Metrobüste genç kızın yaşlı kadınla kavga etmesi

İstanbul metrobüsünde bir genç kızın , yaşlı bir kadına saç baş yolarcasına kavga etmesi.Yaşlı kadın hızlı hareket etmedi diye sataşan sözde genç Türkiyenin içler acısı bir durumunu gözler önüne serdi ,yazıktır günahtır be ne istedin o yaşlı kadından ,hayatınımı gasp etti namusunlamı oynadı ,nedir bu tahammülsüzlüğünn çirkefliğin ?Genç nüfusla övündüğümüz gence hayretler içerisinde baktım :(( yazık çookk yazıkk. Senden olacak evlatları tahmin edemiyorum .. Sizce bu gencin topluma ne gibi bir faydası dokunur ? Yada gençlerimiz nereye doğru gidiyo ? .Buyrun link arkadaşlar ... link

Güncellemeler:
Olayın gelişimi :

metrobüse binmekte yavaş kalan yaşlı kadına bir genç kız tepki gösterdi. Genç kız daha sonra, yavaş hareket eden yaşlı kadına hakaretlerde bulundu. Kadının da genç kıza cevap vermesi üzerine tartışma bir anda kavgaya dönüştü.

0|0
97

En İyi Kız Görüşü

• kızın yaptığı çok ayıp.gün gelecek o da yaşlanacak o da oturamayacak kalkamayacak yürümekte zorlanacak. bunu düşünemiyor. kadına değil kıza çok yazık diyorum...

1|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• bu konu için sölemiyorum ama bazı yaşlılar gerçekten itici olabiliyor.yaşlarını kullanıp karşı tarafı tahrik edici şekilde davranabiliyorlar.tabi yinede bu kızın yaptığını tasvip etmiyorum.sonuçta ondan yaşça büyük saygısızlık yapmış.ama olayda ağır tahrik te olabilir.kimse kendinden yaşça büyük birine heleki otobüse binmeye zorlanan ağır hakeret etmek zorunda olan birine ters davranamaz o kdr vicdansız değildir.teyze kesin o kokoş yaşlılardandır olayı abartmıştır die düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • Kavga tam olarak neden cıktı belli degil aslında. Ağır tahrik varsa kızı da haklı bulabılırım. Ama var bazı gencler gercekten saygısız. Özellikle şimdiki liseliler, neden boyleler bılmıyorum. Otobuste afedersiniz anırarak gülüşmeler, bağırarak küfür etmeler..

0|0
    0|0
  • Çekim sana mı ait? daha doğrusu sen de otobüste miydin? olayın başlangıcı pek belli değil ama gençlerimizin nereye doğru gittiğini kendileri yaşlandıklarında görecekler

0|0
    0|0
    • hayır çekim bana ait değil ,yavaş yürüdü hızlı hareket etmedi diye çıkmış olay ,haklısın etme bulma dünyası

• Geçende bende bir teyzeye yer verecektim baktım kız geliyor oturacak dedim teyze otursun söylendi oturdu valla var işte böyleleri

0|0
    0|0
  • hepimiz bir gün yaşlanacağız yazık...!

0|0
    0|0
  • valla izleyene kadar inanmamıstm ama ne diyelim söz bulmadm bu salaga söylicek

0|0
    0|0
  • İkisi de eşit derecede asılmış, olan ayırmaya çalışan adama olmuş.

0|0
    0|0
  • ikisinin yaptığıda rezillik..ne sabır var ne saygı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• link' e bakmıyorum canım sıkılmasın diye, ama merak etmeden edemiyorum; etrafta o kıza şiddet uygulayacak ne yapıyorsun sen diyecek kimse yok mu?

0|0
    0|0
  • Bence ikisinde de sıkıntı var gibi

Kavga tek taraflı olmaz

0|1
    0|0
  • olayın nasıl başladığı belli değil ama genç kız mağdur gibi geldi bana. detayları bilmiyorum elbet. yaşlı kadınlar genç kızı kıskanmış da olabilir.

1|0
    1|1
  • kız muayen gününde olablirmi

0|0
    0|0
  • bu ne saçmalıkmış. ayrıca idnelerin ikisini de indirmesi gerekir

1|0
    0|0
  • traji komik

0|0
    0|0
  • bu kadar detayı nerden buldun sen? videoda pek bi şey belli değil.

Münferit bi olay bence. görüntülere bakıldığında İkisi birbirine yapışmış zaten

0|0
    0|1
Yükleniyor...