Beşiktaş-Bursaspor emekçi arkadaşlar neredesiniz?

Beşiktaş-Bursaspor maçında Veli Kavak'ın Pozisyonu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hani emekten bahseden arkadaşlar vardı ya bu emek hırsızlığı hakkında bilakis onların yorumlarını merak ediyorum.

Şimdi de çıkıp kendi oyuncularının bu penaltısına sahip çıkabilecekler mi?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• e tabi o ''bazı''larına sorsan beşiktaş yapınca onurlu, türk takımı, gs yapınca şerefsiz, fransız takımı. hakemler zaten eyyamcı... gs yalakası diyorlar, gs avrupa'da maçı oluyor alenen karşı takımı destekliyor, her türlü tahrik, saygısızlık bini bir para zaten. eee misalen şike diyorsun federasyon adaletli değil, hakkı olan şampiyonluğu trabzon'a vermedi diyorsun. adamlar yine kendini savunuyor, yetmiyor feneri savunuyor. esas şikeci gs diyor. yani şu an Türkiye'de sebepsiz yere en nefret edilen takım pozisyonuna bi anda gs geçti. hemde fb'nin başında öyle bi başkan olmasına rağmen... gs ne dese ne yapsa hep suçlu. ama böyle düşünenler varsa hepsine kafam girsin, hepsi Allah'ından layığını bulsun. ben bugün Veli'nin o pozisyonda kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum, ama böyle pozisyonlarda niyet önemli değildir, gördüğümüz önemlidir. görünene görede Veli kendi ayağını diğerine takıp kendini bırakmıştır. kendi kendine penaltı yapmıştır. esas dürüst onurlu olan bi adamda hem burak'ın hem veli'nin her iki pozisyonuda ayrı ayrı eleştirir kardeşim.

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Türkiye de beraberlik golünü getirecek haksız penaltıya karşı anında "eyyamcı hakem" diyerek yuhalayan, Kendini atan futbolcusuna kızıp adam gibi oynayın diye tempo tutan Beşiktaş taraftarına sorulacak soru değildir bu.

Önce diğer takım taraftarları çıkacak kendilerine verilen uydurma penaltıya tepki gösterecek, hakeme tepkisini koyacak sonra çıkıp bu soruları soracak.

Bugün, Tribünlerde kendisine haksız yere penaltı avantajı veren hakeme tepki gösteren tek taraftar Beşiktaş taraftarıdır.

0|1
    0|0
    • Evet tepkiliydi bugün çarşı o kadarki anlatamam penaltı sonrası herkes hakemi yuhalıyordu...

• Bu pozisyonu taraftarların tribünden net olarak görüp karar vermesi senin sandığın kadar kolay değil.

Tekrarı yok, ağır çekimi yok, yorumcu yok.

Uzaksın zaten oyuncunun ayağını görmene imkan yok.

Ama gördüğümüzde yaptığımız ortada.

Başka bir takım taraftarı varsa eğer bizim yaptığımızı yapan buyursun tartışalım.

• ayağa arkadan 2 müdahale var... Hakan Aslantaş: ''Penaltı pozisyonu doğru, Veli'ye temas var'' -Lig TV

0|0
    0|0
  • Burak gibi kendini yere atmıyor adam bildiğin mallığından kendine takılıp düşüyor. bursalının müdahelesi varmı bilmiyorum yok gibi geldi keşke verilmeseydi penaltı. Çoğu Beşiktaşlıda bunu söylüyor zaten . Bazıları gibi saçma sapan pozisyonu haklı çıkarmaya çalışmıyoruz

0|0
    0|0
  • Hakem Beşiktaşımızın gole giden pozisyonu da kesti ona bakarsak.1-0 iken, bir pozisyonda taç bizimdi, Bursaspora verdi, gol yiyorduk.

0|1
    0|1
    • :D arkadaşım ben bir pozisyonu soruyorum maçın genel yorumu değil sen şunun cevabını ver penaltımı değil mi Veli emek hırsızı mı değil mi?

• Ya boşversene adam ağzıyla kuş tutsa kimsye yaranamaz.Bu gün velinin yapğtığıda düpe düz emek hırsızlığı bunu kabul etmeyip kılıf uydurun anca yok aya takılmışta şuymuşta buymuşta

• Tamam sensin

• Bence o posizyonda penaltı net YOK.Burağın beşiktaş macında kendini yere attığı posizyona benzer bir posizyon.Ben hakem olsaydım vermezdim.Youtube ye girin bakın ayanı kendi ayağına takıp düşüyor.İnanmayanlar bir zahmet youtubeye girip izlesinler

0|0
    0|0
  • Abi beni ekler misin bi.Ya da mesaj gönder bir şey göstercem.

0|1
    0|0
  • hayret kutsal ittifak çatırdıyo mu ne durun siz kardeşsiniz tartışamazsınız.

0|0
    0|1
Yükleniyor...