Zenginler, zengin olmayı nasıl başarıyorlar?

Gökten para yağıyor değl ya,o kadar parası olan nasıl kazanıyor? biriktiriyor mu napiyo arkadas ya. biz ekmek parası bulamayiyoruz millete bak/ Zenginler, zengin olmayı nasıl başarıyorlar?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• akılla sabırla tabi şansa inanırım şansda olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• arkanı dönüyosun allah bi tekme koyuyo yürü ya kulum diyo.

0|0
    0|0
  • 2009 da battım 100 milyar borcum vardı ama şu an evimi aldım sermayem var ıkı arabam var biride bmw x5 bu kolay bır ıs degıl tek püf yolu yaptıgım ıste uzmanlasacaksın ve sabredeceksın

0|0
    0|0
  • Allah yuru ya kulum diyo:)

0|0
    0|0
  • en baş sabır ve inanç ama sonrası da önemli tabi yaptığın işin ustası olacaksın piyasanın hem en akıllısı edeplisi hem de en çakalı olacaksın bak gör iki gün sonra sen de demeye başlarsın bu değil bu hiç değil bu da değil beni anlamıyorsunuz diye

0|0
    0|0
  • Dogru zamanda, dogru yatirimlar. Belli bir yerden sonra para parayi cekiyor. Bir surude keriz var, goruyorum, besliyor bunlari.

0|0
    0|0
  • çalışarak olmadıgı kesın

0|0
    0|0
  • miras, yüklü devlet teşviği, banka kredileri ve bu parayı iyi değerlendirme, arkası zaten geliyor..

0|0
    0|0
  • belirli yerlerden rant elde ederek, kaçakcılık yaparak, pis işlere girerek.. falan falan...

0|0
    0|0
  • çalışarak olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• buradaki zenginler kaçakçılıkla zengin oluyor

1|2
    0|0
  • çok laf yalansız çok mal haramsız olmazmışşş... kesinlikleee...

0|0
    0|0
  • baba parasıdır dede parasıdırr.. o zengınler calısp cabalamadan zengın olduysa ya ondandır ya da kım bılır nerden gelıyordur o paralar

0|0
    0|0
Yükleniyor...