Savcılığa şikayet etmeli miyim? Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var?

Çalışan birisiyim.Bütün gün evde yokum.Annem evde oluyor..

Uzun zamandır (3-4) aydır iççamaşır çekmecemin kurcalandığını fark ettim ve bunu kimin yaptığını öğrenmek için odama gizli bir kamera yerleştirdim.Bilirsiniz "kalem kamera" her akşam eve gelip kontol ediyordum..Bu işi kimin yaptığı öğrendim " Kuzenim" yardımı şu konuda istiyorum onu savcılığa şikayet etmelimiyim.Kimseye söylemedim daha çok uç noktada bir konu.Yardımlarınızı görüşlerinizi bekliyorum...

Güncellemeler:
Kuzen 19 yaşında erkek..
Hangimiz bilebilirizki evimize gelenlerin tuvalet'e girince kirli çamaşır sepetine bakmadığını yada siz erkekler kızkardeşlerinizin ablalarınızın böyle bişey maruz kalıp kalmadığını.Hiç kimsenin iç dünyasını bilemiyoruz malasef..
Dediğiniz gibi yaptım ve çekmeceme not bıraktım.Bakalım okuyunca vazgeçecekmi bundan.Tekrar kurcalaması için mecburen odamı kitlemedim ki .Notumu görsün ve utansın

1|1
6|26

En İyi Erkek Görüşü

• Şikayet etme bence.Senin için iyi olmaz.İspatın var ama ağızdan ağıza gezecek kimbilir neler uyduracak insanlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• canım ne alaka yani savcolıkla..:? savcının işi gücü yok sizin çamaşır davasına mı bakacak ? karıştırıp ne hal yapıyo ? büyükmü kuzenin? en yiisi annene söyle o kuzenini uyarsın ... bence annenin söylemesi daha iyi olur ..

1|0
    0|0
  • Oturt pc nin başına bak geçen gün çektirdiğim resimler nasıl göstereyim dersin ve yaptıgı kepazeliği izlettirirsin zaten ona bu şamar gibi oturur,yüzü kızarır ve morarmış bir şekilde kalkar,annenlere söyleyecegim dersin.annene de söylersin sen evde yokken odanın kapısını kilitlesin,bir daha zaten yanaşamaz ve hep o utançla yaşar,

0|0
    0|0
  • Görüntüleri kaydetmekde suç, savcılığa vermektense çok sinirlendiysen aileyi bir araya toplayıp görüntüleri seyrettir. Sana zarar vermeyeceğinden eminsen sadece kuzenine bir köşede seyrettirip nasihatta verebilirsin ama tek başına olduğunuzda aşırı tepki verebilecek biriyse önermem.

0|0
    0|0
  • Bir itirafta bulunacağım sana. Bende yengemlere gittiğimde ilk işim banyoya girip kirli sepetinden yengemin kirli iç çamaşırlarını almak oluyordu. Daha sonra eve geldiğimde o iç çamaşırlarını koklayarak masturbasyon yapıyordum. Eğer yengem beni kendi banyolarından çamaşırları çalarken görse yerin dibine girer utancımdam yüzüne bakamazdım bu kadar utanç verici bir durum olmasına rağmen korku ve heyacanla bende bu tarz girişimlerde bulundum yalan değil. Neden bunu yapıyordum bilmiyorum belkide kafamda sürekli onunla ilgili kurduğum sapkın düşünceler yüzünden. Evet biliyorum çok yanlış bir şey ama bunun çözümü için sana önerilen kişiyle konuşma ve çekmeceye bir şeyler yazma da çözüm değil bence. Kişiye ne diyeceksin ya sen benim neden iç çamaşırlarımı karıştırıyosun mu diyeceksin? O da derse senden çok hoşlanıyorum ne yapacaksın? Savcılık ne yapacak adamı hadımmı edecek adamın libidosunu mu düşürecek çok saçma bu tarz şikayetler savcılarıda bunlarla oyalamayın. Evet hastalık kabul ediyorum ve olağanüstü bir durum ama bunun çözülmesi kişinin istemesine bağlı eğer o istemezse sen o kapıyı kililtle o bir fırsatını bulur yine bir yerden girer odana ve hedefe ulaşır. Aç köpek fırın deler derler o yüzden o kişinin doyması lazım onun içinde evlenmesi gerekir. Dinimiz işte bu tarz sapmalara karşı erkekllerin evlendirilmesini emrediyor peygamber efendimiz aranızda maddi durumu olmayan kişileri evlendirmemizi istiyor. Çözüm o kardeşin evlenmesi şimdi yaşı 19 ve tam ergenliğin cinselliğin hızlı oldugu zamanlar kim bilir ne hayaller ne fantaziler kuruyordur. Bu fantaziler içinde sende varsan eğer bu çok tehlikeli. Belkide sadece iç çamaşırı fetişistidir bilemiyorum. Bu ikiside normal değil tabiki ama bir gerçek varki çoğu erkeğin çevrelerinden sakladıgı kendi iç dünyalarında yaşadıkları bu tarz cinsel eğilimleri vardır bir erkek olarak bunu kesin olarak söyliyebilirim sana.. Biraz açık konuştum kusura bakma cevap bekliyeceğim senden hoşçakal...

