Kapat

İnsan hoşlandığı insandan kaçar mı?

Çok hoşlandığınız, beğendiğiniz çok da güzel bir kız.Aynı yerde çalışıyorsunuz, siz yönetici konumundasınız.Aranızda 7-8 yaş fark var, o kıza nasıl davranırsınız? Gerçekten hoşlanıyorsanız ,bu sizi ona yaklaştırır mı yoksa daha uzak mı durursunuz?Onu gördükçe nasıl davranırsınız? Neler hissedersiniz?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• bu bana bakmaz der kaçar

0|0
    0|0
    • işte ben de bu cevaptan korkuyordum:( çünkü kız herkesin ilgi odağı, ama şımarık değil asla, aksine olgun, ağırbaşlı ama güzelliğiyle davranışlarıyla herkesin ilgi odağı

• ben öyle olsam kızın bir şekilde bana gelmesini beklerdim. sonuçta ben gitsem red eder korkusu var.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Benzer bir durum benim başımda var. Kızdan kaçacak bir durum değil bu, iş başka aşk başka. Onu gördüğüm zaman yönetici kimliğinden sıyrılmaya çalışıyorum ve işe de yarıyor. Ona arkadaş gibi davran ve duygularını kendince uygun bir şekilde ona hissettir ve tepkisine göre strateji belirle. Kısaca:Seviyorsan git konuş bence.

0|0
    0|0
    • olgun düşünüyorsun sen, rahat bir yapın var belli, o ürkek çekingen biri, kızsa ondan çekingen:(

• O zaman devreye aracıların girmesi ve ortam oluşturmaları lazım, iş size düşüyor yani;)

• bu insanın kişilik yapısına göre değişir. kimi insan yaklaşırken kimi uzaklalabilir. bu konu hakkında genel bir yorum yapmak çok yanlış olur.

0|0
    0|0
  • ooooo iş ortamında ( buarada zaten yonetıcı konumnda calısyorum ) bole bı durum gelırse basıma...cok zor...hele bıde mesele bır kız ıse cok daha cetrefıllı

cunku ben onun ustuym artı benden kac yas kucuk..ona acılmam buyuk rısk iş yerındekı ıtıbarım ıcın..eger bunu kullancak basıtlıgı gosterırse ben kendıme yedıremem bu durumu

o yuzden begensem bıle onun bana baya baya benıde begndıgını gostermesını beklerım..anca o zamn gıder konusurum

0|0
    0|0
    • yok kız ciddi bir kız, hanım hanımcık biri, basit bir kız değil,onu çok kez denedin çünkü,peki nasıl konuşurdun ki, kızın samimiolduğu ortak arkadaşınız da yok, kaldı ki sen de içine kapalı biraz da asosyal birisin diyelim

• saol ama bunları yapmam imkansız:(

• walla bulundugun ortamı nasıl ılıskıler ıcınde oldugunu bılemem dogaclama yapacaksın artık :D

• ilk başta kızn bana yaklaşması gerekir ,telefonla arar odama çağırır, kuralları koyar, iş yerinde yönetici rolü yapar katı davranır, dışarıda ilişkimi yaşarım..tabi bazı şirketler karı kocayı bile aynı departmanda istemez o ayrı konu

0|0
    0|0
  • En ufak birşey hissedersem anında işine son veririm. İş yerinde ve özellikle yanında çalışan bir şahısla kesinlikle olmaz.

0|0
    0|0
  • kesinlikle uzak dururum yapamıyosam yeni bi iş aramaya başlarım

0|0
    0|0
    • yöneticisin nereye gideceksin?uzak dururum derken?yani görmemeye çalışırsın öyle mi, kaçarsın

• aaa pardon bn kızı yönetici olarak algıladım öyleyse fazla bi sorun yok ama iş ortamı dışında ilişkiye başlamak için bişeyler yapardım tabi yine iş ortamında uzak dururdum

• Aramızda ciddi bir yaş farkı olan birisiyle ciddi düşünmem

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• ben hoslandigim insandan kacmam, sadece evli insanlar kacar diye düsünüyorum. bekar biri neden hoslandigi birinden kacsin ki? daha yakin olmak icin, yaklasmak icin birseyler bulur hatta (:

0|0
    0|0
    • bekar bekar, sanırım bu durumda reaksiyonlarımız farklılık gösteriyor ,yani erkekler daha farklı bakabiliyorlar diye düşünüyorum

• ben hoşlandığım erkekten değil sevdiqim erkekten kaçıyorum yaaa nie bilmiyorum ama kaçıyorum .

0|0
    0|0
  • senin yerinde olsam o kıza farklı davranırdım,sevdigi seyleri izler bende aynı seylerle ilgilendigimi kendigimi gösterirdim.bu mutlaka kızın ilgisini çeker sonra muhabbet eder konuşma sekline göre konuşurdum. sonra onu izler bana karşı ışık olup olmadıgına bakardım.kafasını karıştırarak beni merak etmesini saglardım.daha sonra bana daha ilgili oluncada duygularımı dolaylı dile getirmeye çalışırdım.aşk engel,konum,yaş tanımaz...gerçekten hoşlanıyorsan mucadele etmelisin.sonucu ne olursa olsun neticede erkek olan sensin...

0|0
    0|0
    • yok ben bayan olanım, o erkek, kaç kere bana bakarken yakaladım, ama bilinçli bir şekilde ben yanında iken onu görebilecekken ilgilenmiyor, önceden bana karşı çok kabaydı, çok sinirliydi, ben hep alttan aldım, bir kez olsun ters cevap vermedim, hep kibar nazik oldum, şimdi bana karşı o da kibar davranıyor, ama hep kaçıyor, bir yerde aynı ortamda birlikteysek hoşlansa daha uzun süre orada kalmak istemez mi? ama o hemen gidiyor mesela, gerçi sorumlulukları çok fazla ve çok meşgul biri.

• peki sen bu adamı seviyormusun...eyer sevmiyorsan boşver yok seviyorsan o zaman adamı önce belli etmeden izle,nasıl bir karakter oldugunu anlaman lazım sonra ona göre davranacaksın...

• evli ise evet kaçar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...