Bir abi kardeşine böyle yapar mı arkadaşlar bu insanlık mı ?

erkek arkadaşımın üzerine herkez cok geliyordu cok özellikle babası okuyamadın edemedin bir baltaya sap olamadn cok üzerine geldi oda abisinin yanına gitti abisi gel ben seni sınava hazırlayım su bu ama gittinden beri yediğinin içtiğinin hesabını yapar olmuş çok zoruna gidiyo bugun abisi bizim buraya gelecekmiş oradan düğün varmış buda gelmek istemiş ve bana süpriz yapacakmış cok mutluydu zaten 3 günlügüne geleceklermiş neyse otagara gitmişler ben bilmiyorm daha abisi heveslendirmiş sonra biletleri almışlar demiş ki abisi çok para gidecek sen gelme aynen böyle demiş madem böyle yapacaktın neden otagara getirttin o kadar heveslendirdn sevglmde bana süpriz yapacakmış ama su olanlar cok zorunA GİTTİ çok nasl gitmesn beni de tersledi canı burnun da ben ne yapmalym teselli etmeye çalıştım tersledi kapattı off of

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• sıkıya getiriyor işte neden zoruna gidiyor ki? bu arada hayatı öğreniyor. böylece her zaman her istediğini rahatça yiyip içemeyeceğini öğrenmiş olur. sıkıntılı ortamlar iyidir insanlara birşeyler öğretir ve güç verir. acizler bu durumdan mutsuz olurken alimler bundan en iyi dersleri çıkartırlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bu hayatta her şey insana dair

Böyle çok yaralayıcı olaylara

Teselli verebilmek zor oluyor

Özellikle gençlik döneminde oluyor

Bu gibi acı ve iz bırakan olaylar

Yine de iyi niyetli düşünmek gerek

Bunu söyleyen kardeşi

belki gerçekten parası yetmedi

El alem söylese

daha çok gücüne giderdi

0|0
    0|0
  • Öyle deme düşte gör ! parasız kal sokakta kal o zaman anlarsın o abiyi ! 2.cisi düğün zamanıdır herkes cok gergin olur kimseyi tanıyamazsın o dönemlerde Şu an yaşıyorumda söylüyorum Abimi tanıyamıyorum resmen :)

1|0
    0|0
  • sevgilini ozaman iş bulacak hemde dışarıdan okuyacak aksi takdirde işi zor birde herhalde sevgilin ipsizve sapsız biri bir işin uçundan tutmayan biri ben olsam ona güvenmezdim bir iş bulsun kendini kanıtlasın derim yoksa abisi uzak dur derim başını yakarsın

0|0
    0|0
  • Ne yapsın eleman ya kurduğu hayaller yıkılmış zoruna gitmiştir anlayış göster :s

0|0
    0|0
  • bu ayarda bir abi bende de var,canından çok sever beni, ama yeri gelir kırar çok..ben o yüzden üniversiteye başladğımda ipleri elime aldm, seninki de ipleri abisine bırakmış, o da becerememiş bu ince işi içine etmiş belli, abisi bu sene ona sınavı kazandıramazsa kendi yolunu çizsin, herkes üniversite okuyacak diye birşey yok, girsin bir işe sana yakın bir ev tutsun yaşayın hayatınızı.

0|0
    0|0
  • üstüne gitme moralsizlikle demiş sana. onun asıl canını sıkan sana kavuşamamak olmuş aslında, seni özlemiş. sen sakın onu kırma sakinleşsin bi usul usul konuşursunuz beraber. her şey gönlünce olsun.

0|0
    0|0
    • haklsın çok zoruna gitmiş zaten çok dönmeyi düşüyüro gelecem askere gidecem diyor işe girecrem diyor sizce bu mantıklı bi karar mı peki :(

• üni. bitirsin önce ondan sonra askrlik ypsn. sonra iş bulur calışmya baslr. mutlu mutlu yaşar gidersiniz sende destek bu gunlerde ona. selamlar kardeşim.

• dünyada bu çocuğa emrah rolünü vermişler sana tek tavsiyem bu dünyadan emrahın fatmagülü olma yani sonuçta fatmagülün suçu nee

0|1
    0|0
  • sıkıntı cekmeden rahata kavusulmaz

1|0
    0|0
  • tek çocuk olmak gibisi yok :) bu arada sevgilin de bir baltaya sap olsun madem bu kadar rahatsız

0|0
    0|0
    • olacak zamanı bekliyor ama abisi madem öyle neden otagara kadar getirtiyo ümitlendiryo ve sonra böyle yapıyor ki yazık degil mi nasıl birşeydir bu

• abisinin ki öküzlük zaten canım abisi yanına çağırmış sonra da pişman olmuş şimdi de yanımdan gitsin diye sinir etmeye çalışıyor bence

• aynen öyle

• helal on numara bahane bulmuş erkek arkadaşım :)

0|0
    0|0
  • sınavlara hazırlamış mı bari?

0|0
    0|0
  • bi bilet ne kadar tutabilirki.

0|0
    0|0
  • gözlerınız lensmı (:

0|0
    0|0
  • okusaymış bi baltaya sap olsaymış oda :D

0|0
    0|0
  • Ve sen böyle bir adamla sevgilisin he

0|0
    0|2
    • ya bu seni ne ilgilendirir ben seviyorum onu tamam mı gerizekalı bryinsiz defol git onun adamlıgını sorgulamak sana mı kaldı sen önce kendi adamlıgına bak beyinsiz

• sevgilinin iş bulması gerekiyor

hem çalışıp bir yandanda üniversiteye hazırlansın

parttaym işler var

benim bazı arkadaşlarım böyle yaptı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• abi deme lazım olur.

yok nan karıştı :s

0|0
    0|0
  • Sen alttan almaya bak rahatlat onu tamam canım sıkma canını başka bi gün buluşuruz falan

0|0
    0|0
  • Sevgilin kaç yaşında?

0|0
    0|0
  • Her şeyin de bi bedeli var

0|0
    0|0
  • evlatlık felanmı bu cocuk allah allah

0|0
    0|0
  • Ya yeter artık ya kaçıncıdır bu fakeler çok sıkıldım biraz kendinize güvenün kendi resimlerinizi yüklicekseniz yükleyin vee arkadaşlar lütfen bunlara inanmayınnn.!

0|0
    0|0
  • bencede insanlık dısı bısey ayıp

0|0
    0|0
Yükleniyor...