En yakın arkadaşımı sevdiğini öğrendim. Sizce ne yapmalıyım?

2 senedir çocuğun en yakın arkadaşımı sevdiğini öğrendim adeta dünyam başıma yıkıldı ölmek istedim bi an ama intikam alıcam diye yemin ettim erkek arkadaşımla gözünün önünden el ele geçtik o gece bana neden böyle bir şey yaptın diye mesaj attı canımı yakmayı seviyomusun dedi bende o senin sevdiğin bişey dedim

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• erkek arkadaşımla geçtim derken ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir az daha açıklayıcı olursan belki yardımcı olabiliriz. Çocuk kim? Ve sen erkek arkadaşınla önünden geçince sana niye mesaj atıyor?

0|0
    0|0
  • 2 senedir çocuğun en yakın arkadaşını sevdiğini öğrendiğin çocuk senin sevgilin mi ? önce onu öğrenmem gerek yorum yapmak için ama sormak istediğin şey sanırım doğrumu? yanlış mı ?yaptım sorusu sanırım doğrumu? :)

0|0
    0|0
  • "yüzsüz bana hala mesaj atıyor seni sevmiyorum ama çıkalım diyor" :D:D:D çocuğun niyeti zaten zaman geçirmek bu dediği lafta gece gece güldürdü beni. Bence elinden geldiği kadar uzak dur hiç bulaşma yani başka birisini bulduysan da ne güzel devam et.

0|0
    0|0
  • bu çocuğa sen aşıkmısın?

o sana?

0|0
    0|0
  • erkek yapınca normal görüyoruz. ama bende erkeğim bende yediremezdim burada şu var kadın 1kişiye verir kalbine erkek 10 kişiye

0|0
    0|0
  • buraya bakabilirsin güzel şeyler var

link

0|0
    0|0
  • hmm. bize gerek yok. siz halletmişsiniz. nasıl bir grup yapıyorsunuz çözmüş değilim

0|0
    0|0
    • yüzsüz bana hala mesaj atıyor seni sevmiyorum ama çıkalım diyor

• ben çıktım da, sen benim seviyeme çıkamazsın slak de.

• yapcak bişey yok sıvayın koları adam dövmeye gidiyoz..d

0|0
    0|0
  • ne diyosun mk.

0|0
    0|0
  • hangi çocuk?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Düzgün hale getir.Anlaşılmıyor.

0|0
    0|0
  • Bence uyumalısın..

1|0
    0|0
  • Senin sevgilin var sevdiğin çocuk senim arkadaşını seviyor. Mustahak sana sevgiline yazık

0|0
    0|0
Yükleniyor...