Yaş farkını nasıl değerlendiriyorsunuz?

18 yaşındaki bir kız ile 24 yaşındaki bir erkeğin birliktelikleri konusunda nasıl düşünüyorsunuz?

Aradaki 6 yaşlık farkın alt sınırının "18" olmasını, 22-28 vb. gibi aralıkta nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• ben mesala evleneceğim kişin benden 7-8 yaş büyük olmasıı istiyorum :) mesala bazıları yazıyor yok yaş farkı çok büyük olmamalı ben yaşadım gördüm falan diye herkesin aynı olmak zorund değilki belki onlar anlaşamadı onlar anlaşamadılar diye yaşı sorun ediyorlar bence sevdikten sonra yaşın önemi yok ama bence erkek kızdan büyük olmalı maximum 10 yaşa kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu yazdığın iki aralıkta uygun olabilir..

0|0
    0|0
  • Olabilir mümkün ...

0|0
    0|0
  • Sorun değil bence.

0|0
    0|1
  • bence 6 yas fark iyi. erkek her zaman kizdan daha büyük olmali diye düsünüyorum cünkü kizlar daha erken olgunlasiyorlar, 18 yasindaki bir kiz cogu zaman 22 yaslarindaki bir erkekten daha olgun olabiliyor.

0|0
    0|0
  • bence erkekler bıraz daha buyuk olması daha ıyı aradakı altı yasta cok uygun

0|0
    0|0
  • 18 yasindaki kadin ayaklari uzerinde durabiliyorsa mumkun bence.

0|0
    0|0
  • Her iki türküde olabilir

0|0
    0|0
  • Bence erkek her zaman için bayandan büyük olmalı en az 4 yaş bence eşimle aramda 7 yaş var :)

0|0
    0|0
  • bence olabilir erkekler zaten geç olgunlaşıyor yani bir sorun olmaz diye düşünüyorum ki olmuyorda.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 18 yaşındaki kız gençtir artık 24-26 arası ilişki bence normaldir ama 18'den küçük olursa yaş farkı önemlidir bence

0|0
    0|0
  • 2 Tarafta erişkin olduktan sonra sıkıntı olmaz bence dostum.Mesela 25 yaşında bir bayan ile 35 yaşında bir erkeğin yaş farkını kimse sorun etmez, doğru olan da budur zaten.Ama 18 yaşında bir bayan hatta ne bayanı ulan kız ile 25 yaşında bir erkeğin yaş farkına karşı çıkılır, çıkılması da gerekir bence.

0|0
    0|0
  • Bence bir sorun yok. Etrafında sübyancı diye takılanlar olabilir, onlara -Yav he he senin eşeğin gancık olsun. de geç :) Mutluluklar

0|0
    0|0
  • Ben, çok yüksek farklar olmadığı sürece bir sıkıntı olmayacağı kanaatindeyim.

0|0
    0|0
  • boş zamanlarını nasıl değerlendiriyorsunuz gibi oldu soru :D

0|0
    0|0
  • bence problem yok.

0|0
    0|0
  • 19 -25 yaş arası olsun isterim ben..

0|0
    0|0
  • Sorun olarak değerlendirmiyorum.

0|0
    0|0
  • Beraber büyürler sıkıntı olmaz :)

0|0
    0|0
  • İyi olur tazesi daha makbul zaten 25 ten sonra kadınlıkları kalmıyor büzüşüyorlar

0|0
    1|0
Yükleniyor...