Hayatınızı değiştiren biri ile tanışabilmek, ne kadar önemli?

Mesela: Otobüsdesin, ve bir durağa gelince bir kız bindi. Dikkat etmedin, ama öylesine bi sağa bakarken gözün ona çarptı. Kalbin durdu, 'bu nekadar güzel bir kız' diyorsun içinden. Kalbin atıyor, tenin sıcak oluyor ve o kızı mutlaka tanımak istiyorsun. Senin inçeğin durağan gelince, baktın ki o kiz da aynı durakta iniyormuş. ' Bu benim şansım!' Ona doğru yürüyüp hafifçe omuzuna tıklayıp bir 'Merhaha..' diyorsun...

Erkekler, siz hiç böyle bir gönül işine cesaret edermisiniz? Kalbin birisi için bir anda 2 katı fazla çarpıncaa, onu tanımadığın ama aynı anda tanımakdan başka birşey istemediğin bir cesarete verirmisiniz kendinizi? Yoksa 'yok ben yapamam, kız yanlış anlar, beni sapık sanır ' diye düşünüp o, belki hayatın'ın aşkı'' bırakmaya göze'mı alırsınız? Sizin için aşk nekadar önemli? Hayatınızda nekadar büyük, veya küçük, bir parça alıyor? Hayatınızı değiştiren biri ile tanışabilmek, nekadar önemli?

Ve kızlar: sizin başınıza öyle birşey gelince, ' o sapıktır'mı' düşünürsunuz? yoksa kendinizi bir romantik film içinde mi rol aldığınızı mı düşünürsünüz? Nasıl hissedersin kendini o anda? Hiç öyle birşey başınıza geldimi?

0|0
2|30

En İyi Erkek Görüşü

• eğerki hoşuma giderse düşünmeksizin yaparım . daha öncede yaptım ve yinede yaparım . çok iyi sonuçlar veriyor . hatta birkeresinde okulda herkesin hayran kaldığı benimde o an görüp vurulduğum bir kızın daha konuşmamışım iki kolundan tutup yoldan geçiyormuş bahanesiyle yol istedim . elektrik olmuştu kızla . erkeğin çok hoşuna giderse erkek düşünmeksizin kızın yanına gider .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• kesinlikle yaparım ki yaptımda zamanında ama gerçekten kalbimi attırdıysa konusurum benim bu konuda herzaman hayat felsefem şudur kaybedicek hiç bir şeyimiz yok ayrıca bir merhabaya kimse sapık demez dünyaya bi kere geliyoruz ne olursa olsun kalbimi attırdıysa bi yolunu bulur konuşurum

1|0
    0|0
  • anlattıgın tarıfte bı tanısma gırsımım oldu elbette.. ve tam tersıde oldu.. tanısmaya calsıtıgımda , ofkelı bııfadeyla bakmıstı.. kı o bakısı atana kadar bana guzel guzel bakıyorduuuu...

genel oalrak... turk kızlarının en gcık oldugum huyuu = karsıdaı erkekle bakısıp, yanına gelen erekge hayır ben bakmadım veya sapımısın gıbı tepkılerle kalplerını kırmları oluyor..

1|0
    0|0
    • belki korkmuştur, ne yapıcağını bilmeyip küçük bir paniğe girmiştir. Yada, senin dediğin gibiden başka birşey yapmamıştır. Ama nasıl yanına gittin? Ne dedin? Çünkü herşeye bağlı olan: vücud dili dir. Gentlemen olman gerekiyor, artist gibi ' bana kimse hayır diyemez' bir tavırla gidersen bi kızın yanına, inan ki, kendine saygı duyan kızlar hayır'dan başka birşey demez sana.