0|0
    0|0
  • Ne kadar sapık bir kuzenin varmış.Sapık ötesi

0|0
    0|0
  • Ona cinsel anlamda anlamamışsın gibi söyle bunu... Bana şakamı yapıcan lan çamaşır dolabımı karıştırmışsın yakaladım kamerada falan gibi... Cinsel anlamda anlamadığını düşünerek sana normal davranır ama hatasını anladığı içinde bir daha yapmaz.

Bir arkadaş not bırak demiş oda olabilir esprili bir not hatasını anlatır. Bence o kadar sert gitme üzerine... Vardır bir yarası belki kızlarla fazla muhattap olamıyordur vs...

1|0
    0|0
  • Sana yönelik cinsel düşüncesi yok bence sadece yaşı 19 daha ergenlik çağında sağda solda izlediği filmlerden esinleniyor orda gördüğü iç çamaşırlarını yakından görmek tutmak ellemek ve haz almak gibi bir davranış içersinde..Mahkeme mevzusu çok abartılı olmuş sonuçta senin kuzenin yıllarca suratına bakacaksın hiç bişey çaktırma üsteleme zamanla bu davranışı bitirir emin ol..

1|0
    0|0
  • 19 yaşında ise doğaldır. Hiç ilişkiye girmemiş olabilir.

Ergenlik çağları, sen biraz olgunluk ile karşıla.

Karşına alıp konuş ama istersen ben senin kuzeninim bana karşı böyle duygular beslememelisin fakat diğer kızlar hakkında biraz tiyo lar ver ki aklı başına gelsin.

Onu da anlamaya çalış.

1|0
    0|0
    • Haklısınız kararım konuşmak yönünde yada not bırakmak yönünde olacak..

• En iyisini yaparsın, ama onuda utandırma sakın.

Çok ters tepki yaratabilir, kimseyle konuşamaz, yüzü olmaz hiç.

Sen iyi bir şekilde anlat bence, gülerek, espriler yaparak anlat.

İşe yarayacaktır emin ol arkadaşım.

• Video'yu izlettir ona utanıp yerin dibine girsin.

0|0
    0|0
  • savcılığa gidersen bu ciddi bir aile meselesi olacaktır biliyorsun..bunun yerine iç çamaşırlarının bulunduğu çekmeceye bir not bırak. kim olduğunu biliyorum bunu yapmaya devam edersen iş mahkemeye gidecek diye yaz. bir daha yapmayacaktır

0|0
    0|0
    • Evet iki karar konusunda düşünücem

• kuzenının cınsıyetı? ıc camasırlarınla neler yaptıgını yazman gerekıyor. ve ayrıca pısıkolojık sorun ıse savcılık dahda kotuye sevk eder. onun yerıne pısıkolojık yardım almasını soyleyebılrısın.

0|0
    0|0
  • yetkili servisimiz var bu olaya birgün çalışanlardan biri ile servise gittiğim zaman şahit oldum sonrası zaten çocuğu işten çıkardık...adamın evine servise gittik bi baktım kirli sepetini karıştırıyor kadının iç çamaşırlarını falan...bu nedenle evimdeki kirli sepeti daha doğrusu iç çamaşırlarının olduğu sepet yatak odamızda durur... tedbirli olmakta fayda var dünya bozulmuş içinde ki insan bozulmaz mı...

0|0
    0|0
    • Bende onu diyorum hangimiz bilebiliriz ki.Yani ben anlamasam devam edecekti.Böyle anlamayan bilemeyen dikkat etmeyen bence çok bayan var.Yüzde 40-50 bayanın iççmaşırlarına bakan kurcalayan birileri olmuştur

• Sorunu çözdüm.Kendisiyle yüzyüze konuştum.

• peki sonuç...bişey dedi mi...yazamayacaksan özelden de ulaşabilirsin...

• Çek köşeye güzelce konuş 19 yaşında daha tam kafa düşünceleri oturmamış açık açık böyle neden yapıyorsun bir sıkıntın ihtiyacın var mı dikkat et çok kırar isen çocukta kişilik bozuklukları yaşanabilir özen göster seç cümlelerini konuşmadan ama konuş onunla

0|0
    0|0
  • şimdi birde savcıyı karıştırma ,derim ama ,onu n yanında imalı konuş ,ona duyuraraktan annenle konuş felan ,nebileyim temiz işyap biraz

0|1
    0|0
  • Aman .. ne yaptın sen savcılık flan? kuzenın ılgısı varmıs sna bu ensest ılıskıye gırer.. cek karsına duzgunce konus Neden yapıyosun ne ıstıyosun dıye? aıle flan soylıcem de

0|0
    0|0
  • not bırakman ıyı yol gıbı gorunyor... eger devmederse pısıkolojık yardımalamasına gayret etmelısın..

