Aldatılan evli bir kadın ya da erkek neden sineye çeker?

kocanızın yada karınız sizi aldatığını düşünün ve bunu neden sineye çekersiniz?

günümüzde okadar insann var ki aladatılan ve bunu sineye çeken yalnız ben bir türlü nedenini anlamıyorum.. sizce neden?

Güncellemeler:
yalniz etrafimdaki insalardan gordugum seyi anlamadigim icin soruyorum benimle bir ilgisi yok arkadaslar..

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aldatan pişman olduğu için sineye çekilebilir. ortada muhtemel bir ayrılıktan zarar görecek evlat varsa sineye çekilebilir. kadının ya da erkeğin gidebileceği bir yer yoksa sineye çekilebilir. zamanı gelince intikam almak için geçici olarak sineye çekilebilir.

1|0
    0|1
    • peki gidecek kendine ait bir evi arabasi parasi varsa. ailesi varsa. intikam alacak bir insan degilse..aldatildigini bildigi halde neden sinye ceker insan..

• çok seviyordur o zaman. başka türlü olmaz bu. ya da özgüvenini kaybetmiştir. ya da evlat vardır ortada.

• evet en mantiklisi bu galiba cocuk olunca kaliyorlar.. Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 9

• aldatılıpta sineye çekeni ben hayretle karşılarım .? sineyede çekiyorsa... aldatılmayı hak etmiştir derim...

0|0
    0|0
  • sineye neden çekicekmiş olurmu

0|0
    0|0
  • Düzenlerini bozmak istememeleri, el aleme reklam olma korkusu , çoluk cocuk varsa mağdur bırakma endişesi

0|0
    0|0
  • sineye çekmeyipte napsın, ha yakalasa belki yüzüne tükürecek ama sadece duyduğu için elinden bişey gelmezki, ayrıca aldatma sebeplerinide düşünmek lazım..

0|0
    0|0
  • en başta çocuk derler, çocuk herşeye bir duvar olur. sonra kadının maddi özgürlüğünün olmaması, çocuk yok maddi özgürlük olduğu halde sineye çekiyorsa vay haline o kadının.

0|0
    0|0
  • Herkes hakketiğini yaşar

0|1
    0|0
  • Ben çekemezdim sonuçta insanın onuru ve gruru var

0|0
    0|0
  • ben çekmem. kimse çekmemeli. sorun ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • şimdiden kafanı yorma er geç öğreneceksin:)

0|0
    0|0
    • ben bir saniye bile durmam cocuk olmazsa

• bu arada beni arkadaslik listenden silmissin ask olsunn

• arkadaş listemde gizli diye biri hiç olmadı:)

Kızlar Ne Diyor 4

• Bekar olduğum dönem de aldatılmıştım ve bunu sineye çekmediğim için 3 yıllık ilişkimibitirmiştim. Evliyim ve hissetmedim aldatıldığımı. Hissetseydim yine susmazdım, yine sineye çekmezdim. Ancak unutulmaması gereken şey kadının ekonomik özgürlüğünün olmaması, eğitim süzeyi, aile baskısı, güvende olmaması malesef susmayı zorunlu kılıyor.

1|0
    0|0
  • Kimse evladı anasın babasız büyüsün istemez bu yüzden şans verilebilir.veya ekonomik özgürlüğü yoktur , ailesinden destek göremeyecektir ayrılsa o yüzden susar. Parası pulu varken de duruyorsa fena asiktir gözü görmez. Ama bunlar hep bayanlar icin geçerli bence erkekler icin bunlar bahane olamaz ayrılırlar aldatilirlarsa!

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin..

0|0
    0|0
  • 18-24 yaş aralığında aldatıldıysan sorun kimde acaba...

0|0
    0|0
    • ben aldatilmadim canim arkadasim etrafimdaki insanlardan gordugum seyi merak edip soruyorum bazen benimde basima gelse ben kalmam ona anlam veremiyorum iste.. sonuc olarak ingiltere gibi bir yerde yasiyorlar..

• fesatlık yapma ve ayıplama. senin de başına gelebilir.

• Etrafındakiler aldatıldıklarını açık açık söylüyorlar yani.Hayret

Yükleniyor...