Bugün bir film izledim

bugün bir film izledim bir kadın ve adam var tabi ki ,adam sevdiği kadının yanında durunca kadın ömründen adama veriyor yani kadın yaşlanıyor. adam sonunda kadını o kadar seviyor ki bırakmak zorunda kalıyor. Kadın ölümü göze alarak yanında kalmasını istiyor. Sen olsan ne yaparsın sevdğin kişinin ölümüne neden olma pahasına yarında olur musun yoksa onun yaşamasını isteyerek ondan ayrılır mısın

Güncellemeler:
filmin adı geç gelen gençlik

0|0
81

En İyi Kız Görüşü

• Kalmalıydı adam.Ayrı ayrı uzun yaşamak yerine sevdiğinle az yaşamak daha mutlu ederdi.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben Allah nasıl uygun görmüşse onun en hayırlısı olduğunu öğreneli çok uzun zaman oldu sanırım. O kadar ki çok sevdiklerim öldüğünde bile üzülemem çünkü benim yada hiç bir insanın düşünemeyeceği kadar en hayırlısıdır o sonuç eminim. Eğer özel güçlerim olsaydı bile hiç bir müdahalede bulunmam asla.

0|0
    0|0
  • yanında kalırım

0|0
    0|0
    • ama adam yanında kaldıkça kadın yaşlanıyor ölüme yakınlaşıyor adam çok sevdiği için bırakmak zorunda kalıyor

• o ölecekse onu terkederim izimi bulamaz. ama ben öleceksem durum benm için geçerliyse yanımdan ayrılmasna izin vermezdm gidersen şu saniye öldürürüm kendmi daha iyi derdim. zaten onsuz yaşamanın bi önemi olmadı ha 1 yıl ha 10 yıl o varsa 1 saniye bile yeter

0|0
    0|0
  • Spoiler verdiğin iyi oldu bruce willis ölüymüş anladık.

Hayır, belki yarın öbür gün izleyecektim. Zalımsın.

0|0
    0|0
  • yasamasi icin terk ederim onu.

0|0
    0|0
  • kalırdı kollarında öleyimm

0|0
    0|0
    • evet kadın öyle diyor böyle çıkmaz ancak filmlerde olur

• Cevabın çok samimi geldi :)

• :) teşekkür ederim

• Filmin ismini soyler misin ?İzleyecek olmustum bi ara ismini hatırlamıyorum şimdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ben olsam ne b.k yiyeceğimi bilemezdim kalırdım yok yok ölümünü izleyemezdim giderdim heralde o zamanda özlerdim ortada bir yeri yokmu ben ona ömrümü vereyim o ne halt edeceğini düsünsün böyle iyi bak:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...