SPOR CANDIR gerisi kızların tercihi?

Sporcu ADAM ne yer ne içer seker un tuz düşmanı mı yoksa bir noktada da takviye edilmesi gereken gıdalardan mı? yardımlarınız için şimdiden teşekürler arkadaşlar..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Sporla beslenmen paralel sekilde ilerlerse daha kisa surede daha iyi sonuclar alirsin. Bence sekeri spor yapsan da yapmasan da hayatindan cikar. Cayini kahveni sekersiz iciver. Zaten meyvelerden dogal yollarla sekeri almis olursun. Ekmege de elveda de. Hamur islerinden uzak dur oturdugun yerden kilo alirsin. Tuza gelince tabii ki tamamen tuzsuz beslenmek olmaz. Cunku vucudunun buna da ihtiyaci var. az kullanmayi deneyebilirsin. Bolca meyve bolca su tuketiyorsun. Et sut yumurta onemli :) ayrica sebzeden de vazgecmiyorsun. Sporcu adam sunu yer sunu icer diye bir genelleme duymadim ben. Sagligin icin yapiyorsun hepsi bir butun. Kolay gelsin :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen işi çok yanlış anlamışsın.
    Spor'un yemekle alakası yok, canın ne istiyorsa onu yersin. Spor demek bu yediklerini kullanmak demektir Eğer kullanmazsan yağ olur orda kalır. Kullanırsan kas olur sende kalır. :)

0|0
    0|0
    • iyi de kardeşim hangisi kimisi diyor bunlardan uzak dur kımısı dıyor allah ne verdıyse ye anlamadım gıttı gardas? @CezayirliHasanPaşa

• Protein tozunun bir zararı yoktur. Çalışmayı bırakırsan eğer sarkar. Ben ömrümü bu spora adamadım bir süre çalışıyorum bir süre çalışmıyorum. Dediğim gibi protein tozu kullanmadım. Ve tekrar dediğim gibi bir sıkıntı da yaşamadım. Eğer dersen ki ben çalışırım yaşlanınca da çalışmaya devam ederim bir sorun olmaz.

• o zman bekle benı proteınleeeeerrr:D

• un tuz kolay da şekeri bırakması çok zor ya

0|0
    0|0
    • kardeşim mecbur spor ıcın bırakmalıssın yoksa işe yaramaz yaptıgın onca spor @epinephrinne

• hacım fat burning ve cardio yeterli yaptığın sürece sıkıntı olmaz. yaramıyo hali buysa bırak yaramasın :D

Yükleniyor...