Acilen sonuçlanmasını ve bana mantıklı bir açıklama yapmasını istiyorum

Lütfen yardım edin çıldırcam

güzel bi ilişkinin ardından ben onu sebepsiz yere bıraktım sınavlarım vardı çünkü ayrılıktan 4 ay sonra beni çok özlediğini sevdiğini söylemiş arkadaşlara bende facesine girdim başka bi kızla foto çıktı bende sinirlendim benden uzak durmasını söyledim daha sonrasında bana hitap şeklinde face ismini değiştirdi ve 2 aydır da böyle duruyo kafama aşırı takıyodu ona mesaj attım bu olanların benle alaksi olmadığını yaz diye hiç bi cevap vermedi ardından bi mesaj daha attım onada cevap vermedi bugün başka bi face adresi alıp arkadsılık isteği göndermiştim kabul etmiş duvarını gördüm beni hala sevdiğini en iyisinin susmak olduğunu ve buna benzer bunalımlı şeyler yazmış aslında tam emin değilim bana mı yazılmış sorun da bu ben onla ilgili hiç bişeyden emin değilim onu hiç anlayamıyorum ayrıldık ve 6 aydır böyle uğraşıyorum. takmamaya çalışıyorum ama olmuyo onu ne yapmaya çalıştığını nasıl öğrenebilirim ve bu olayın artık sonuçlanmasını istiyorum hiç bişey yazmıyo ama 2 aydır o şekilde kayıtlı facesinde nolur yardım edin acilen sonuçlanmasını ve bana mantıklı bi açıklama yapmasını istiyorum...ve şunu belirtiyim aldığım o çakma adresi sildi şimdi...

Güncellemeler:
cevaplayan tum arkadaslara tesekkur ederim sonuclandı :)))

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• sana fazla aşk meşk valla insanlar oyuncak değildir senin keyfin ayrılmak istiyor diye ayrılacak sonra canın çekecek tekrar birleşeceksiniz falan. yap boz mu lan kız bu. bu sefer de tekrar gelecek sana sen ise tekrar soğuyacaksın hööh sen önce hak ediyormusun onu bence düşün he ediyom diyosan uğraş yoksa kafa kurcalama abicim emi hadi.

0|0
    0|0
    • ben anlatamıyorum heralde herkes aynı yorumları yazmıs ben bana karsı eeskisi gibi olsun demiyorum olayın iyi yada kotu bi sekilde sonuclanmasını istiyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• erkekler nye drek ayrıl sktret gnder dye yorum atıyor

Sanıyorlar mı ki onlara da ekmek çıkacak?

yetişkin insnlarsnz gruru kenara koyup adam gbi konuşun ilerde aklına gelip ahh çekmekten herzaman daha iyidir böyle yaparsan aklında kalır

0|1
    0|0
    • ya sordum kac kere sordum cevap vermiyo ... :( bisey demiyo iste oda beni sinir ediyo

• İnsan kafasındaki problemleri çözmeden hayatını rayına oturtmadan ciddi ilişkilere girmek istemiyor

Kıyamıyor ya üzersem dyor hep

• sadece soru sorcak tın yaa hayat hikayeni yazmıyaydın iyiydi b( ben ce ayrıl yeni birini bul bukadar şey olmazki yaa :D )

0|0
    0|0
    • olayı kaba taslak anlattım :)

• detayları belirtmek lazımdı:)

• haha KS seni ban lardı ozaman :D

• aman boş ver takma gitsin, sana bu kadar yazdırabildiğine göre önemsiz biriymiş

0|0
    1|0
    • sonuclanmadıgı surece bu olay benle gider kafam o kadar karısık duy

gularım hersey karman corman ruh gibi dolanıyorum bi erkek olarak yorumlamınızı istiyorum ne yapmaya calısıyo

• ya cidden bak yapamıyorum su kafama takmama olayını :) sadece iyi kotu sonuclansın istiyorum onun agzından

• yanına gitme imkanın varsa git derdin ne de açık açık ancak öyle kesin sonuca ulaşırsın

Kızlar Ne Diyor 4

• Madem sinavlar ugruna o cocugu yari yolda birakmissin,simdi cikip da ona hesap soramazsin bence,cunku seven insan ne olursa olsun vazgecmez...Eger bu denli merak ediyorsan,direk sor ya da karsina al ol icindekileri soyle,bu sekilde yasanmaz,sonucta ikiniz de cocuk degilsiniz...

1|0
    0|0
    • farklı sehirlerdeyiz cok acık ve samimi bi sekilde sordum.ne yapmaya calısıyosun dedim belkide bu olayların benle hicbi alakası yok dedim bisey soyle dedim soylemedi .sonra duvarına bakınca hala onu seviyorum yazıyo ama ben hic biseyden emin degilim inan bana geri donsun yada hesap soruyum derdinde degilim sadece olanları anlayamadım ve sonuclanmasını istiyorum hepsi bu ben yaptıgım yanlısın farkındayım

• bence sen haketmıssın sen cocuğu sebebsız bırak sonra sana eskısı gıbı olmasını bekle kımse vazgceılmez değil gulum ne bılıosun belkı baskasına yazdı senın kule föndurduğun kalbe baskası can verır unutmaaa

0|0
    0|0
    • ben bana eskisi gibi olsun demiyorum ki sadece ne yapmaya calıstıgını anlamıyorum sonuclanmasını istiyorum bu olayın dedim

• Rica ederiz,sonuc ne oldu? :))

0|0
    0|0
  • Bende sınav yüzünden bırakıldım,Allah ikinizi de kahretsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...