Dürüst olun millet?

millet kız erkek farketmez yüksek ses çıkaran motor kullanıcıları yani yarış motoru kullananlar hakkında ne düşünüyosunuz?

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Gürültü çıkaran her türlü araçtan nefret ederim ! Spor motora da biniyor olsalar bana göre Faça Şahin kullanan kekolardan tek farkları modern yaşam tarzına sahip olmaları en azından giyim kuşam olarak. Abi bütçe neye yetiyorsa ona göre binek spor ya da Jip tarzı otomobil alın daha kafi. İnsan gibi gezersiniz kimse de serseri tipi kondurmaz size.

0|0
    0|0
    • tamam kabul ama benim zevkim bu ben kimseye 'ahaha jip allahın kekosu kaç para vermiştir allah bilir ' demiyorum ya da yan mahallede gecenin bir yarısına kadar dügün yapana ses etmiyorum bide burdan bak olaya

• canım benim pekte ana haberlik durumları yok zaten çocuk hayalleri yok olsada olmuyo bu bir gerçek ama şunu söyliyim çuvallarla parası olan kuzenimden daha mutlular

• Kısıtlı düşüncelere ve tek bir odak noktasına sahipsin. Neyse Teşekkürler, iyi geceler

• serseri tipli geliyorlar bana

0|0
    0|0
    • biraz öyle ama neden bu toplum sanki istenmeyen kesimmişiz gibi bizi kötülüyüp dışlamaya çalışıyo

• dışlamıyorum. düşüncemi söyledim sadece.

• hayır dışlıyosun demedim toplum hala buna hazır degilmi acaba her gittigim yerde sanki kıçımda 2 kilo kokainle gelmişim gibi davranılıyo

• Ben hep onların asi vurdumduymaz motordan başka amaçları olmayan serseri tipleri gibi görüyorum neden acaba !

0|0
    0|0
    • bizimde zevkimiz düşüncemiz o ama belki paramız ona yetti gidip ödüllü bmw alamadık ama şeklimiz olsun diye motora bindik ve aşık oldum bu bizim hakkımız degilmi =

• olur olur :D benim için olur :D

• Çok havalılar.

0|0
    0|0
  • Olsada sürsek

0|0
    0|0
  • ben sevmiyorum hiç
    genelde kızlara çekici gelir

0|0
    0|0
    • hıh bukum sen sevme eksik kal :D şaka l*n şaka hiç bindinmi motora?

• binsen inmezsin ama mondial tarzına degil biraz büyük motorlara binmeyi dene inan bana çok seviceksin düşündügün gibi olmadıgını görünce

• olmaz ben sevmiyorum o tür motorların görüntüsü bile bana itici geliyor
      ama herkesin zevki taabiki

• gece yarısından ara sokaktan geçmeleri yok mu uyku kaçırmada bir numaralar :D bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Honda CBR 250 cc var mı Rahatsız olan

Redline'na Bilerek aldığım Zamanlar bile oluyor :)
    Tabikide gündüzleri :))

https://www.youtube.com/watch?v=ctf-CFOJn2w

Just. :)

0|0
    0|0
  • ben cok seviyorum keske satmasaydim :( r6 vardi kazadan sonra sattim millet kizarak kucuk motorlara sitem ediyo burdakiler hani egsozu acik olanlara fakat r6 fena sesi var rahatsz edici degl ve ne zaman İzmir kucuk parka gtsem millet donup cihaza bak be deyip gulumsedklerni górdum arkandaym kardsm motorcu olarak

0|0
    0|0
  • Birgün bir polis motorunu bağlayacak kaskını sepet gibi koluna takıp eve dönecek

0|0
    0|0
    • çok denediler kardeşim ama fabrika çıkışı motorum o benim 125 lik motor kullanmıyorum 1000 rr freblade kullanıyorum

• geçerken sıkıntı yok da durduğu yerde ara gaz veriyorsa, siktirsin gitsin lütfen.

0|0
    0|0
  • Baya küfür yiyor..

0|0
    0|0
  • Orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr diye başlıyorum genelde :(

1|0
    0|0
    • niye kardeşim manifoltlu şahine neden bu tip insanlar ilgi duyuyo bizmi batıyoruz gözlerine?

• tamm kardeşim kabul ama buna gece saat 2 ye kadar dügün yapan kişi dahil degilmi?

• "Toplumda insanları rahatsız ederek ilgi çekmeye çalışan insanlara kılım" burada herkeseydi lafım, insan olan efendi olan her yerde gösterir kendini.

• Egsozu onlara monte etmek istiyorum. Hem motor hem otomobil için geçerli bu.

0|0
    0|0
    • saol kardeşim senin gibileride varmış adam arabayı ilah yapıyo motor duyunca ay serseri diyo sana demedim ha bunu bazıları diyo

• Yolunda gidene lafımız yokta artislik yapçam diye onu bağırtıyolar ya. Ona gıcık oluyom işte. Geneli serseri zaten bu artislik yapıp kız tavlama derdinde olanların. Valla kızlarda küfür ediyo benden söylemesi.

• valla bro ben öyle bişi yapmıyorum zaten pek çarşı tarzı yerlerdede bulunmuyorum çogunlukla e5 veya düzlük olan yollar ordada zaten bitek sesimi duyuyolar ama napim abi makina 5. viteste 200 km üzeri gidiyorum makinanın huyu bu o sesi çıkarıcak

• dürüstüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...