Arkadaşlar Lazar Angelov gibi bir vucuda nasıl sahip ola bilirim kaç Senede spor salonunda böyle bir vucut yapa bilirim?

Arkadaşlar cok istiyorum böyle vi vucut sizce kaç senede böyle bir vucut yapa bilirim?

Güncellemeler:
Arkadaşlar hap falan atıyormu hapsız kaç sende böyle vi vucuda sahip ola bilirim?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• 10 sene hayatını ada, beslenmen antrenmanın kısaca yaşam tarzın, zamanı gelince gerekli steroidleri kullan bide genetiğin iyiyse yaparsın 10 seneye o ayarda bişeyler. ama bu işler kolay işler değil kağıt üzerinde güzel ama pratikte zordur, yoksa heryerde lazar angelovlar olurdu ama o adam tek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Hayatını adayacaksın dostum birde kimyasal almadan olmaz bu işler doğal beslenmene dikkat etmeye çalışacaksan servet harcaman gerekir ama normal bir spor ğrogramı ve bence daha da önemlisi beslenme programıyla baklavalara sahip olabilirsin

0|0
    0|0
    • ben onun gibi olmak istiyorum kimyasalda kulana bilirim yane kaç sende

• şu an bana düzenleyin ilerde giderim

• Bu şekilde olmaz aga yani bir çok şey gerekir iyi bir program için şimdilik internetten karın egzersizleriyle başlayabilirsin mesela

• Generation iron ve pumping iron filmlerini izle vucut gelistirme ile ilgili cok sey ogreneceksin :)

0|0
    0|0
  • çıta yüksek sende ama yaşın iyi azimle yaparsın dostum olur

0|0
    0|0
  • olamazsın steroıdlı

0|0
    0|0
  • Olamazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...