Hayat kime göre hızlı geçiyor?

Doyasıya yaşayana mı, yoksa derdi tasası olana mı? hep birşeyler isteriz ona sahip olma umudu ile yaşarız, o umut ile tutunuruz hayata. peki ya hiç umudumuz kalmadıysa? hiç bir zaman bizim olamayacağını biliyorsak? ya artık bizim olmasını istediğimiz şey artık yoksa? işte o zaman ne umut kalır ne o istek üzerine kurulan bütün hayaller. yeniden hayal kuramazsınız, unutabilmek için birşeylerle ilgilenip biraz da olsun rahatlamaya çalışırsınız. taa ki kafanızı yastığa koyana kadar hele bir de yarım perdeniz varsa ve yıldızları izleyebiliyorsanız. derin derin düşünceler ve yine o! yine aklınıza o geldi... tam uyuyacakken aklınızdan çıkaramadığınız şey yüzünden gözünüzden 1 damla yaş akıyorsa kalkıp yakar mısınız 1 sigara daha? açar mısınız müziği telefondan veya yeniden düğmesine basıp açtığınız bilgisayardan? yalnızsınızdır odanın sessizliğini şarkı ile bozmak istersiniz... gözünüzden akan 1 damla yaşın da gerisi gelmiştir artık sigara olan elinizin bileği ile göz yaşlarınızı silersiniz ve sigaradan derin bir duman çekersiniz değil mi? bırakmazsınız o dumanı tek sahip olduğunuz o dumanı bile kaybetmek zor gelir size...

0|0
511

En İyi Erkek Görüşü

• hızlı yaşarsan hayat çabuk biter, çok sevdiğin şarkı çabuk biter,sigara çabuk bter, güzel olan şeyler çabuk biter yani..önüne bak s.et maziyi ne zaman öleceğini bile bilmiyorsun kaderini baştan yazmaya çalışma, sevdiğin işi yap, kadınsın zaten illa birisini bulursun mutlu olmak için ok?

1|0
    0|0
    • senin gözünde kadınlar şıp sevdi olarak tanınıyor sanırım :) denedim ama olmuyor işte

• kızdırma beni bak neyi denedin allahını seversen yaşın 19 daha kızz! ben 24 yaşındayım kimler geldi kimler geçti,unutamam dediklerimi unuttum 1 ayda boşversene dur bakalım daha ya..

• insan 15 yaşından beri birlikte olduğu kişiyi kaybedince yası da uzun oluyor. bakalım artık

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen seviyorsun hemde deliler gibi seviyorsun şu sözümü unutma yaşanması gerekiyorsa yaşamak zorundasin sana UNUT DIYEMEM çünkü o kelimenin sana boş geleceğini biliyorum sana AĞLAMA DEĞMEZ DIYEMEM ÇüNkü SeVMENIN NE OLDUĞUNU BILIYORUM yaşadığın sürece hep bi umut olacaktır keskeler belkiler ahlar vahlar hiç bitmeyecektir içinde HIÇ YILMA BIKMA SEVMEK KOLAY OLSAYDİ 2 keLIMENIN ANLAMİ olmazdı

1|0
    0|0
  • olmuyor işte ya olmuyo:(

1|0
    0|0
  • Derdi olana güneş varken huzur vardır vakit kum taneleri gibi hızla akıp geçer ama gece olunca sabahlar olmaz Allah eşitliği sağlamış olur böylelikle ...

1|0
    0|0
  • zaman öylede geciyor böylede...

1|0
    0|0
  • doyasıya yaşıyan için uzun.Derdi tasası varsa zaman yavaş ve boş geçiyor

1|0
    0|0
  • Oda birşeymi Ben evlenilecek keleklerdenmişim.ama diyorum ya ruhum ve bedenim kiralık

1|0
    0|0
  • gençlik aşkı senin ki geçer toprak a vermedikten sonra hep bir ümit vardır gelecek die

1|0
    0|0
  • zengin olana hayat kısadır

1|0
    0|0
  • mevlana der ki kaybettiğin başka bir suratte sana geri gelir

1|0
    0|0
  • ölünce ikisine de bir süre duracağı için pek aldırış etmiyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Uğraşı olanlara hızlı geçer hayat, boş insanlara yavaş geçer...

1|0
    0|0
  • Her dert unutulur her tasa gelip gecer.. Nasil her karanlik gecenin ardindan gunes doguyorsa her yanlizlik sevgi filizleriyle yok olur gider..

Yeni umutlarin olur yeni hayaller kurarsin sevdiklerinle mutlu olursun..

İste o mutlu gunlerde tek uzuntun tek pismanligin ne olur biliyor musun? O geceleri akittigin bazen bi damla bazen sel olup caglayan gozyaslarin ..

1|0
    0|0
  • hayat insanın mutlu olduğu keyifli olduğu zaman hızlı geçer su gibi derdi tasası varsa bekliyorsa geçmez o zaman denen şey

1|0
    0|0
  • sonrada göz yasları içinde uykuya dalarsınız

1|0
    0|0
  • cok sacma bence. insanlara umut baglama, hayal kurma, esyalara deger verme. mutlu oldugun seyleri yap ve bak zaman nasil hizli geciyor. yasamasini bilene zaman hemen hizli geciyor. mutsuz olursan, tuhaf seyleri takinti eder, seni sevmeyeni seversen zaman gecmek bilmez, ümitsizlik caresizlik cok sacma, hersey insanin elinde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...