• Kullandığın kelimelerde ben hiç bir terslik, yanlışlık görmüyorum. Kız'a kalmış ozaman. Demekki ya korktu ya elektrik almadı. Haha, ama kızların erkeklerin yanına giderse sizin aklınıza başka şeyler gelmezmi? Kötüi ters şeyler.. genellikle öyle düşünürsünüz diye düşünüyorum. Doğru mu

• yoohic gelmedı bu gune kadar.. cevremdekıler sıradan olmadıgımı dusunur bu sebepten sanırm. kadınında erkegınde tam esıtlıgınden yanayım cunku

• anlattgın gıbı bırsey basıma gelırse...yaparım..gıder tanısırm ..benı ne sanarsasansın :D o rıskı almaya deger bence o etkılerı bende bıraktıysa :D

1|1
    0|0
  • malesef otür kötü anılarım çok oldu hem taşıtlarda hemde konserlerde bana baktığını hissedip gördüğüm halde bir merhaba diyemediğim anlar oldu en kötüsüde ne biliyormusun hala aklımı kurcalıyor acaba tanışmamı bekliyor istiyormuydu bu düşünce insanın yakasını hiç brakmıyor çünkü eğer tanımamı oan bekeldiyse ve adım atamadıysam bunu düşünmek çok kötü bişi

0|0
    0|0
    • o hissi çok iyi biliyorum. Eğer bir gün onu bir daha görürsen, yanına git, hatta koş! : )

• evet.. ama içinden çok istiyorsan, hala istiyorsan, inan ki o bir gün hiç beklemediğin hiç düşünmediğin an karşına çıkar.

• inş öyle olur dahada önemlisi inş cesaretim oan daha üst seviyede olur sizede hayatta başarılar dilerim iyi günler

• Bir keresinde elime vesikalık bir resmi geçen tanımadığım bir kızı 10 günlük detaylı çalışma sayesinde bulup, sonrasında 15 gün ısrar edip çıkmayı başarmıştım. 2 ay sürdü ama konumuz o değil:)

1|0
    0|0
    • Tebrik ederim, senin cesaretini öpsünler. Çok iyi yaptın, sonucu önemli değil, önemli olan gönülün peşinden gitmek, En azından onun senin hayatın aşkı olduğunu veya olmiğcağını anladın.

• Başıma geldi hemde 2 kez... Biri dediğin gibi otobüste oldu diğeri cafe gibi bir yerde... İkisinde de konuşmak için çok cesaret toplamam gerekti, otobüste yanına gittim pardon bakarmısınız dedim, döndü baktı hiç bir şey demedi, ben bindiğiniz duraktan beri sizi izliyorum güzelliğinize hayran kaldım sizinle tanışma şansım var mı acaba diye sordum... "Git başımdan be salak" dedi...

Cafe deki kızın yanında 2 arkadaşı vardı buna rağmen gittim, rahatsız ettim kusura bakmayın kızlar tanışma şansımız varmı dedim, meğer o masadan başka bir kızda beni kesiyormuş kabul ettiler ama olay iki taraflı ortaya çıkınca yalan oldu tabi =)

0|0
    0|0
  • İçimden geçti, ne demem gerektiğini bilmediğim için yapamadım.Çok pişman oldum, keşke yapsaydım diyorum şimdi.

1|0
    0|0
  • genellemeyi kabul edecek bi konu değil bu..

örneğin; ben alımsız olduğumu düşünüyırum ama o alımlı ve gidicem ben senden hoşlandım dicem. tamam benim etkilenmem normal ama onun için pek geçerli olacağını sanmıyorum.

ayrıca bu kızlar öyle bişey ki bu hareket hoşuna gitse bile gereksiz ters tepki veriyolar. bi anda adamı yerin dibine sokarlar.

e doğal olarak da özgüvensiz adam ve vereceği tepkiden korkan adam bu eyleme cesaret gösteremez..

ha bunu yapan da vardır. yakışıklı, özgüvenli ve ağzı laf yapsın yeter.ancak gözüne kestirdiği kızı da iyi çözümlemeli..

