Yaz geldi ne yapıcaz bu kiloları kızlar?

var mı bildiğiniz güzel bir formül diyet listesi ya da spor hareketleri? Aman andik diyet listeleri olmasında :D denediğiniz memnun kaldığınız haydi canlarım :)

1|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Diyet sğalıklısızdır bence artık doğru dengeli düzenli beslenmeye başalayarak ve bunu spor ile kombine ederek iyi bir fiizik elde edebilir amacanın ne olduğu da bunu belirler ama dediğim gibi dığru besinler tercih etmelisin 5 veya 6 öğüne ayırarak metabolizmanın çalısmasını sağlayarak 3 ana 2-3 ara öğünle güzel sonuölar alırsın gün içinde en az 2.5 litre su içmelisin ve güne yayarak yapmalısın bunu yediğin yiyeceklerde trans yiyecekelrden kaçınmalısın daha lifli gıdalara yönelmelisin aytıca protein ağırlıklı beslenmeleisin cunku kal olarak hem düşük hemde doyurucudur şekeri genelde öeyveden almaya bakmalısın tuzu hayatından cıkartmaya çalışmalısın gün içinde alısıcakdın dediğim gibi karbonhidratı lifli olarak alcaksın beyazdan ziyade mesela yulafa tam buğday ekmeğine bulgura yönelmelisin ama kararında karbo almalısım ve doğru zmanda ve yetcek kadar vucutta depo edilmesin cunku biliyosun dısardan aldığın karbonun fazlası vucutta depo edilip yağa dönüşür

0|0
    0|0
  • spor diyet tm dır dostum^^

0|0
    0|0
  • Fazladan varsa bir 5 kilo aliyim lütfen

0|0
    0|0
  • benim kiloda biraz fazla 137 kilocuk banada diyet listesi verin qızlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Benim kilo problemim hiç olmadı ama iştahı neyin kesecegiyle ilgili birkaç birsey diyebilirim. mesela yemek yemeden önce içilen 2 bardak su iştahını kapatır ve böylece az yemek yersin. ya da yemek sırasında içilen su da insanı daha cabuk doyuruyor. ve yemeklerin yanında bir kase yoğurt tüketmekte tokluk hissi veriyor. yemekten sonra meyve yemek beni acıktırır. onun içinde meyveyi yemekten önce yemelisin. pratik bilgiler. umarım faydası olur :)

0|0
    0|0
  • Fitness a yazildim ben yazil sende tek care spor ^^

1|0
    0|0
  • Bir bilsem :(

0|0
    0|0
  • canım bol bol su içve abur cuburdanmümkün olduğu kadar uzk dur bununla zaten çok kısa sürede kilo verirsin

0|0
    0|0
  • sahılde bulusup yuruyus yapak :S

0|0
    0|0
  • bana verın :D

0|0
    0|0
  • diyet yapınca birden ve daha çok yiyorum :D

0|0
    0|0
  • Birazini bana verin parasi neyse veriyim artik kilo almak istyorum ben nasil alcam ya

0|0
    0|0
  • boğazı tutucan

0|0
    0|0
Yükleniyor...