Boşanmış biriyle evlenmeyi düşünür müsünüz?

Bekarsınız ve boşanmış biriyle tanıştınız. Ondan hoşlandınız da onun daha önce biri ile evlenip boşanmış olması sizi nasıl etkiler, ilişkinize devam eder misiniz? ilerde onla evlenmeyi düşünür müsünüz?

0|0
16|13

En İyi Kız Görüşü

• ne var bosanmis biriyse anlamiyorum? belki bekar bir adam cocuklu bir dul ile beraber olamaz buna birsey diyemem, fakat onlarin hakki yokmu tekrar evlenmeye? yani bir evlendi ayrildi diye evlenme listesinden düsüyorsa o kisi söylecek birsey bulamiyorum. sevgilisiyle her boku yemis bekar kizmi belki namusuyla evlenmis ama hakkiyla ayrilmis olan birimi? Tercih senin. Ben dul erkekle evlenirim cocugu olmadikca tabi birde ayrilmanin aldatma sayesinde olmadiysa.

0|1
    1|2
    • bu yazıyı en iyi cevap olarak işaretlemen gerek birader.. sonuna kadar katılıyorum

• eksileyen arkadaşlar dul kadınla/adamla evlensin inşallah!

• aahaha :)

Kızlar Ne Diyor 15

• Eğer beni tanıdıktan sonra boşandıysa ve bu boşanma yakın zamanda olduysa, o kişi ile sevgi bağı kurmadan ondan vazgeçerim, çünkü bu durum benim hakkımda suizan oluşmasına neden olabilir, iki kuruşluk heyecan için itibarı zedelemeye değmez, ama çoktan boşanmıştır ve benle sonradan tanışmıştır, o zaman olabilir... Ama tabi Allah en uygun evlilikleri nasip etsin...

1|0
    0|1
  • Neden boşandığı ve nasıl biri olduğu önemli.Bunlar sorun yaratacak şeyler değilse evlenirdim.

1|0
    0|1
    • Nasıl biri olduğu herzaman önemli :) ama neden boşandığı konusunda herkesin ortak fikri sanırım aldatma ile ilgili :)

• Eşini aldatmadıysa geri kalan her sorunun çözümüm vardır zaten..

• Boşanmış birisinin bekardan daha çok artısı vardır benim için evet evlenirim ...

1|2
    0|2
    • Artısı çoktur ama bir çok şeyi de tüketmiş olmaz mı?

• Boşananlar bu karara varmadan önce çok savaşırlar kolay değil ayrılığa karar vermek ...

• link

İyi o zaman bu şarkı benden tüm boşananlara gelsin o derece yani :)

• çocuğu yoksa sıkıntı yok

1|0
    0|2
  • Ben de onun gibi boşanmış biriysem daha uygun olur, ama bekarsam bekarla evlenmeyi tercih ederim tabi ki.

0|1
    0|2
    • boşanmışta bekar oluyor. evli biri ile evlenemezsin :D

• hic evlenmemis 'dullarin' sayisi gercek nikah kiymis insanlardan daha cok. eskiden ayiriyorduk bilmem ne bu zihniyeti anlamiyorum. eskiden namus denilen birsey vardi simdi o kavrami kasar ile kezbana ayiriyorlar.

• off sorma ya :((

• olabilir ama bosanma sebebi esini aldatmasıysa düsünmem. bir de cocugu varsa, öz annesi cocugu dolduruyor mu ona bakarım.

1|1
    0|2
  • tercihim değil çok aşık olursam belki

0|0
    0|0
  • Olabilir.

1|1
    0|1
  • sevmişsem niye olmasın boşanmış olması önemli degil

1|1
    0|1
  • Asla evlenmem ben bekarım nıye evleneyım

1|1
    0|1
  • evet

2|0
    0|1
  • büyük konuşmim ama evlenmem..

0|1
    1|2
  • cık olmaz.

0|1
    0|2
  • Sanmıyorum

0|0
    0|0
  • ben 25 yaşındayım karşı taraf hem boşanmış hem çocukluydu 32 yaşında. çok istedim çok mücadele ettim ama ailem izin vermedi mecburen ayrılmak zorunda kaldım benim görüşüm buna uygun ama ailem müsade etmedi bence mahsuru yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• şu an babam ve annemin önceden evliliği olmuş Ben babamın ilk evliliğinden oğluyum. Annem ve babam hala kumrular gibi :D

0|1
    0|0
  • ileride eski eşi karşına cıkarsa sana derse ilk ben ettim onu sanamı kaldı diye içine sindirebilecekmisin yada katlana bilecekmisin o yüzden çok dikkat et derim eğer onun içinde eski eşine karşı bir hal varsa eski eşi evlememiş ise ona dönme ihtimalı çok yüksek o yüzden arkadaşım dikkatli ol ve temkinli davran derim malum insan hali bu

0|1
    0|0
  • açıkcası bu konuya sıcak bakmıyorum. çok seviyosa boşanmasaymış. demekki dedelerimiz nenelerimiz salakmış. katlanıyomuş aşk için. bu ne la öyle oyuncakmı evlilik. adam olan bir defa evlenir. ikinci defa evlenen bok yemiş a.q hele üçüncü defa evlenene söyleyecek hiçbir lafım yok artık. büyükte konuşuyorum işte bok yemiş bi daha evlenmeye hakkı yok. ha kocası ölür çocuğu olmaz o ayrı .evliliği yürütemeyene gerizekalı denir. ama aldatıldıysa aldatan kişi mutlaka öldürülmeli tutarsın bi kiralık katil öyle pislikleri barındırmamak lazım işte ondan sonra evlenilmeli

0|0
    0|0
  • aslına bakarsan, boşanmış birisi yada bakire olmayan biriyle evlenmek yanlış yada saçma değil..

ancak yetişme tarzımız, sahip olduğumuz kültür alt yapısı buna engel oluyor..

sanki boşanmış bir kadınla boşanmış bir erkeğin evlenmesi gerektiğini görmediğimiz biri bize telkin ediyor.. ama bundan 2-3 kusak sonra inan bana bu tip olguları kimse kafasına takmayacak.. isteyen istediği ile evlenecek..

0|0
    0|0
  • Hayır, olmaz !1

1|1
    1|1
  • evlenmek istemem

0|1
    0|1
  • zor soru. aşk varsa bunlar problem olmazdı heralde veya mantık evliliği ise. ama şuan sor bana hayır.

0|1
    0|2
  • Eder,dusunurum

1|1
    0|2
  • boşanma sebebini öğrenirdim çok iyi tanıyosam neden olmasın ?

1|0
    0|2
  • Ben daha 20 yaşındayım.O yaşa kadar gelince ne düşünürdüm bilmiyorum ama evlenirdim herhalde.Yani, neden evlenmeyeyimki?

0|0
    0|2

• tecrübe konforu yaratır

0|1
    1|1
  • coculu bır kadınla beraberdım uzun bı sure onunla dusunmustum evlenmeyı kazık atana kadar:D

0|0
    0|0
  • Şuan Eski sevglim Evli ve mutsuz bız konusuyoruz ve boşanmak istiyor benım ya ben ne yapayım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...