Güzel bir vücut için hangi tür spor yapmalıyım?

hangi tür spor yapmalıyım daha güzel bi vücut için .birde bu sporlar hareketler nereleri çalıştırıyor?

0|0
5|30

En İyi Erkek Görüşü

• ben de yüzme diyorum ve özür dileyerek resime bakılırsa vicudun gayet iyi. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Yüzme tüm vücut kasları için iyi.Plates te yapsan iyi olur.

0|0
    0|0
  • kardiyo yaparak yağlarını eritirsin, vücudunu şekillendirmek istiyorsan fitness ve pilates yap. her bölge için farklı aletler var, kalçanı dikleştirmek için ayrı, bacaklarını şekillendirmek için ayrı, omuzlarını belirginleştirmek için ayrı hareketler var. yüzme, pilates vücudun her bölgesi için çok faydalı olsa bile ağırlık antremanıyla desteklemek çok faydalı olacaktır. iyi bir spor salonuna gidersen gereken şekilde yönlendirirler seni, yağ yakıcı ve kas yapıcı çok çeşitli dersler ve antremanlar var, doğru yere gidersen fazla kafa yormadan halledersin, ki zaten dedikleri gibi fiziğin şu anda da fena değil.

0|0
    0|0
  • Tenis yüzme plates ..

0|0
    0|0
  • eğer resimdeki sensen bu çok zorm olmıyacak bir fıtness salonunda çok güzel istediğin ölçülere ulaşabilirsin hatta bunu evde bile yapabilirsin göüslerinin biraz tikleşmesi ve kalçanın sıkılaşmasın istiyorsan daha doğrusu istediğin ne ise bana söyle ona göre tavsiyede bulunayım hangi bölgelerinden şkayetçisin

0|0
    0|0
  • vücudun hiç de fena değil. ben spor yapıyorum kas gelişimi falan sana yardımcı olmak isterdim. ama yapıcak bi şey yok..fitness a gidersen seni yönlendirirler

0|0
    0|0
  • Aşk sporu :)))

Yarım saatlik bir yürüyüş 91 kalori yaktırırken, yarım saatlik bir öpüşme 185 kalori yaktırıyor :))

0|0
    0|0
    • tam benlik :)))

• yemem zaten :))

• Vücudun pekde etli değil... Aşırı spor yapmana gerek yok, formda kalmak istiyorsan bol su içeceksin, tuz, şeker, yağa aşırı yönelmeyeceksin... Bunları lağvedeceksin. Cilt güzelliği için meyve yemek önemli. Bu konuda egelileri örnek alabilirsin.. Egenin insani vejeteryan beslendiği için genelde yüzleri ve ciltleri çok düzgün oluyorlar.

• sende onca kız var vucudu carpık curpuk onalr dusunmuyor da .. gayet duzgun vucudun varken dikkat cekmeye mi claısıyorsun yoksa nispet mi yapıyorsun ...

0|0
    0|0
  • ben oturma ve yatma sporlarıyla uğraşıyorum sana önermem, erinen insan işi bizim ki.

0|0
    0|0
  • fitness yap :D bak bana benım profıle ...vucudum bu hale fıtnessla geldı :D

hareketler nerelerı calıstıryo demıssın ...walla uzun hemde cook uzun bı konu ..yazssam karakter sayısı yetmez..ıstyosan ozelden yaz cevaplarım

0|0
    0|0
  • Zaten güzel bir vücudun var. daha ne istiyorsun Allah aşkına :)) günde 10 ar kez düz ve her iki yana doğru yan mekik çekmen yeterli bence. kalça için yürüyüş ya da bisiklet.

0|0
    0|0
  • Fotografına tapılır.

0|0
    0|2
  • güreş iyidir güreş :)

0|1
    0|0
  • valla o senn dediğini anlatmak bayağı uzun sürer ama resimden yola çıkarak tenis sana uygun gibi

0|0
    0|0
  • yüzme en güzel sporlardan birisidir. tüm vücut kaslarını çalıstırır en guzel yonu ise vücudun kaslarını orantılı bir sekilde geliştirir.. bu sayede süper bir vücuda sahip olabılırsın tabı ıstıkrar da sart!

0|0
    0|0
    • yüzme yapıyorum . daha çok hareket trzı istiyorum ben

• bacaklarımı kalçamı çalıştırmak istiyorum basenlerin güzel görünümü için

• koşmak kolay ve etkili olabilir. fitnes salonuna da gıdebılırsın aslında. sadece kalca bacak bolgelerını sekıllendırecek makınaları kullanırsan da olabılır.

• judo yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Yüzme sporu bütün vücudu çalıştırıyor...

0|0
    0|0
  • Yüzme tabiki bütün kaslarını çalıştırmış olursun...

0|0
    0|0
  • bir yüzme antrenörü olarak masa tenisi diyemeyeceğime göre tabiiki YÜZME

0|0
    0|0
  • gunde bı saat kossan yeterlı aksamları veya sabah

0|0
    0|0
  • yüzme veya bisiklet en iyisi bence kol ve bacak kasları çalıştırır

0|0
    0|0
  • dambıl kaldırmalısınki gogusler dogal olarak şişsin ve dik tutsun senı

0|0
    0|0
  • yüzme ve koşma kas ağırlıklı yağsız fit bir vücut için.

0|0
    0|0
  • iyi durumdasın düzenli yürü mekik çek tamam

0|0
    0|0
  • pilates yap bence kızlara daha uygun bir spor

0|0
    0|0
  • bale yapmalisin

0|0
    0|0
  • çok şirine bi görüntün var be

salla sporu sevdiklerinle gez :)

0|0
    0|0
  • ebru şallı ile plates yap onlara bak :)

0|0
    0|0
  • yüz

0|0
    0|1
  • Panpa senin vucudunun daha güzel olması gibi bir durum yok malzeme sınırlı iken ne kadar güzel bina inşa edebilirsin ki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...