Arkadaşlarınızı işe karıştırmayın çok şanssızım ne yapacağım hemen cevaplarınızı bekliyorumm

bi çocukla tanıştım yaklaşık bir hafta mesajlaştık ve ben onu bulmuşken o bana daha çok ilgili davranıyordu.Sonra bunun iki kez yanına gittim ilk gittiğimde dolaştık akşam mesaj attı özür dilerim tutuktum moralim bozuk babaannem hasta diye sonraki gün yanına gittim kafasını kaldırıp bana bakmadı bile sonra bi hafta geçti hiç mesaj atmadım o da atmadı korktum da en sonunda bi arkadaşım dayanamadı hep onu düşünüyodum benim adıma ona mesaj attı ve çocuğa nasihat çektii benim haberim yoktu ama bütün bunların sonunda onun yüzünden çocuğa destek olup yanında olmam gerekirken daha da soğudu benden bugün yada yarın yine gitsemmi yanına ama gitsem napıcam onu mutlu edecek birşeyler yapmam gerekk gibi düşünüyorum

Güncellemeler:
sevgilim sayılmaz bence ya neyse beni azarlamayın şimdi:D bugün yine gitsemmi yanına çocuğun morali zaten bozukmuş onu desteklemem gerekirdi diye düşünmüştüm

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bosver hayatına devamet baskası cıkar

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gerek yok Sana soguk olan bırının yanında olmana..

0|0
    0|0
  • Desteğini mesajla gerçekleştir sende...

0|0
    0|0
  • Arkadaşa katılıyorum, boşver üzme kendini.

4 sene çıktım da ne oldu ?

0|0
    0|0
  • Bence son birkez daha yanına git teselli et sonra ertesi gün mesaj atarsa yakınlaşmaya devam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Böyle ilişki mi olur, bulmaca gibi bir erkek, acaba ne düşünüyor ne yapmak istiyor? Bir ilişkiye mutlu olmak için başlanır, anladığım kadarıyla böyle bir erkekle de mutlu olunmaz.

0|0
    0|0
    • kesinlikle bulmaca gibi biri ben çok taktım ama neden böyle oldu bilmiyorum..Derslerle de kafayı bozmuş biri ama işte yine de onun için birşeyler yapmak geliyo içimden

• sevgilim sayılmaz bence ya neyse beni azarlamayın şimdi:D bugün yine gitsemmi yanına çocuğun morali zaten bozukmuş onu desteklemem gerekirdi diye düşünmüştüm

• Canım ya ne haddime seni azarlamak : ) ama yanında olmanı isteseydi çağırırdı zaten, demek ki yalnız kalmak istiyor, ama sen onun yanında olmak istiyorsun anladım : ) git o zaman, nasıl olsa gitceksin.

• arkadasin cocugun numarasini nerden bulmus.

0|0
    0|0
    • benim telefonumdan attı okuldaydık ben mesaj atsammı atmasammı diye düşünüyodum bi geldim biz attık falan dedi baktım sonra konuşmalara bildğin nasihat çekmiş terzi terzi olsa kendi söküğünü diker çok kızdım

• yea

• büyük ihtimal babannnesi hasta değil yavrimu.sittir et sana kız mı yok

0|1
    0|0
    • ben de öyle düşünmüştümm ilk başta yalan söylüyo diye ama annem babam kadar yeri var bende moralim çok bozuk falan dedi

• :D kızım salla sittir et

Yükleniyor...