Yarın 10 kasım ATA'MIZI anmaya ne dersiniz ?

Tv'de link resimli reklamı gördüm ve tüylerim diken diken oldu. Her gün klişe aynı şeyleri konuşuyoruz ama yarın 10 Kasım bu yüzden bende Atatürk'ü birde burda analım istedim.

Bir daha böyle bir lider gelmez.

Sizce haksız mıyım ? Düşüncelerinizi de almak istiyorum.

Zıt görüşlü arkadaşlarımız var mı aramızda ?

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• O değil de İstanbul'da hiç Fatih Sultan Mehmet'in heykeli var mı ya da Fatih Sultan Mehmet'i ölüm yıldönümünde anıyor musunuz ? Ya da Fatih Sultan Mehmet'in ölüm yıldönümünü biliyor musunuz ? Atatürk'ten çok daha fazla saygıyı hakediyor.

0|1
    1|3
    • lan bassan nolur atatürk ün milyonda 1 i kadar taşağın olsa gizli olmazdın

• aynen sana katiliorum fatih sultan mehmetin heykeli degil günah cünkü ama onun adina bir tören yapilsa keske atatürk atatürk baska bisey yok..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Geleceği görebildiğini bilmiyordum.

1|0
    1|1
  • yine polisler çevirir yine kavga çıkar başbakan iptal eder yürüyüşleri yine cumurbaşkanı rahatsız olur törenlere katılamaz yazıklar olsun

1|0
    0|0
  • Ben her cuma namazından sonra Bütün Atalarımızı şehitlerimizi anıyorum dua ederek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bir kerede Pexgamberimizi ansak dogum gününü kutlasak nasil olur cünkü asill liderimizi odur!

0|1
    0|0
  • evet bence de önemli bir lider ülkemiz için yaptıkları unutulmamalı ve anılmalı... başka bir zamanda olsa o kadar önemsemezdin ben atatürkçü değilm... ama sırf bu hükümetin inadına anılmalı.

0|0
    0|0
    • evet şimdiki yönetim ve hükümete karşı anılmalı aynı düşüncedeyim geçmişi unutmamak lazım

• şiddetle katılıyorummmm...

• evet bencede gecmisi unutmayalim osmanlinin bitisi nasil oldu?cumhuriyeti kim getirdi?seriati kim bozdu?ezani kim türkce okutmaya calisti?said nursiyi kim hapishanelere tikti uyaninnn millet atatürkün hayatini bilmeden onun icin ölmeyin...

• dünya böle bir lider görmemiştir

0|0
    0|0
Yükleniyor...