Otobüsün sol camından etrafı seyrederken, sağ camından kaçırdıklarımızdan ibarettir bazen hayat.

Geçenlerde yaşlı bir amcayla sohbet ettim tramwayda. Erken evlenmekle çok şey kaçırdım suan hiç enerjim yok. Keşke gezseydim tozsaydım gençliğimin tadını çıkarsaydımda. Evlatlarımı torunlarımı düşünüp bir ayağım çukurda kalmasaydım diye iç yandı. Hayatta neleri kaçırdınız?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• keçileri kacırdım :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hayat ellerimizden kayıp gidiyo biz ne kadar güzel vakit geçirirsek geçirelim hep daha fazlasını istiyoruz hayattan hep eksik kalıyo bir şeyler geriye dönüp baktığımızda.

0|0
    0|0
  • yav he he.

0|0
    0|0
  • Ben bir ara sevgilimi kaçırmıştım :-D

0|0
    0|0
  • Ben genelde ayaktayım. Birilerine dokundurmak için beklerim. Uyanıklık mı bu acaba?

0|0
    0|0
  • Kendime göre kaçırmadım. Kaçırdığımı düşündüğüm bir şeye rastlamadım çünkü.

0|0
    0|0
  • daha kaçırmadık ya ne yaptın zaten erken orta yaş krizinin sınırlarında geziyorum :(

0|0
    0|0
  • Hayat, beni kaçırdı.

0|0
    0|0
  • üniversiteyi güzel bi spor arabayı sevgiliyi parayı hayatı herşeyi ... :(

0|0
    0|0
  • dönüştede sağ camdan bakarsın

0|0
    0|0
  • kaçırdığım hiçbir şey yok. evlenip gezip tozup evlat sahibi olmayı diliyorum.

0|0
    0|0
  • mutuluk ise sol yanındakileri ile yetinip sag taraftakileri düşünmemektir.

0|0
    0|0
  • cok sey kacirdik tabii ama kacirdiklarimiza mi uzulecegiz simdi. bence gecmise aglayacagimiza gelecegimizi guzellestirelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Her seçiş bir vazgeçiştir.O yüzden dertlenmeye gerek yok. O amcada erken evlenmeyip o torunlara sahip olmasıydı şimdide keşke erkenden evlenip dede olmanın keyfine varayım derdi..

0|0
    0|0
  • Bunu hep düşünmüşümdür be..bu yüzden aynı yere gidiyorsam tekrardan önceden sol tarafa oturmuşsam,başka bir gün sağ tarafa oturuyorum..

Gerçi dışarıya bakıyorum sadece,göremiyorum dalmaktan.

0|0
    0|0
  • En önde oturup her yeri görüyorum ;);))))99

1|0
    0|0
  • sağ camdakileri

0|0
    0|0
  • En arkada oturup uyuyorum :):):):):9999

1|0
    0|0
Yükleniyor...