0|0
    0|0
  • üniversite yıllarında istanbuldan kocaeliye giderken tren de böyle bir durum yaşadım göz göze geldik daha sonrası bir yerden başlamalı diye düşünerek sohbete başladım ikimizde ayaktaydık derken telefon numarasını aldım ben kocaeli de oda adapazarında okuyordu zaman sonra görmek için adapazarına dahi gittim...yıllar geçti aradan ama hala ara sıra mesajlaşır konuşuruz...erkekler genelde kızların tepkisinden çekiniyorlar aslında çekinmemeli...canavar değil ya onlarda insan yeter ki yaklaşmasını bil :)

0|0
    0|0
    • Ona aşık mısın? yoksa sadece arkadaşlık olarakmı görüyorsun? Onun sizin aranızda ki bu uzun 'ilişkiye' hangi bir pozisyonda olduğunu hiç sordun mu? Çünkü genellikle bir erkek bir kızla çok uzun arkadaş kalmaz, çünkü sonuçta birbirine nekadar layık olduğunu görüyorlar ve doğal olarak aşık olup bir ilişkiye geçer arkadaşlık. O çok süper birşey, senin ki de öyle olur diye düşündünmü hiç?

• Anladım. O da güzel birşey. Benimde bir arkadaşım var, o da erkek, en iyi arkadaşım sayılır, onu'Da 6 yıldır tanıyorum, ona ilk zamanlarda biraz aşık gibi oldum ama arkadaşlığımı kayıp edeceğime korktum ve o hissi bıraktım. Ona dedim zaten, ve o bana çok iyi arkadaş dan başka bir hissi olmadığını söylemişti, ve orda benimde öyle düşünem oldu ve hala öyle süper arkadaş olarak devam ediyoruz. Ve bu durumdan çok hoşlanıyorum. Size uzun omurlu bir arkadaşlık diliyorum : D

• teşekkür edeirm bilmukabele... :)

• Bu tür durumlar karşılıklı bakışma elektriklenme ile olur yoksa sen kıza bakıyorsun gözlerini alamıyorsun kıza kendini farkettiremiyorsun yada farkettirdin ama kız oralı olmuyor en ufak bi kıpırdı vermiyor buna rağmen peşinden gidilmez merhaba denilmez kısa dakikaların bakış zevkini çıkarır geçersin..Sonra tek bu mu dünyada daha güzelleride var onlarlada karşılaşabiliriz tesellisiyle yol alırsın...

0|0
    0|0
  • ben bir kez denedim, bir daha denemedim ve denemem...çünkü kendilerini birşey sanıyorlar...havalanıyorlar kabul edecekse bile kabul etmiyorlar...kimseye tavsiye etmem...

Çünkü kızlar tanımadıkları birine şans vermiyor sonuç gayet ortada...

0|0
    0|0
    • Sence bu Türkiyede olan birşey mi yoksa dünya'da genel olarak kızlar böyle mi düşünür? Ve evet o dediğinden bende farkındayım, hem erkeklerin hem kızların tarafından böyle durumlar iyi görünmüyor. Çok yazık birşey aslında, çünkü kim bilir hayatının aşk'ını o anda, orda, öyle bir redde ile kayıp ediyorsun. Tabii ki ilk bakışda, görünüş seni çekmiyorsa, elektrik almayınca hayır diyebilirsin,

• işte hani bu noktada bu sitede çokça sorulmuş bir soru vardır ya..İç güzellik mi dış güzellik mi diye geneli iç güzelliği der ya hep...e sen ona şans vermeden nereden bileceksin değil mi? Herneyse bence bu bizim ülkemizde daha çok böyle...ancak şunuda belirteyim, erkeklerin kızlara attıkları laf veya sulanması bizim ülkemizde böyle şeylerin yaşanmasına malesef engel oluyor...kızlarda haksız değil yani ama tanımadan böyle birşeye kalkışmam bir daha... ;)

• Aslında o ' iç güzellik daha önemli' ye ben hiç katılmıyorum. Elektrik almak dış görünüşden gelir çoğu zaman. O yüzden dış görünüş'de çok önemli. Sabah kalktığında, yanında'ki yüze bakmıyormusun? Bakıyorsun, o yüzü görünce gülümsemek istemezmisin? İstersin.

• yaptm iyi şeyler olmadı:)

1|0
    0|0
    • anlatabilirmisin?