0|0
    0|0
  • Aynı şeyi bende yapmıştım ama kuçukken. 19 yaş çok fazla. Erkekler genelde hem cinselliği istediği için hemde meraktan bunlark yapar.

0|0
    0|0
  • sen tedbir alma çocuk napsın koklasın ne olmuş oda saf galiba neden kirli sepetindekiler dururken çekmeceden alsın kalem kamera hayatında hiç gördün mü acaba

0|0
    0|0
  • Çekmecene bir not bırak gizli kamera ile onu çektiğini kaydı elinde tuttuğunu yaz devam ederse onu afişe etmek zorunda olacağını da belirt. Böylece yüz goz olmak zorunda kalmazsin

0|0
    0|0
    • Evet iki karar konusunda düşünücem

• meseleyi büyütme...yaşı senden küçükmü bilmiyorum ama sana karşı ilgisi var demekki...sana dokunamıyor çamaşırlarınla hasbihal ediyor demekki...zamanla geçer...savcılığı falan karıştırma işin içine...

0|0
    0|0
    • senin yaşın kaç...

• Yaşım 27.Aslında ne yapılacağını biliyorum ama yinede fikirlerinizi alamak istemiştim

• konuşman en iyisi olur...erkeklerde şöyle bir durum var maalesef...hele ki ergenlik döneminde ise senin ona yakın davranman onun farklı anlamasına yol açabilir acaba benden hoşlanıyormu veya bununla bir ilişki yaşayabilir miyim gibisinden...karşına alıp sakin uyarıcı bir şekilde konuşmanda yarar var...tekrarının olmasını durumunda anlayışlı davranmayacağını da belirtmelisin tabiki...umarım bu durum daha büyük sorunlara dönüşmeden hallolur...

• utandır onu yapamz bdaha sora

0|1
    0|0
    • utandırması çözüm değil...bu onu daha çok bu duruma iter ilerisinde sapık boyutuna gelir...kuzeni ile bizzat konuşması yaptığı şeyin yanlış olduğunu söylemesi daha doğru olur...

• caydırıcılık için her zaman yaptırım gereklidir.

• Evet konuşmam gerekli galiba.Ani kararlar vermemek için sizlere sordum zaten

• bencede iyi fikir

0|0
    0|0
  • çok zor şeyler ya... Valla millet akraba falan dinlemiyot artık...

0|0
    0|0

• görüntüleri ailesi ile paylaş

0|0
    1|0
  • ne savcılığından bahsediyosun ki.. adam daha 19unda ve cinsel güdüleri had safhada. bu tarz şeyler olur. sennki olmaz da başkasınınki olur.. kapını kitle istersen ya da uyar ama "ben bi bayanım ve benim odama girmen hoş değil" gibi söyleyebilirsin..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• önce annenene babana anlat. savcılığa vermene olayı o kdr büyütmene ne gerek var. ailen sana fikir verecektir. bana sorarsan da açıkça konuş. sor. anladığını bilirse utanır ve yapmaz.

1|2
    0|0
  • o videoyu ona göster utansın.. ama niye savcılığa şikayet ediyorsun ki o senin kuzenin belliki iç çamaşırlara pek meraklı e erkek sonuçta doğaldır videoyu göster çok utanacaktır ve bidaha yapmaz

1|1
    0|0
  • cekmecene üc bes tane fare kapani koy.

1|1
    0|0
  • tam dayaklık.ama çekmeceye not falan bırakabilirsin şimdi ağzına mıçtım kuzen diye

1|0
    0|0
    • olabılır mantıklıı hahhah:)

• Tabiki.Şimdi birde videoda söyleyemediğim olaylarda gerçekleştiriyor tabi.Anlamışsındır

• öffffff çok fenaymış

• Odanı kılıtlı bırak.Annene falan soyle goster vıdeoyu

0|0
    0|0
  • saçından tut yapıstır yere .. kımsenın baskasının cekmecesını karıstırmaya hakkı yok benım annem babam odanın kapısını tıklatmadan ıcerı bıle gırmez kı kuzenınmiş b*k mu varmıs senın cekmecede

0|0
    0|1
    • Ben yokken evde Annemi ziyarete geliyor.Bazen market falan ihtiyaçlarımızı karşılamak çin.Yani böyle bişey yapacağı aklımın ucundan geçmezdi.Kimsenin geçmez

• ne olursa olsun senın mahremın orası ve sen evde bıle olsan bunu yapmaması lazım .. ben olsam scarımmmmm ortalıgı yıkarım

Yükleniyor...