Hiç uyumama gücünüz olsa neler yapardınız?

Hiç uyumama ya da günde iki saat yetse kalan 24 veya 22 saat zamanı ne için kullanırdınız ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• düşüncesi bile kötü . ben uyumayı severim uyumakta beni sever . :):)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bunun olmasını hiç istemezdim, rüyalar sayesinde farklı şeyler yaşayabiliyorken..

0|0
    0|0
  • uyurdum :)

0|0
    0|0
  • sanırım kızlarsoruyordan çıkmazdım:P

0|0
    0|0
  • ben zaten hergün 1 ya da 2 saat uyuyorum.yaptığım kayda değer bişi yok gündüzleri çalışmaktan başka.

0|0
    0|0
  • Uyku hapı alırdım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ortalama uyku süresini günün 1/3 olarak ele alır,ortalama ömre de 60 yıl dersek 20 yılı uykuda geçiriyoruz.Tam 20 yıl

Bu süre bence çok az,imkan olsa 1/2 sini uyuyarak geçirir bu süreyi 30 yıla çıkartırdım.Hiç uyumamak güç değil lanet olur.Uyku,günün en güzel vaktidir,hayatın en güzel zamanıdır.Yalnızca uykularda dinlenirim,en güzel düşleri gene uykumda görürüm.

Bu lanet yapışsaydı üstüme tekrar uykuyu elde etmek için harcardım o artan saatleri.Çare bulamasaydım bu lanete uyanıklıkta uyuştururdum beynimi,bağımlı olurdum.

Uyku iyidir,rüyalar güzel.

link

1|0
    0|0
  • Bence bu bir güç değil. Uyumayı çok seviyorum. Rüyalara bayılırım. :))

0|0
    0|0
  • uyumak güzeldir yahu :) insan dünya kargaşasından anlıkda olsa kurtuluyor. günde 2saat veya hiç uyumamayı açıkcası istemezdim. hem Einstein bile günde 10saatten fazla uyuyormuş. yani uyumadan olmuyor hayat :)

0|0
    0|0
  • hiç uyumasam sanırım gece o karanlıkta balkona çıkıp manzarayı seyreder kitap okurdum, düşünürdüm, bunu avantaja çevirirdim yeni bir dil öğrenmek olabilir belki.

0|0
    0|0
  • Balığa giderdim.

0|1
    0|0
    • seni tebrik ediyorum en özgün çılgın cevap budur! :D harika koptum! :)))

• Teşekkür ederim. Çalışmak gibi manyakça bir şey yapmam herhalde :))

Yükleniyor...