• Çok iyi yaptın, sakın öyle şeylerden pişman olma. Belki onun erkek arkadaşı vardı, ya da elektrik almadı, kendinizi hiç eziltmeyin bir kız böyle diğince, sizindediğiniz gibi kızlar havalara girebilir böyle durumlarda. Ben senin cesaretini tebrik ediyorum arkadaşım : D

• Teşekür ederim ben böyle çok yapıyorum ya cesaretlendirdigin için asıl ben teşekür ederm:;)

• Türkiye'de yapmam.

0|0
    0|0
    • Genel olarak, erkeklerin yapısından dolayı herhalde değilmi? O yüzden bende bu soruyu sordum, çünki fark ettim ki, Türkiyede böyle olaylar çok az oluyor. Erkeklerin yapısı çok ortada, ve çok da iyi bir yapısı değil, şimdi bu zamanlarda erkekler birazıcık (İstanbul, İzmir vs erkeklerden bahsediyorum) değişmiş olabilirlerm? Zamanın değişmesinden dolayı, kültür'den, avrupa'nın etkisinden, insanların hoşlandığı şeylerin değişmelerinden?

• Evet orda belki (maalesef) haklı olabilirsin? Ozaman Türkiyede aşk biraz tabu gibi oluyor değilmi?

• Genelleme yapılamaz ama gerçek aşkı bulmak çok zor diyebilirim.Mesela hoşlandığım kızla 2 gün önce yemeğe çıktım hoşlandığımı vs. söylemedim geçmişim temiz ancak bana geçmişte erkek arkadaşıyla cinsel mesajlaşırken ailesinin yakaladığını onun için telefon numarasını veremeyeceğini söyledi.

Hiç de öyle birine benzemiyorsun dedim.Herkes öyle söylüyor diye cevap verdi.Ee peki biz kime güvenelim nasıl güvenelim?

Bunun tam tersi de doğru öyle erkekler tanıyorum anlatsam neler yaptığını mdn blnr

• çok düşündüm böyle şeyler.hayatımda en çok etkilendiğim kızları hep otobüslerde gördüm ama sonuç sıfır:)

0|0
    0|0
  • hee yaptık aldık boyumuzun ölçüsünü

0|0
    0|0
    • anlatabilirmisin? Bilmek isterim

• :) çirkin olduğun konusunda abartıyorsun belki bilmiyorum ancak karşıya şans vermek gerekiyor ama korkularımız işte:)

• işte bence orda, o kızların korkuyu kelime kullanmanından silip atman gerekiyor. O an hem onu düşünürsun hem kendini güvene alırsın, evet deme ihtimalını büyütürsun.

• duruma göre yapabilirim. kuzenim için kadıköy den maltepe ye kadar e-5 üzerinden otobüs takip etmişlğimiz var halbuki salak binseydi otobüse ya. aradan minibüs yoluna inen hatmış minibüs yolunda maltepe emniyetin orada trafik sıkışınca adam zaten ben anladığını anlamıştım indi polise şikayet etti bizi şöför. rezilliğin bini bir para. herkes bize bakıyor. polise biraz kıvırdık bir de hemşeri çıkınca çok birşey demedi ama otobüste gitti o arada bulamadık tekrar :)))

0|0
    0|0
  • frekans önemli iki insan aynı şeyi aynı anda düşünemez. Yani sen onu beğenirsin ama onun yakını hastadır o an için hiç ilgilenmez telefonunu almak nerede oturduğunu bulmak daha mantıklı.

0|0
    0|0
    • orda doğru olabilirsin, ama never say never. Benim başıma böyle birşey geldi, ve ben onu tanışmayı kabul ettim. İlişki çok uzun sürmedi, ama hala aşığım ve onu düşünürum her gün. Ben onun bana gidip merhaba demesinin cesaretine bide aşık oldum. Ben öyle bir erkeğe saygı duyarım, çünkü görüyorum ve anlıyorum ki, neredeyse hiç kimse yapmıyor.

• erkege guzel kadından dayak gelir kadın yapsa erkek heycan dan kalbi durur yada bi iş var der yankesici sanar : )- ve kacar... uzun yazmıssın okumadım bilee...

