Yağ Yakmak İçin Protein Ağırlıklı Beslenmek Şart mı?

Bunu çok duymaya başladım yağ yakmak istiyorum ama nereye baksam kimse sorsam illa da yok protein ağırlıklı besleneceksin şeker tüketmiyceksin felan filan tamam tatlı şeker karbonhidrat gibi şeyleri tüketmemeyi anlarımda ben sırf yağ yakacam diye hergün et tavuk vb protein ağırlıklımı beslenecem kas kaybetmek istemiyorsam böyle olması gerekiyormuş şart mı yani ben yağ yakmak istiyorum yağ yakmak için protein ağırlıklı beslenmek şart mı?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Evet karbon hidrat alımını azalt yağı kes.

0|0
    0|0
    • Ne yapalım hacı abi biraz öğrenci işi olacak ama ben gündelik koşumu ve diyetimi uygularım kardiyoma bakarım ama öyle yok 5 6 öğünmüş tavuk etmiş tüketemem bunları karbonhidratı azaltıp yağı kesmesi kolay

• ya kardeşim eğer kas yapıyorsan hayvansal protein alman lazım. Ama kilo vereceksen yoğurt ye, yumurta ye. 5-6 öğün dediği her seferin yemek değil ki. mesela ara öğünde 1 kase yoğurt yersin bu da öğün sayılır. Senin yemeğe 1 saat kala bir kase yoğurt yemen diğer öğünde karnını tok tutacağı için fazla yemek istemezsin. Arada 1 elma ye bunu öğün say işte.

Kızlar Ne Diyor 2

• protein insani tok tutar senin dedigin dukan diyeti oluyo ama surekli protein tuketmek kisiden kisiye degisiyo tabi asiri halsizlik hatta bazi hastaliara yol aciyor. En iyisi yedigin yiyeceklerin porsiyonunu dusur bol su ve yuruyus yap

0|0
    0|0
    • Koşu ve kardiyo yapmayı planlıyorum da benim düşüncem proteinsiz normal sadece porsiyonlarımı azaltarak ve basit şeker tatlı gibi besinleri tüketmeden koşumu yapsam sabah akşam kardiyomu yapsam bir sonuca varamam mı ne yani illa protein mi -.-

• sart degil ya onca kilo verenler hep protein tuketerek mi kilo vermis surekli ayni besini yemek hastalik yapar be

• Şart arkadaşım.

0|0
    0|0
    • Ulan yağ yakmak bile parayla olmuş ne yapalım yani ya : 1 ay dayanabildim ben aylık 400 500 tl masraf oluyor sırf protein ağırlıklı beslenecem diye

• Gerçekten çok pahalı ya. Tavuk göğüsü diğerlerine bakarak daha ucuz hem protein değeri de yüksek, tavuk göğüsü al.

Erkekler Ne Diyor 3

• o fotodaki sen misin?

0|0
    0|0
    • Mekan pek önemli değil çalışma ortamlarına bak sadece

• çalışma ortamı hepsi aynı pok, küçük üçüde, bir tane büyük yer var uzak baya çok yakıt masrafı oluyor, bu üçü arasında hangisinin makineleri daha çok bilemiyorum

• evet spor diyet

0|0
    0|0
  • Herşey masraf

0|0
    0|0
Yükleniyor...