Babamın durumuna çok üzülüyorum ne yapmalıyım?

işi dolayısıyla bazı günler 6 saat uyuyabiliyor bende panik atak hastasıyım ve babama çok düşkünüm onu kaybedersem acıya dayanamam babama üzülüyorum çünkü işi dolayısıyla yorgun , uykusuz, bünyesi hastalıklara açık. :(

anlayacağınız uykusu düzensiz işi bırak da diyemem . sizce ne yapmalıyım? yanlış mı düşünüyorum? 6 saat uyku yetmez öyle değil mi? her gün 6 saat değil bazen 12 saat uyuyor ama düzensiz işte.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• dua et allah annemizi babamızı hiç başımızdan eksik etmesin cumlemızın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Birşey olmaz alışmıştır. Herkes çalışıyor. Sonra örnek vereyim bende çalışıyorum. Sonra dersler felan. Gece üçü buluyor uyumam. Sabah 8 olmadan geri uyanıyorum.

0|0
    0|0
  • Korkma rahat ol.

0|0
    0|0
  • Benim babam 45 senedir işi nedeniyle aynı.Ne var bunda?

0|0
    0|0
  • bizim peder bey klasik memur olduğu için akşam 10 da uyur sabah 7 de kalkar. 3 çocuğu ve değirmen taşı gibi bi kıçı var :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 6 saat uyumasında ne var ki :S Bence sen büyütüyosun, benımkı de sırf benım rahatım için 3 saat gelip gidiş yapıyor ama bu derece takmıyorum .

0|0
    0|0
  • Çok takıyorsun .

0|0
    0|0
  • insan bazen çok üzülür ama elinden bişey gelmez buda öyle bi durum sana düşen onu mutlu etmek bence senden beklenen sorumlulukları yerine getirmek elinden başka bişe gelmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...