Nasıl bir düğününüz olsun istersiniz? Ve nerde?

kimisi sade ister, kimisi abartılı, peki ya siz? ben yazın ortasında, açık havada, dillere destsn bir düğün istiorummm:)

0|0
617

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Dekor olarak bir Viking kadırgası, kürek mahkumları, sis ve elimde balta olacak. O sırada arkadan şu parça çalmaya başlayacak: http://www.youtube.com/watch?v=ZPRt6Tt6RyM

Ben bir yandan gelinle headbang yaparken bir yandan da baltamı sallayacağım. Kürek mahkumlarını falan kırbaçlayacağım.

1|0
    0|1
  • Düğün istemiyorum, nikah ve balayı yeterli.

0|1
    0|0
  • 2|1
    1|0
  • Bir kır düğünü istiyorum.. Yeşillikler içinde harika bir manzara olmasını..

1|1
    0|0
  • Bembeyaz bi salon, bembeyaz parlayan bi gelinlike sevgilimi gormek isterim, buyuk bi salon olmali. Cocuklar icin ozel bir oda, buyuk bi dugun istiyorum davul zurnali :)

1|0
    0|0
  • istanbul boğazında gemide nikah gece havai fişekleri . düğün kır düğünü en son en sevdiğimiz eşli sevlili arkadaşlarımızla eğlence ve balayıda 2 ay sonrada iş güç

0|0
    0|0
  • 1-2 derece hası akraba ve çok yakın çevrenin katıldığı (kalabalık lüzumsuz) kuzu çevirmeli bir kır düğünü güzel olur.

0|0
    0|0
  • davul zurna, kasap havası,halay olmycak..

bı gol kenarı veya havuz basında yemeklı bı kutlama olabılır..

0|0
    0|0
  • Hanım nasıl isterse öyle olacak.

1|0
    0|0
  • düğün düşünüyorum eğer evlenirsem nikah+balayı en eyisi :)

0|0
    0|0
  • istemiyorum. konsoloslukta evlenelim olsun bitsin sonra gezelim gezelim gezelim

0|0
    0|0
  • sevdiklerim nasıl isterlerse öyle olsun :)

0|0
    0|0
  • Ne düğünü ya , kadınlar evlenmek için varolmadılarki

0|0
    0|1
  • Gösterişli şaşalı boğazda olmasını isterdim.

0|0
    0|0
  • Düğün dediğin açık havada olur.sabaha kadar bagris çağrıs olur.hatta ateş bile yakilacak.o ateşe bakan eşler ateş korlarinin isiginda asklarini yuceltecek.

0|0
    0|0
  • Ben düğün salonu ve açık havalarda yapılan düğünlerden hiç hazetmiyorum. Bir arkadaşım barda düğün yapmıştı, içkiler sınırsız bedavaydı. Öyle düğünleri seviyorum. Tekne tutarsın, Bahçelik bir alanda kokteyl tarzı olan düğünlerde hoşuma gidiyor. Şimdi düşündümde ben müzisyenim, normalde rock söylüyorum ama düğünlere çıkalım demişti arkadaş, tamam demiştim. Sevmesemde sürekli düğün görücem sanırım. Hayata bak be.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• abartılı isterdim kır düğünü gibi :D:D

3|3
    1|0
  • Gerek yok düğüne falan..bir türlü şu düğün mantığını çözemiyorum.

O kadar insan toplanıyor,eğleniyor,takıp takıştırıyor falan..ya peki sonra? Yok olup gidiveriyorlar.

Aile arasında ufak tatlı bir şey..samimi bir ortam.Ne güzel.

Ha hayal ettiğimden mi de? Yoo,öyle sen sorunca.

0|2
    0|0
  • 0|1
    0|1
  • Düğün salonunda istemem. Kır düğünü olabilir, hatta bi futbol sahasında bile şahane bir ortam oluşturulabilir.

0|0
    0|0
  • kır düğünü istiyorum. ama abartıya kaçmamak şartıyla. görgüsüz izlenimi veremem. sade, şık bi yerde mütevazi bir şekilde olsun istiyorum.

0|0
    0|0
  • istanbulda yapılcak pembe penis heykeli altında,kukulu nikah şekerleriyle zil zurna sarhoş.

0|1
    0|1
    • Bunun da kafasına vurdukça mizah anlayışı gelişiyohdsjfhslkdslk :)

Yükleniyor...