Neden kova burcu erkekleri böyle neden?

ben baş edemiyorum artık yoruldum kova burcunun özel. bütünleriyle tşıyor dengesiz bir gün gülüyorsam diger gün aglıyorum bir gün iyiysek 2 saat sonra çok kötü bir gün benden vazgecemicene eminken diger gün bir kavgayla bir sinirle gözünü kırpmadan gidecek acımasız biri bazen ona ulaşamıyorum bazen diyorum işte benm sevgilim işte diyorum ben üzüldügümde beni güldüren içi acıyan mutsuz olan ben senin hep yanındayım senden asla vazgeçmem kadınım sen benim canımn canı dyen ve ben eminken kavga ettimizde sinirledngimzde çıgrından çıkan ve artık yeter bu son diyip gidebilecek o sözlerin hiç bir anlamı olmadı burç ben ne yapacam yoruldum artık yardm edin..

0|0
8|22

En İyi Erkek Görüşü

• hiç ciddi bir şekilde uyarmayı denedin mi? bu dengesizliğinden rahatsız olduğunu belirttin mi peki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• çocuk sıkılmış belli, ama yapılır mı lem bu kızcağıza bu hareket. Kova işte, kova yı iyi anlamda kullanabilecek bir @hakkıblood var bu memlekette, o da zaten yok...asdasdasd

0|0
    0|0
  • nolmuş bize:) bırakın artık şu burçlara göre kişilik analizini

0|0
    0|0
  • " Kovalar...Dolduruşa getiremezsiniz, boşaltamazsınız da kolay kolay hanımlar!1 İkizler erkeğine yöneliniz, hayat onlarla güzel..."

Rezzane Kiraz

1|0
    1|0
  • kova burcu çok değişken bir burçtır kova burcu kadınından birde erkeğinden uzak duracaksın hep ilgi odağı olsun isterler hiçbir yeteneğil olmamasına rağmen burunları bir karış havadadır o yüzden kova burcundan uzak durun derim

0|0
    0|0
  • kova kızları bi başka dostum <3

2|1
    0|0
  • nasıl sacma bır soru bu boyle yazı yazmayı bılmıyormusun kızım sen? yuvarlamıs gıtmıssın. kovaya takmıssın. yardım edılecek bır halın yokkı

0|0
    0|0
  • bence en iyisi bu çocuk işi bliyo 2 ileri bir geri böylece ne ulaşılmaz biri nede elde kolay tutulabilir biri oluo sen şimdi saçma diyeceksin ama bu sizin elinizde degil doganızda var kaçan kovalanır :)

0|0
    0|0
  • kova burcu erkeği benim buyrun soruları alayım..

0|0
    0|0
  • Öncedende diyodum şimdide diyorum

İKİZLER.

0|0
    0|0
  • yemın edıyorum burçlarla alakam yok geçen böle bi muhabbet çıktı arkadaşta kova burcuymuş :D :D: D çocuk alakası ya

0|0
    0|0
  • guzelım ne kasıyosun sen kendını ya ?

dunyadakı son erkek o mu kalacak yoksa ? ole bı haber aldında ondan mı bu kadar cektırmesıne ragmen hala o dıyosun

sal gıtsın ya

0|0
    0|0
  • Sen burçlara göre kişi analizi yapmaya çalıştığın sürece bu tür saplantılardan kurtulamazsın. Anlaşılan özgüven sıfır. Hadi hayırlısı.

0|0
    0|0
  • boşa koyarsın dolmaz, doluya koyarsın almaz. böyledir kovalar.

1|0
    0|0
  • özgürlüğünü kısıtlamassan bunlar olmaz... Mümkünse hiç soru sormayacaksın

0|0
    0|0
  • burçlara bağlama sorun 2 nizde

0|0
    0|0
  • Benle baş edemezsiniz zaten. Pes et gitsin.

0|0
    0|0
  • Sorun sende beynin tam gelişmemiş

0|0
    0|0
  • sana denk gelmiştir

0|0
    0|0
  • Oğlak burcundan şaşmayacaksın

0|0
    0|0
  • yorgan ve kaynana işini hallettin mi?

0|0
    0|0
  • SEnin burcun ne?

kova burcu sadece delice sevdigi kişiye aşık oldugu kişiye önem verir ve kendini salar.

Sana aşık olmayan sevmeyen sadece öyleseine sevdigini söyleyebileceka kadar scma sapan bir burcla cıkıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• canım benım sevgılımde kova burcu .. sinirlendiğinde çekilir hiç konusmaz siniri geçince yazar . hep el üstünde tutar sevince tam sevıyorlar ama bağlanınca hiç bırakmıyorlar kadınlarla alakaları yok hıc duskun degıller öyle kızlara falan yol da baskasına kafasını cevırıp bakmıyor :) ama sinirlenince tanıyamıyorsun sankı baska bı ınsan gıbı oluyor o zamanda yalnız bırakacaksn zaten siniri gecnce kendı gelıyr

0|0
    0|0
  • İnsanlar 40 yaşından sonra mı ne yükselen burcunun özelliklerini taşıyormuş.

Hani senin sevgilinin dengesizliğini kova burcu olmasına yoruyorsun ya, iyi tarafından bak.

0|0
    0|0
  • kova kafası çok fena yaaa :((888 folyoyu 2 kat yap :(

0|1
    0|0
  • burcun nedir? ben terazi burcuyum, en iyi anlastigim burc kovadir (:

0|0
    0|0
  • detaycıdır.oturun güzelce konuşun kagva kırıcı olur

0|0
    0|0
  • zor ya napıcan.