ!

Conor Maynard : ATATÜRK'Ü sevmeyenleri

anlamıyorum o HİTLER gibi olmadı.Dünyaya adalet ve barışı yaydı...

Logan Lerman : Türkler Çok şanslılar. Yaşadığı topraklar mükemmel.Ayrıca ATATÜRK'E sahipler...

Demi Lovato : ATATÜRK TÜRKLER'İN BABASI.

Justin Bieber : MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Türkiye'nin başına gelmiş en iyi lider.

Cody Simpson : Bütün dünyanın TÜRKLERİN sevdiği mavi gözlü ATA'SINA ihtiyacı var.

-Çinde lisede ATATÜRK'ün hayatını öğrenmek zorunlu,İngiltere'de "ATATÜRK GİBİ OLMAK" deyimi var...Ve tüm bunlara rağmen aramızda ATATÜRK'ü sevmeyenler var.

0|1
    0|0
  • Yeni Rakı çok bozdu.

1|1
    0|1
  • Şakirtler ülkenin içine s.çtı. Rahat uyu demeyeceğim o yüzden. :(((88

3|0
    0|3
  • Yazmıştım zaten Anıtkabir'de.

0|0
    0|0
  • Ona notumu çoktan yazdım ben > link

0|0
    0|0
  • Büyük Devrimci son başbuğ sevgili Atam, cumhuriyetine ve milletine saldırılar devam etmektedir keşke hepimizde sendeki o büyük idealist, devrimci ve asla boyun eğdirilemez ruhundan bir parça bulunsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...