1 ay boyle bır dıyet yapsam kac kılo verırım?

ıyı aksamlar arkadaslar,
95 kıloydum 3 ayda bıraz dıyet ve spor yaparak 85 kıloya dustum. bugun sok dıyete basladım.. dıyetım su sekılde saat 10 gıbı 1 greyfurt ve yanında 1 kupa bıtkı cayı oglen yemegınde 1 kase corba ana yemekten yarım tabak varsa salata yogurt saat 16.30 gıbıde bır golden yesıl elma ve 1 kupa bıtkı cayı ayrıyetten gunde 1.5 lıtre su 45 dk leslıe sansona egzersız programı.. bugun basladım 1 hazırana 4 hafta var 4 haftada kac kılo verırım bu sekılde?70'e kadar hızlı bır sekılde ınıp sonrasında ayda 4 kılo verıcek sekılde normal bı program uygulamaya baslıcam..

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• diyet değil spor kalıcı kilo verdirir😉

0|0
    0|0
    • spor yapıp yemeye devam edersen de bı faydası olmuyor ama oda bı gercek bosuna kurek cekıyorsun bence tam tersı yememek kılo verdırıyor spor da sarkan vucudunu toparlyr

• yoo demiyorum kahvaltı sevmem yapmam da 😄😄 nasıl alıştıysan o şekilde git diyorum çünkü diyetle ve kurduğun yeni düzeni ulaştığın kilodan sonra terk ettiğinde geri alırsın

• 12 gibi uyanırım erkende uyansam o saatlerde ancak yerim bir tost bir kahve benim için en güzel kahvaltıdır😊😊😋

Erkekler Ne Diyor 3

• 30 kg verirsin bacimmmmmmmmmmm

0|0
    0|0
  • 4 5 kilo

0|0
    0|0
  • 5 kilo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tatlım kılo vermek istiyorsan diyet listeni her hafta değiştirmen gerek bir ay kullanamazsın haftada bir değiştirilir çünkü bünyen ona alışıyor ve kılo veremıyorrsun

0|0
    0|0
    • dıyet lıstesını degıstırmek derken ıcerıgını mı kastedıyorsun.

• hmm tamam anlastk o zaman zaten greyfurt bıter yakında.. her gun bır alma muhakkak yerım ama mesela yesıl erık cılek kıraz falanda yıyebılrm

• Ben şöyle diyim diyetisyen'e gitmeni tavsiye ediyorum. + Sporda yapıyorsun tam olarak ne yapıyorsun bilmiyorum ama diyetisyen + kendin hırsınla herşeyini halledebilirsin. hızlı kilo vermek bu arada iyi degildir bırakınca diyeti hızlı kilo alırsın.

0|0
    0|0
    • haklısın belkıde ama dıyetısyenler cok pahalı..10 kılo verdım benım salona gttm ama uyelıgım bıttı ve devam etmıcem.. sımdı evde egzersıze baslıcam leslıe sansone dıye bı kadın cok terletıyomus.. amacım 70 kıloya kadar hızlı bı sekılde dusup sonrasında ayda 4 kılo vermek ve kılomu sabıtlemek

• anladım canım tavsıyelerın ıcın tesekkur ederım. salonda hocamla konusmustuk gecen hafta yag su kas oranıma bakmıstık.. kasa bakmıstım yaa kas oranın degısmez ben bu ınsanları anlamıyorum demıstı kas ne bılıymsn dıye sordu hayr dedım kas vucudumuzdakı etdır dedı.. soyle dusun dedı.. hıc kırmızı et margarıne donusur mu veya margarın kırmızı ete donusur mu bunun gıbı dusun dedı vucumuzdakı kaslar yaga donusmez yaglar da kasa donusmez ınsanlar ezbere konusuyolar. nolur bılıyo musun dedı kas erımez zayıflayınca ıner kılo alınca sıser kılo verınce elbet sarkacak ama o zamanda ona gore kas hareketlerı calıscan demıstı ınsanlar cok ezbere konusuyo demıstı

• Bak dediginin tek yanında sana katılabiliyorum kardeşim şöyle diyeyim Spor yapmadıgında kasın gider evet. agırlık çalışmaların olucak ben mesela şu an 2.5 agırlık kaldırıyorum kastan kaybetmeyeyim diye. sarkmalar olmasın etmesin diye. ama diger türlüde Kilo veriyorum, kasa gidiyor kilom. yani şöyle diyim göbekten gidiyor kasa dönüşüyor ya da yağ yakıyor. bu derecede. ama asıl iş spordadaır. tavsiyelerim bunlardır unutma Spor ve yemene dikkat edersen 10 numara vcda sahip olursun. hırsın öfken ne varsa spor ve diyetine yükle derim herşey sen istedikden sonra olur :)

• haftada 1 kg gider

0|0
    0|0
Yükleniyor...