Hizli kosmak icin napmaliyim?

Arkadaslar ben besyo ya hazirlaniyorum. 30 metre cok hizli kosmam lazm bunun icin napmaliyim sacma cvplar vermeyin lutfen soru olsun die sormuyorum verceginz cvplara ihtiyacim var.

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ayak bileklerine takılan ağırlıklar var. Onladan kullanarak hız antremanları yap. Başlangıç 1 kg. alıştıkça yükselt. 3 kg.'a kadar çıkabilirsin. Ama ağılık takmadan önce bacaklarını iyice ısıt ve açma germe yap, ondan sonra ağırlıklı antremana geç. 15 gün içinde farkı göreceksin. Kolay gelsin.

0|0
    0|0
    • Agirlik calismalarinada baslicz. Saol

• Ne alakası var erkek veya kız. Sen hızımı artırmak istiyorum dedin, ben de sana çözümü verdim. No pain no gain.

• Hklisn emeksiz yemek olmaz

Erkekler Ne Diyor 12

• Squat calisman gerek once bacak kaslarinin gelismesi gerek sonra ip atlaman gerek surekli hiz testi yapman gerekiyor ve saniye tutup rekorunu egale etmeye calisman gerek

1|0
    1|0
  • Pratik yapa yapa olabilir.

0|0
    0|0
  • hızlı çıkış için bacaklarını full performans çalıştırman lazım suda çalışıcaksın ellerini kullanmadan yüz 20 tur başlangıc için iyidir

0|0
    0|0
  • Patlayıcı kuvvet çalışmalısın. Birde ağırlık çalışmalısın. Teknik öğrenmelisinn. Çok ekmek yemek lazım hangi ünileri deneceksin

0|0
    0|0
    • Ona bni hazirlayan hoca karar verck ama urfayi cok istiyorum.

• Arastrma ypiyom zaten marasta deneyecm adiyamanda parkur yokmus belgelerimi yollicm oraya özgecmisim yok ama aop ile kurtaririm belki die. Kars a bile raziyim. Ama öncelik urfa ;)

• Tabi öncelik ailene yakın olmak.. daha mantıklı.

• Hiz geliştirilebilir birşey değil

1|0
    0|0
  • küçük adımlar at ayaklarını iyice açmaya çalışma vücudunu öne ver ve küçül parmak ucunda koş biraz antreman yaparsan başarırsın :)

0|0
    0|0
  • Çiğerlerini aç zorla biraz ama çok değil bacak kaslarını güçlenidr ve sigara içme

0|0
    0|0
  • ağırlıklarla dolaş bacaklaarına ağırlık bağla

0|0
    0|0
  • diksiyon kursu

0|0
    0|0
  • Ben kovaliyim seni sende kac hizlanirsin:))

0|0
    0|1
  • kosmalısın :D

0|0
    0|0
    • Haftada 3 gün stat antrenmani 1 gun dağ antrenmani 2 gün de spor salonunda antrenman ypiyorum. Yinede istedgm duzeye gelemedm

• <3 <3 :D

• Hızlı koşman yeterli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...