Işyerine yakın bir evde oturma isteği mantıklı mı?

yeni tanıştığınız bir bayan var doğuda öğretmenlik yapıyor, evlenince ailenizin bulunduğu yerdeki dairenin bir üst katında oturmayı planlıyorsunuz fakat o buraya atanacağı okulun uzak olacağını öne sürüyor ve okula yakın bir yerden kiralık bir ev tutalım diyor. çünkü çalıştığım yer uzak bir ilçede. ama ben kendi evim olduğun için sıcak bakmıyorum bu işe. yeni tanıştık sayılır. yorulurum dayanamam filan diyor. sabah altıda evde çıkmam lazım diyor. o yüzden okula yakın bir yerde kirada oturalım birkaç yıl. sonra yeni atanacağım yere geçince senin evde otururuz diyor. bu arada şunu ekleyeyim kendi evimde kirasız oturma durumu varken onun çalışacağı okula yakın bir yerde kiralık oturma durumu söz konusu. iş eve çok uzak olursa nasıl gidip gelcem diyor sabahın altısında çıkmam lazım filan.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Sen daha önce sormuştun bu soruyu.üstü kapalı biçimde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sabit garanti bir isse cok mantikli bende öyle yapcam sabah erken kalkmamak icin karsina bile tasinirim :D

0|0
    0|0
    • kendi evini hem kiraya ver madem...

• ben esimle kavada ederim sevisirimde bunlari duymak zorunda degiller ve tanidiklarimdan biliyorum olmuyor kaynana her zaman karisiyor ki sen annenden ayrilamiyorsan zaten evlenme

• zor durumda olsam ayrılırım başka yerde de otururum , böyle bi durumda kendimi zora sokacağım boş yere kira vereceğim. gerekirse ben seni sabahları bırakırım dedim ama sıkıntı yani

• Açık ve net konuşmak gerekirse ; ) hiçbir kadın kocasının ailesine yakın oturmak istemez, aynı zamanda işyerine evin yakın olması tabi ki çok yerinde ve mantıklı bir istek.

1|0
    0|0
    • orası öyle sende haklısın. yani bu işin sıkıntılı tarafı yapılan tüm yorumların doğru olması.

• yok yok kaç kurtul diil de evlenip yakmayayım kendimi bu daha doğru :)

• A evlenmediyseniz eğer tabi bu daha mantıklı ; )

• cok sacma bence, 20-30dk fazla gitsin. kadinin bence anlayisli olmasi gerekir, madem o isi istedi, isini severek yapmali, isini seven erken kalkar gider ise.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• vallahi kız yüzde 500 haklı. Birincisi aileyle o kadar yakında oturma fikri zaten berbat onu bir baştan belirteyim hele de alt üst falan diyorsun çok kötü bir şey. İkincisi evet sırf kira vermemek için insanın o kadar işkence gibi erken kalkması ki bu 6 dediğin saat kışın hava karanlık olur karanlıkta kalkmak kadar da iğrenç bir şey yok. O yeni tanıştığın kadın aklı varsa böyle bir şeyi kabul etmez

0|0
    0|0
  • Kiraya çık arkadaşım yol kahrı çekilmez.

0|0
    0|0
    • burası istanbul ama kim çekmiyor ki

• sorun tam olarak orda vatandaş oturmam diyor iş eve çok uzak olacağı cok yorulacağı için

• haklı o vatandaş. izah ettik ama kira daha ağır bastı sende

Yükleniyor...