Professyonel sporcular veya fitnesscılar bakabilir mi acaba?

2 Aydır fitnesa gidiyorum ve kıssa sürede ciddi anlamda gelişmek istiyorum ama bunları günde ne kdr kullanmam grk bilmiyorum bir yardımcı olursanız? veya kullanıpda bir zararını gören var mı herhangi birinin?Professyonel sporcular veya fitnesscılar bakabilir mi acaba ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kaç kilosun yapın ne ne demeye spor yapıyorsun bunları bilmek lazım sen hemen takviye alıyorsun aslanım bunlarla uğraşacağına önce 2-3 ay daha sporunu yap adam akıllı beslen fiziğin otursun bir sonra al şimdi gereksiz olur bu aynı oyunlarda hile yapmaya benzer eğer onları şu anda alırsan spora devam ettiğin sürece faydası olur ama kalıcı olmaz şu an için gereksiz olur yani ama ilerde vücut kendine yetmeyeceği zaman alırsan sporu bırakınca da herhangi bir olumsuz etkisini görmezsin yani atıyorum şu anda sırım gibisin ya sporu bırakınca geri o eski haline dönmezsin

0|0
    0|0
    • 1.77 boyum 72 kiloyum ondan önce kafes dövüşüyle uğraşıodum vücudum iyi kullan miktarını bilmiorum sadece?

• Kafes dövüşüyle uğraşıyordum ne demek ya gittin denedin götüne zor gelip bıraktın mı 1 ay içinde yoksa en az 5-6 ay yaptın mı? Kilo almak için hocana söyle adam akıllı bir program yapsın ve düzenli beslenmek şart senin önce 5-6 ay spor yapmış olman lazım güçlü bir fiziğe sahip olman lazım zaten senin gibi bir yapıdaki insan 5-6 ay içinde gereken şekilde beslenirse hemen 5-10 kiloyu rahatlıkla alır sonrasında alırsın takviyeyi açıkcası ben tavsiye etmiyorum ama kullan yani ondan medet bekliyorsan hemen kilo alırsın sonrasındaysa öyle kala kalırsın benden söylemesi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• kısa sürede gelişmekten kastın vücudun bir gelişme hızı vardır bunlar aslında antremana bağlı ne kadar kullanacağın aşağıda bazı yorumlara sadece gülüyorum neyse gelelim asıl konumuza gold antrenmandan önce ve sonra kullanabilirsin antreman sonrası suyla almanı tavsiye ederim amino antreman sonrası creatin ise antrenman öncesi

0|0
    0|0
  • Üzerlerinde yazar ne kadar kullanacağın ama kreatin 5 gr protein tozunu da antrenman öncesi ve sonrası veya sadece sonrası iç, BCAA yı da öncesi ve sonrasında iç

0|0
    0|0
Yükleniyor...