Fit vücuda sahip olmam için tavsiyeleriniz varmı?

En az on kilo fazlam var ama vücudum spora alışkın olduğu için kolaylıkla kurtulurum fakat motivasyon eksik. Bana motivasyon yaparmısınız? Birde yemek olarak neye dikkat etmem gerektiğinide biliyorum ama hangi yiyecekler yağ yakar veyaiçecek?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Yiyecekleri bilmiyorumda spor sırasında enerji harcadığın için spora gitmeden önce makarna gibi yüksek karbonhidrat içeren yemekler ye az biraz yaptığın spor işe yarasın sonrasında ise protein ağırlıklı beslen yağ yakan yiyecekler neler bilmiyorum ama spora gitmeden önce 2-3 bardak nescafe iç spor esnasında yağ yakımını hızlandırır bu soruları oradaki hocalarınada sor onlar daha fazla deneyimli olduğu için çok daha etkili yardımlarda bulunur motivasyonu ise kendin oluşturmalısın yani bizden nasıl bir motivasyon kazandırmamızı bekliyorsun anlamış değilim

0|0
    0|0
  • Soda iç bol bol sade. Yağ yakmasını değilde az kalorilisini düşünürsen daha iyi düzenli spor ve düzgün diyet yetecektir

0|0
    0|0
  • kısa ve net az ye 😉

0|0
    0|0
  • Tuz şeker undan uzak dur

0|0
    0|0
  • sen pilates yap bide dengeli beslen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bildigim kadarıyla yogurt, salata , sebze yemegi yağ yakıyor. Ara ögünlerdede fındık, elma gibi şeyler kullan derim. her ögününü sen ayarla tabiki :) ekmegide her ögünde sabah kahvaltıda 2 dilim kepek çavdar ya da buğday. öglede 2 dilim. akşam 1 dilim. yap uygun olur :) sporda yapıyorsun zaten kolay gider.

0|0
    0|0
Yükleniyor...