Aşk acısını unutmanın en iyi yolu nedir?

İlk olarak zaman unutturur. Bunun yanında başka formüller de vardır. Sizin formülünüz nedir?

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba aşk denilen çok iyi ve çok kötü bir duygu vardır.Dünyanın neresine gidersen git aşk vardır İnsanlar sadece 1 kıza aşık olabilir veya daha fazlasına da fakat birisini unutmak istersen kendine yeni bir bayan bulman şart özellikleri ondan daha iyi daha güzel daha sevecen sana herşeyi unutturacaktır eminim tecrübelerime dayanarak söylüyorum dediklerim kulağına küpe olsun iyi akşamlar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yeni çevre,yeni arkadaşlar.

0|0
    0|0
  • Baskasıyla çıkmak zorunda değilsin sadece başkasıyla konuş kafa dagıt illa sevgilin olmasın daima kalabalk ortamlarda buln ve sana yaptıgı kötu seyleri dusun

1|0
    0|0
  • Ne demişler: “Gözden uzak olan gönülden ırak olur.” Her ne kadar ayrılığın ilk günlerinde aklından kolay kolay çıkmayacak olsa da, onu uzun zaman görmediğinde unutacağını bilmelisin. Bu nedenle onun olması muhtemel yerlere gitmemeye çalış. Hatta mümkünse, aynı arkadaş grubundakilerle bir süreliğine ilişkilerini askıya al.

0|0
    0|0
  • düşünmemek

0|0
    0|0
  • Başka birisiyle unutursun derler,yalan. Ondan çok seversen anca...

Zaman bir şeyin ilacı değil o ateş sönmüyor.

0|0
    0|0
  • arkadaşlarla takılmak gezmek

0|0
    0|0
  • Çivi çiviyi söker derler yeni aşk yeni sevgili unutmaya yardımcı olur

0|0
    0|0
  • hiçbişey çözüm olamaz...

0|0
    0|0
  • Hiç bişi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kardeşim serçe parmağını hızlıca sehpa köşesine vur.aman tanrım o ne acıdır öyle! her şeyi unutursun,kısa süreli hafıza kaybı garantili bir yöntem...

1|0
    0|0
  • içki içme özelliklede tek başınayken. duramam diyosanda discoya falan git, varsa hediyelerini at atamam diyorsan da göz önünde durmasın koy bi koliye yapıştır depoya bilgisayarındaki resimleri saymıyorum bile , facebooktan ordan burdan sil , kitap oku film izle sakın benim yaptığım gibi evim sensin filmine gitme ama :) yapabilirsen farklı kızlarla takıl.

0|0
    0|0
  • yalnız takılma aktifeler yap birşeyler le uğraş unutusun :) ben öyle yaptım kurtuldum size de tawsiyemdir

0|0
    0|0
  • spor yapacaksın...bol bol kitap okuyacaksın.. internet üzerinden genel kültür tarih araştıracaksın maksat kafayı meşgul etmek sonra dediğin gibi zaman

0|0
    0|0
  • başka bir aşk sipariş et en güzeli bu :)

0|0
    0|0
  • çivi çiviyi söker başka birini sev bence.

0|0
    0|0
  • Henuz kesın bır yol yok.Varsa Bulan soylesın ılerde mutlaka lazım olacaktır.

0|0
    0|0
  • çok basit yeni bir manita yapmak...

0|0
    0|0
  • Kafanı meşgul ederek

0|0
    0|0
  • Acıları unutursun geçer tüm acılar. Fakat gel gör ki izleri kalır hayatında..

0|0
    0|0
  • yeniden bi aşk yaşamak kırklığı çıkmadan

0|0
    0|0
  • formul felan yok hacı ne kadar sevdinse o kadar sürünecek acı cekeceksin vakti geldiğinde küllenecek

0|0
    0|0
  • formülü yok bunun maalesef. kendiliğindencilik

0|0
    1|0
Yükleniyor...