0|0
    0|0
  • peki ben senden hoşlandım ama sen beni hiç beğenmedin gelip o an tanışmak istesem tepkin ne olur ? bnde bunu ok merak ediyom çünkü o duruma çok düşüyom da :))

0|0
    0|0
  • Yapmam gayet net. Türkiye'de direk sapık dAmgasi yersin

0|0
    0|0
  • ""Ona doğru yürüyüp hafifçe omuzuna tıklayıp bir 'Merhaha..' diyorsun... "" Ayy SapıKK ! diye bağırıyor.. Sonra otobüstekilerle gerginlik yaşıyorsun vs.. Türkiyedesin la burası California değil..

0|0
    0|0
    • özür dilerim, Hollanda'dan geliyorum da. Ayrıca ben öyle birşey yaşadım, ve Türkiyede yaşadım : D yani...

• Öyle bir yere bastın ki şimdi çocuk gitti merhaba dedi şu olanlar ağır basar Allah çezanı versin sapık terbiyesiz bunu çoğunlukla düşünür erkekler

0|0
    0|0
  • Yapmadım, yapmam da. Türk kızları maazallah.

0|0
    0|0
  • bu devirde sağlam kız bulmak zor aga kime sorsan sahibi var..d

0|0
    0|0
  • affetmem :D

0|0
    0|0
  • eger ordakı kız sen olsaydın otobue bındegın an gelır konusrdum emın ol buna :)))

0|0
    0|0
    • Ben birisinden elektrik alırsam niye hayır diğim ki? Niye illa tanıdığın biri olması gerekiyor? İnsanlar öyle düşünürse ozaman mutlu bir hayat yaşamak okadar zor olur ki.

• aşk yolun açık olsun arkadaşım

• askta sevgıde bızım yanımızdan gecmez gecersede koklatıp gecer :)))

• Yaptım got oldugumla kaldım. Bakışlara gülüşlere kanmamayi öğrendim

0|0
    0|0
  • evet benim başıma geldi . bir bayram günüydü otobüsler çok kalabalık aynı durakta bindik kızla işte sonra o benim ineceğim yerden önce indi bende onu kaybetmemek için gideceğim yere gitmedim ve bende arkasından indim . sonra merhaba hanımefendi dedim oda dönüp sen kimsin be gerizekalı beni mi takip ediyorsun pis sapık dedi . daha da tövbe ettim bida yapmam :D yemişim aşkını kız 2 dk da sapık etti bizi :D

0|0
    0|0
    • Ay, arkadaşım geçmiş olsun. Artık seni nasıl gördüyse o an, şimdi birşey diyemem, ama okuduğumda kızın yaptığı hareket haksızlık biraz. O böyle aşk işlere pek düşkün değil demek ki. Salla abi : )

• boşver ya artık ben teklif etmiyorum kızlara . bir yerde durup tesbihimi sallıyorum onlarda bana vurulup arkadaşlarını gönderiyorlar :D

• doğrusu selam vermek

ama reddedilmeyide göze almak var

hakaret yemekte var işin sonunda

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sadece otobüste gördüysem e herhalde sapık olduğunu düşünürüm eğer bikaçgün sürekli karşılaşıyorsak falan belki konuşurdum ama öyle otobüsten çıktı geldi selam verdii.. hangi devirde yaşıyoruz ee herhalde sapık olduğun u düşünürdüm kimse kimseye bu kadar güvenmez bence senin anlattığın bunun gibi bişey herhalde kesin izle :) link

0|0
    0|0
    • içim kıpırdı. Çok güzel bir video, çok teşekkür ederim, şimdi benim hala bir kalbim yarısın'ın olmadığına üzülüyorum. Benim dediğim böyle birşey, evet, aynen.

• vayyyyyyy inşallah kavuşursunuz :)

• dediğim gibi eğer sürekli karşılaşıyorsak ne bilim bugün otobüste yarın başka yerde falan hep karşıma çıkarsa olabilirdi ama o linkteki klipte olduğu gibi olsaydı kabul etmezdim tabiki

• benm o anda elektirik almama bağlıdır..

doğal olarak yok derim.. ama eger bişeylr hissettiysem inş bidaha karşıma çıkar derim. çünkü ikinci kez çıkınca muhtemelen olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...